×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Поклонението пред Любен Дилов-син ще бъде на 5 юни от 15.00ч. в храм "Света София" в столицата
  • Мъж заплаши с убийство бившата си жена в Стражица
  • Крехкото примирие се пропуква: Иран и САЩ си размениха нови удари
  • Шофьор се опита да подкупи полицаи в Хасково
  • Дърво падна върху две коли в центъра на София
  • Разследват мъж от Цар Калоян, получил над 67 000 лева с фалшиво ТЕЛК решение
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Непознатото "Величие" - кои са лицата на партията извън Марков и Михайлов


Непознатото "Величие" - кои са лицата на партията извън Марков и Михайлов
Интересни фигури се появиха в листите на "Величие"
10 Юни 2024, Понеделник, 12:20 ч.
Автор: Тодор Беленски

Формацията се председателства от Албена Пекова, която не е включена в листите за вота на 9 юни

Една партия, чието име не всички знаеха, изненадващо се включи в борбата за влизане в Народното събрание на предсрочните парламентарни избори на 9 юни. Става въпрос за "Величие", която е свързана в Ивелин Михайлов, основател на "Исторически парк" АД в село Неофит Рилски. Съосновател на "Величие" и водач на евролистата е бившият полковник от Националната служба за сигурност Николай Марков. Те са добре извествни в публичното пространство лица. Не такива обаче са останалите представители на партията, които ще ви покажем.

Политическа партия „Величие“ е регистрирана на 25 юли 2023 г. - т.е. преди по-малко от година. Седалището ѝ е във Ветрино, област Варна. На последните местни избори "Величие" печели 6 мандата в Общинския съвет във Ветрино. Формацията се председателства от Албена Пекова, която не е включена в листите за вота на 9 юни.

Лицето на "Величие" в Бургас се казва Радостин Колев. Той е част от местния парламент на морското градче от квотата на коалиция „ЗНС“(ЗНС, ПП-ДБ, ИТН).

Част от формацията е и музикалният педагог Етиен Леви.Освен богатата си телевизионна кариера в различни музикални и шоу формати, Леви понастоящем е почетен професор в Нов български университет (НБУ). Наскоро около неговото име се разрази скандал относно принадлжност към ДС. Публикации срещу него разказват, че той е бил агент с псевдонима "Панайотов" към Шесто главно управление на Държавна сигурност.

Певецът разказа, че много преди 10 ноември 1989 г. е ходил на 2 срещи с вербовчик: "На първата ме покани да им сътруднича! На втората му казах точно това: Няма как аз точно да предам семейството и кръвта си!". Леви припомни, че в миналото излезе доста подробен списък на музиканти, негови колеги, които са сътрудничили преди демократичните промени на ДС, и негово име тогава не фигурираше в листите.

Във „Величие“ е и Виктория Василева, която беше депутат от "Има такъв народ" в три парламента. През юли 2022 г. Василева напусна Народното събрание и партията на Слави Трифонов.

Друго от лицата на "Величие" е доц. д-р Добромир Сотиров - хирург в болницата в Ямбол.Той е родом от Стара Загора, завършва Медицинския университет в София през 1997 г. Има над 25 годишен опит като хирург във водещи клиники у нас и в чужбина: Доцент Сотиров усъвършенства своите хирургични умения във Великобритания и Франция.

Сред лицата на партията е и Красимира Петкова Нинова-Катинчарова. Тя е активистка от сдружение "Човек-природа-живот", което се бори против разполагането на ветрогенератори за производство на енергия.


В категории: Политика


23
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел 03/06/2026, Сряда 14:08 0
Емел МАХМУД Поклон пред шофьора на тази кола Поклон пред шофьора на тази кола 03/06/2026, Сряда 12:44 0
23
Коментара по темата
23.
Да ВиГо НаВеличая
10.06.2024 18:19:23
3
2
Хахаха….. “никой не знае ПП Величие”!
На вас купените медии ви беше забранено да взимате интервюта с другите партии които не са от статуквото!
Полк. Марков е в черния списък на БТВ,Нова и БНТ те там не го канят.
Няма я тази медийна известност като вожда тиква.
22.
Слънцето и морето
10.06.2024 17:07:54
3
7
Николай Марков е работил в „Националната служба за охрана“, където е заемал заема длъжностите „разузнавач“, „инспектор“ и „старши инспектор в различни структурни звена с функции по осъществяване на охрана.
Николай Марков е толкова таен агент и българският Джеймс Бонд, колкото аз съм Джон Бон Джоуви.
Но съединяването на сили със сводника-пенкилер Киро Брейка, "човекът, който разбира от всичко на тоя свят" - не го очаквах.
Това е пряк удар по Възраждане (те споделят един и същи електорален планктон), което кореспондира с тезата ми, че Костя вече е повече човек на Бойко, отколкото на Путин.
21.
*********
10.06.2024 14:50:54
1
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
20.
Пик
10.06.2024 14:35:33
4
7
Като видиш коя медия ги подкрепяше ПИК трабва да ви е ясно че ВЕЛИЧИЕ=ДПС
19.
Шишо бакшиши
10.06.2024 14:32:44
8
11
Подобре да си отрежа ръката отколкото да хвърля за тия . Ама простият народ лесно се лъже !!
18.
Споко
10.06.2024 14:31:30
4
13
Споко бе хора, ся като им изкарат на тия ИСТОРИЧЕСКАТА ПИРАМИДА и бързо ще ги разлюбят плиткоумниците дето хвърляха за тия .
17.
Честито
10.06.2024 14:24:39
9
15
Честито братята българи ,за пореден път оставихте най-простите да решават вместо вас тия дето гласуват за Барековци , Славчовци ,Копейковци и сега Тяхно величие дебилите . Докато бяхте вчера на плаж плиткоумниците с 80 000 гласа вкараха поредните откачалки на държавната хранилка . Хак да ви е това си заслужавате това и получавате .
16.
Бачо
10.06.2024 14:20:24
3
12
Дебили гласуват за дебили , вижте разбивката по образование и ще разберете кой гласува за тях.
15.
Смятай
10.06.2024 14:16:41
8
15
Смятай колко трябва да си прост да гласуваш за тия дебили !!!
14.
Слънцето и морето
10.06.2024 14:01:15
7
17
За съжаление ми се налага да живея в държава, в която избирателите си заслужават Възраждане-то и Меч, и Щит, и Величие, и Средновековие, и всякаква подобна политическа сатира, пълен водевил. Този прави обещания, които се продават в момента и никакви качества, да се осъществят същите. Те повечето обещания на подобни субекти в един момент започват да се ритат едно с друго, а вкупом - и със здравата логика, но върви го обяснявай това на някой, който го гонят рептили. Но какво пък, Възраждане и Величие, Щит и Меч идеално пасват на цялата останала пасмина в Парламента. Язък ни за претенциите за интелигентност, които имаме като нация. Не ме разбирайте погрешно – Не одобрявам и другата шайка на инкасатори, мишки и мошенници. Мръсна работа е политиката, но ракиено-салатени специалисти колкото искаш.
И е добре, преди да се радвате на успеха на подобни партии, да се осведомите от първа ръка от техните платформи, къде ни слагат те нас в тяхната картинка.
Който разбрал, разбрал.
13.
Капитана
10.06.2024 14:01:07
10
7
Господин дебил, значи ако общата позиция на джендърите от НАТО е ''Ние сме джендъри и обичаме да ни думкат отзад'' ние също трябва да сме на същата позиция, без значение както мислим?Така ли ве, господин дебил?
12.
Хахаха
10.06.2024 13:25:27
8
18
Били за нато и ес ама искали неутралитет?? Неутралитет от какво бре пичове Или си в нато и имаш обща позиция с останалите партньори Или не си в нато и си неутралитет Друг вариант няма .Няма как да си неутрален в конфликта в украйна и да си същевременно член на пакта..Какво ще кажеш на другите на среща с тях?? Ние сме неутрални???..свещници!!
. .Ясни червени маргинали .Нещо като по мек вариант на копейкин.
11.
Ghcc
10.06.2024 13:07:32
4
23
Излъгаха ной- нагло путинофилите, русофилите и русоробите че ще вдигат възстание , а те искали баницата от Ес в евро.
10.
Хи
10.06.2024 12:59:05
5
26
Полковникът всъщност е подполковник. Първата му лъжа.
9.
.....
10.06.2024 12:57:53
3
21
Това мутренско парти ли е ????
8.
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10.06.2024 12:56:58
6
6
ДО 5 ДРАЩЕЩИЯ ПЛАТЕН ""джурналист"" ХАХА!!!!!!!!АБЕ ИДИОТ ЗА ТЕБ Е ЯВНО ПО ВАЖНО ТЕЗИ ""палячовци" ДА СЕ ВЪНАТ В ДУПКАТА ААААААА НЕ КРАДЦИТЕ ДЕТУ ТИ ПЛАЩАТ ДА ВЛЯЗАТ В ПАНДИЗА ДЕТУ ИМ Е МЯСТОТО !!!!!!!!!!!!!ЗАЩО БЕ ИДИОТ ?????????? ПРОСТО Е САМО КРАДЦИТЕ ТИ ПЛАЩАТ ЗА ДА ГИ ПОДДЪРЖАТЕ ХАХА!!!!!!!
7.
Абеи67
10.06.2024 12:56:35
4
18
Абе нали щеха до ни махат от ЕС и Нато ама сега искали и дупетати да пращат там да папкат
6.
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10.06.2024 12:51:58
14
11
АЛОУУУУУУУУУУ ПЛАТЕНИЯ ОТ ГЕрПеСе издрискал ПЕТТЕ КОМЕНТАРА !!!!!!!!!!!!КАКВИТО И ДА СА НО НЕ СА ОТ КРАДЦИТЕ ДЕТУ ТИ ПЛАЩАТ ДА ГИ ПЛЮЕШ !!!!!!!!!!!!!НАПРОТИВ СРЕЩУ ТЯХ СА !!!!!!!!!!!!!!ПОЛКОВНИК МАРКОВ ТВЪРДИ ЧЕ ВСИЧКИ СА КРАДЦИ КОЕТО ЦЕЛИЯ НАРОД ЗНАЕ !!!!!!!!!!!!
5.
...
10.06.2024 12:43:36
9
26
Може дас не ви харесва истината(тези с отрицателния вот), но тези палячовци много бързо ще бъдат върнати обратно в дупката, от където и изпълзяха. Ще е поредният цирк, лошото е, че ще плащаме масфрафа всички ние! А е редно да ви вземат парите от джоба!
4.
е гати държавата
10.06.2024 12:42:58
5
39
Такъв е резултата когато не се учи, ако въобще се мисли то е импулсивно и възпитание от чалга ''културата''!
Предните които ни променяха обраха кинтите оправиха си живота и родата. Сега ще ни спасяват аграрни физиономии избрани от "умния БГнарод".
3.
ГДБОББ
10.06.2024 12:32:23
11
36
Ганьовци и селяндури, тип 44-та :) Ей това са. Но на българския народ, тъй като в своята цялост е прост като тях, не му пречи :)
2.
Е и
10.06.2024 12:28:50
22
41
Преживяхме Промяната, преживяхме възраждане, ще преживеем и Величие!
Срам и позор за Етиен Леви, когото дълбоко уважавам като музикант, да се "закачи" за подобни бивши подполковници и сие!
Ще поживее, ще видим!
1.
Хахахахахаха
10.06.2024 12:25:50
22
58
Непознатите нискообразовани мучащи индивиди... това се вижда от снимката. Не си заслужава дори един подкаст да им изслушаш.... тези са лоботомирани преди десетки години! Падението на един народ събрано в една снимка!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ерген №3 Алек Младенов вдигна тайна сватба, майка му одобрила булката Ерген №3 Алек Младенов вдигна тайна сватба, майка му одобрила булката Двойката публикува кадри от сватбеното тържество България е №1 в глобална класация за мобилен интернет България е №1 в глобална класация за мобилен интернет В индекса nPerf страната ни изпреварва мощни и развити икономики като Саудитска Арабия и Аржентина 8 години затвор и 20 хил евро глоба за Георги, спипан с 32 кг амфетамин в гараж в жк. "Изгрев" 8 години затвор и 20 хил евро глоба за Георги, спипан с 32 кг амфетамин в гараж в жк. "Изгрев" Куфарът с бели хапчета, разпределени в пакети по 1 кг, бе намерен в подземно помещение на блок 141 в комплекса през 2024 г. Тома Белев подкрепял фирма КУБ да прави ПУП на незаконното селище Тома Белев подкрепял фирма КУБ да прави ПУП на незаконното селище Данните сочат, че строителството е започнало още през юли 2022 г. По това време Тома Белев е заместник-министър на екологията, а Борислав Сандов – министър на околната среда и водите Финансовата илюзия се разпадна: Реалният дефицит на България е 7,4% Финансовата илюзия се разпадна: Реалният дефицит на България е 7,4% Пътни проекти, общински обекти и иззети авансово дивиденти са изсмукали резервите на хазната за година напред, обяви финансовият министър Сбогом на мита за безплатния плаж срещу едно кафе: Битката за туристи между България и Гърция Сбогом на мита за безплатния плаж срещу едно кафе: Битката за туристи между България и Гърция Южната ни съседка въведе солени такси до водата, по родното крайбрежие пресмятат стриктно в евро Откриха паметна плоча на знанието и словото по повод на 120-годишния юбилей на училището в Свети Влас Откриха паметна плоча на знанието и словото по повод на 120-годишния юбилей на училището в Свети Влас Плочата носи надписа „Където има слово, има път" и се намира в началото на екопътеката в Свети Влас Гори бързо хранене до хотел "Tiara beach" в Слънчев бряг Гори бързо хранене до хотел "Tiara beach" в Слънчев бряг Огнената стихия е лумнала преди минути АПИ пак почна с ремонтите по АМ Тракия АПИ пак почна с ремонтите по АМ Тракия От днес до петък ще бъде ограничено движението в платното за София между 274-ти и 275-и км на магистралата край Ямбол Йоана от Бургас е звездата на женския футбол в България Йоана от Бургас е звездата на женския футбол в България Освен клубните си успехи Йоана вече има специално място и в историята на българския женски футбол
Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Найджъл Бойл, станал световно известен с безапелационната си и ключова роля на инспектор Иън Бъкълс в мегахита на BBC „Line of Duty“ Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Спасители изведоха десетки от пламъците в квартал „Малвия Нагар“, сред жертвите има и чужденци Коя партия колко ще загуби след орязването на субсидиите Коя партия колко ще загуби след орязването на субсидиите Най-драстичен е пропорционалният колапс при Възраждане, които след тегленето на чертата губят две трети от парите си и от 1,33 милиона слизат на едва 413 хиляди евро Черен сценарий за ЕС: Задава се тежка вълна от безработица, Брюксел вдигна червен флаг за България Черен сценарий за ЕС: Задава се тежка вълна от безработица, Брюксел вдигна червен флаг за България Зеленият преход и скъпата енергия подпалиха индустрията, Китай ни премазва при колите Ужас в Киев след последната атака, Украйна отговори с удар по голям завод (ВИДЕО 18+) Ужас в Киев след последната атака, Украйна отговори с удар по голям завод (ВИДЕО 18+) Комплексът "Прогрес" в Мачуринск горя Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Нарече го откачалка Заложници на екрана: Как безкрайното скролване разболява ума ни Заложници на екрана: Как безкрайното скролване разболява ума ни Ново изследване разкрива черната статистика на дигиталната зависимост и умората Мечта за всеки коткар: Как 60 котки в апартамент могат да се превърнат в безплатен живот на морето Мечта за всеки коткар: Как 60 котки в апартамент могат да се превърнат в безплатен живот на морето Приют на гръцки остров търси доброволци, които да заменят градския стрес с котешки рай Не всички пенсионери ще умрат от глад заради 2 евро, смятат от Прогресивна България Не всички пенсионери ще умрат от глад заради 2 евро, смятат от Прогресивна България "Прогресивна България" неглижира критиките, като и днес продължи да подвежда обществеността, че не ощетява никого и не отнема 2,39 евро от всеки пенсионер, а напротив - дава му "много повече" Трябва ли субсидиите за партиите да се отрежат с 1/3 Трябва ли субсидиите за партиите да се отрежат с 1/3 Остри критики към предложените от управляващите промени в удължителния закон за бюджета отправи депутатът от ГЕРБ Деница Сачева
Румен Радев Румен Радев Научихме, че ще купуваме F-16, ще режем майчинството и ще намаляваме пенсиите... Виц на деня Виц на деня Барман към сервитьора:
- Абе пич, престани да изхвърляш пияните посетители, не забравяй, че работиш във вагон-ресторант!
Виц на деня Виц на деня Иванчо дочул стонове от спалнята на родителите си. От любопитство погледнал през ключалката и възкликнал:
- Леле-е-е... а на мен ми се карат, че си бъркам в носа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори