×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Министър Илин Димитров ще участва в 126-ата сесия на Изпълнителния съвет на UN Tourism в Толедо
  • Започна изплащането на пенсиите за юни
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Владимир Путин се готви за смъртта си?


Владимир Путин се готви за смъртта си?
Здравето на руският президент Владимир Путин, за когото отдавна се твърди, че бил починал и заменен от двойник, се било влошило и затова търсел кой да го наследи
09 Юни 2024, Неделя, 07:29 ч.
Автор: Флагман.Бг

Руският президент готвел дъщерите си за наследници

Бившият агент на ЦРУ Роналд Маркс разкри, че руският президент се готви за смъртта си. 

Дъщерите на Владимир Путин изненадващо се появиха на публично място след години живот обвит в мистерия. Катерина Тихонова и Мария Воронцова взеха дейно участие в Международния икономически форум в Санкт Петербург, пише БЛИЦ.

Това е доста значимо събитие, тъй като наследниците на руския президент не появява на публични събития в него и водя живот далеч от светлините на прожекторите.

Събитието предизвика много теории защо внезапно Тихонова и Воронцова са решили да участват в политическия живот на Русия.

Роналд Маркс пък каза пред Daily Beast, че Путин е пословично потаен относно децата си – рядко обръщайки внимание на дейността им или дори признавайки съществуването им – до последните две години, когато слуховете за влошаващото му се здраве започнаха да набират сила.

„Той обмисля смъртта си. В момента той е на тази възраст, когато сега търси воя наследник. И двете дъщери, доколкото разбирам, са доста проницателни. Ако тези дъщери могат да излязат отпред и да го представляват, мисля, че той ще се възползва от това.“, добави Маркс.

Путин официално има две дъщери, но слухове твърдят, че той има поне още две деца, като за тяхна майка се спряга олимпийската шампионка Алина Кабаева.
 


В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
17
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Ще играе ли Синер на Уимбълдън Ще играе ли Синер на Уимбълдън 08/06/2026, Понеделник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Тайните на перфектната пица Тайните на перфектната пица 08/06/2026, Понеделник 21:29 0
Тервел ИЛИЕВ Как да запазим хляба свеж: Скрит трик Как да запазим хляба свеж: Скрит трик 08/06/2026, Понеделник 19:59 0
Тервел ИЛИЕВ Божидар Божанов: Оставката на Кандев е лош знак Божидар Божанов: Оставката на Кандев е лош знак 08/06/2026, Понеделник 19:40 0
Тервел ИЛИЕВ Държавата погва тарикатите по пътищата Държавата погва тарикатите по пътищата 08/06/2026, Понеделник 19:20 2
Емел МАХМУД Идват екстремни горещини Идват екстремни горещини 08/06/2026, Понеделник 17:59 0
17
Коментара по темата
17.
Грег
09.06.2024 14:30:08
3
5
Ааааа, че фюрерът не е ли безсмъртен? Какво би правил Светът без него - животът би се обизмислил!!!
16.
путлер капут
09.06.2024 13:53:35
6
9
иде края путкин
15.
чайка
09.06.2024 12:40:59
2
7
Тоя се готви да нанесе ядрен удар, колкото тати нанесе удар по комшията, който години наред, караше мама да цъфти като майска розичка.
https://youtu.be/CSd5vAKMuVQ?si=XY9Va8Ge-I_H5OdD
Те му изколиха свинекомплекса. Днеска 1000 свинки утре хиляда свинки тука 30 прасете там 50 прасета и всичките прасета на мезета.
14.
чайка
09.06.2024 12:15:07
10
3
Тоя се готви да нанесе ядрен удар ,но по кого не се знае. Дано не сме ние,че и без това сме обезлюдена територия!Той беше заявил за центъра на вземане на решения и всички които помагат с оръжия а България е в това число.Не спете на това ухо ,че Путин видите ли блъфира!Положението е напечено до огнено червено,ескалация в някоя посока низбежно ще има!!!Умните го разбират от рано за глупавите, едва когато се случи ще им стане ясно.
13.
*********
09.06.2024 11:07:15
3
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
12.
Ex
09.06.2024 09:56:05
15
16
И Украйна със тези западни оръжия е като на свинче звънче или по точно казано НА ГОЛ ГЪЗ ЧИФТЕ ПИЩОВИ!
11.
Ххх
09.06.2024 09:52:20
12
8
Охххххх добре чи одя на масаж. при един кавказец та се освобождаваме взаимно и после ми превежда, чи аззз съм модернизиран руцофил и мама руцофилката не мъ научи на родния русофилски-руски език.
https://youtu.be/xt2BYSlnk7E?si=cE_ZmxKvB2Eig1d_
Амчи то май за Хамерика и укрите е най-добре Вовича с токчитътъ да поживее още, че откъдя ши съ намери такъв баламурник да разграби държава и армия и да започне война.
Щом и руския националист Коц който от 2014г се сражава на Донбас к обясняваше как Киев за 3 дни, Украйна за две седмици, щом и той като другите военкири запя че войната е голямо дърво и пиредната Харковска офанзива се превърна в глуха отбрана, начиии. Воюваха срещу а сега запяха че укрите се биели по-добре от НАТО.
Ха га гах.
Тея шизифрени да "обърнат палачинката и да слязът на земята" смятай какво дране получиха и бой по манерките. Тръгнахми за Берлин па после за Харков и потънахме на собствената си граница.
Да живеее Вовича още 100 години!
10.
Ex
09.06.2024 09:51:57
9
11
Математиката ви куца.Според феновете на джендър обществото 10 е повече от 100!!!Каквото и пиянки да са рашките са прекалено мноого и наистина имат територия където да се крият.Бог да пази Европа защото наистина ние няма къде да се скрием.
9.
До 4
09.06.2024 09:28:28
10
17
Гъбките ще са за всички. Нв разбра, че руснаците на огромната им територия и както сам казваш на места не много населена ще оцелеят. Има и къде да мигрират. Амстердам например, къде ще мигрира или София, или Рим.....никъде. Европа е малка, тясна и пренаселена. Разбираш ли логиката сега. Накрая ще оцелеят само руснаци, американци, част от Китай и част от Африка. Европа въобще няма да има и то заради хора като теб, които не разбраха, че от векове всички воини се водят предимно на тееиторията на Европа. Честито.
8.
До 3
09.06.2024 09:21:26
10
15
Аз си живея тук. Не се местя. Тук ми е дома. Виж, ти отивай да береш ягоди и лижеш дирници. Ма това сте царе. Аутсайдерите мигрират и мрънкат само.
7.
?
09.06.2024 09:07:00
4
12
Пак ли ? :)
6.
До 3
09.06.2024 08:55:17
16
18
Ми един педал пресъедини милата ми родина към евро джендърската помия,налага се да живея в педалска Европа!
5.
Xxx
09.06.2024 08:52:20
4
28
Не ви ли омръзна хахах Путин през три-четири месеца се разболява,умира,има двойник и какво ли още не хахаха
4.
До 2
09.06.2024 08:50:18
21
15
всъщност рашия е заплашена повече от ядрено оръжие, защото населението й е компактно в няколко големи мегаполиса!
Гъбките там биха свършили добра работа също.
Те, за разлика от теб, го разбират това и само лаят.
Шанс е, че могат да вземат главите на управляващата върхушка, да дадат гаранции, че ще са предвидена, спазваща международните договори държава и нещата ще се оправят.
Може даже да минат без репарации!
Евентуално.....
3.
Петър Днепърски
09.06.2024 08:47:12
15
19
до 2: ти какво правиш в Европа. Бегом отатък Урал.
2.
До щом
09.06.2024 08:22:21
16
27
Толкоз ти разбира главътъ. Путин е супер улегнал и удобен и за запада. Умре ли, ще дойде на власт баш хардлайнер и тогава Путин ще ви се види като девица. А че най-голямата по територия страна в света не можете да затриете само на теб не е ясно. Каквото и да става руското население има къде да мигрира, за да се опази. Виж, за ЕС не съм сигурен. Няколко гъбки и е приключил с тая пренаселеност. Къде щебягаш?
1.
Щом
09.06.2024 08:12:33
19
27
пак почнаха с глупостите, значи нещата на фронта не вървят на добре за рашките....
Стана лакмус: рашките губят-путлер умира или почва ядрена война!
Аман от тия циркаджии!
Крайно време е да го махат и да намерят някой сериозен политик, а не тоя лигльо, пианист!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Димитър Николов: Бургас е готов и подходящ град за Евровизия 2027 Димитър Николов: Бургас е готов и подходящ град за Евровизия 2027  Градът ни отговаря на всички изисквания за песенния конкурс, с които днес бяха запознати кметовете на останалите три претенденти за домакинство на конкурса Извънредно! Пожар в Бургас (ОБНОВЕНА) Извънредно! Пожар в Бургас (ОБНОВЕНА) Информацията за броя на пострадалите е противоречива Васил и Траян Филипови, които причиниха катастрофата с четирима загинали, може да излязат на свобода Васил и Траян Филипови, които причиниха катастрофата с четирима загинали, може да излязат на свобода 72-та часа арест изтичат, а съдът не даде ход заседанието, на което трябваше да се гледа мярката за неотклонение на единият от шофьорите Гюров и Кандев са силен тандем, но ще успеят ли без помощ от ГЕРБ? Гюров и Кандев са силен тандем, но ще успеят ли без помощ от ГЕРБ? Когато настъпи есента и стане ясно, че фаворитът на Радев не може да бъде спрян без мащабно обединение срещу него, партията на Борисов почти сигурно ще бъде изправена пред стратегически избор Няма да има съкращения в "Лукойл Нефтохим Бургас", гарантира новият особен управител Няма да има съкращения в "Лукойл Нефтохим Бургас", гарантира новият особен управител Започва пълен одит в "Лукойл", новият особен управител с 6-месечен екшън план за стабилизиране на дружествата Земеделският министър обеща евтина храна: „Кошница с грижа“ не е като „Магазин за хората“ Земеделският министър обеща евтина храна: „Кошница с грижа“ не е като „Магазин за хората“ Той изтъкна, че идея на Пеевски е нямала никакъв шанс да проработи Вариантите пред Кандев са кандидат за президент, вицепрезидент или кмет на София, найс а? Вариантите пред Кандев са кандидат за президент, вицепрезидент или кмет на София, найс а? За повечето хора, които следяха дневния ред в страната беше ясно, че ако десните не могат да намерят свой кандидат за "Дондуков 2" ще създадат такъв. Е, създадоха го Започна битката за домакинството на Евровизия 2027, изборът ще бъде направен до месец и половина Започна битката за домакинството на Евровизия 2027, изборът ще бъде направен до месец и половина Четири града подадоха документи, но реално изборът ще бъде между София и Бургас „Никаква милост към нарушителите“ и „драконовски мерки“: спешна среща при Радев заради войната на пътя „Никаква милост към нарушителите“ и „драконовски мерки“: спешна среща при Радев заради войната на пътя България е на първо място в ЕС по травматизъм и смъртност по пътищата МВР награди пожарникарите, спасявали хора при трагедията на Челопешко шосе МВР награди пожарникарите, спасявали хора при трагедията на Челопешко шосе Наградените са – младши експерт Благой Благоев, младши експерт Петко Върбин, младши инспектор Данаил Влахов и младши експерт Тодор Йорданов
БНТ държи на София за „Евровизия“: гони Фики и ще плаща стотици хиляди неустойки БНТ държи на София за „Евровизия“: гони Фики и ще плаща стотици хиляди неустойки Телевизията трябва да наеме фирма, която да подмени табелите, логата и всяко споменаване на „Арена 8888“ – източник от Женева Едната има 280 апартамента, друга наследява дебели пачки: това са трите най-богати дъщери Едната има 280 апартамента, друга наследява дебели пачки: това са трите най-богати дъщери Напълно различен стил на живот избира Джуна Джунович - дъщерята на модната дизайнерка Мелина и популярния певец Харис Джунович Задържаха двама за рухналата сграда в Гьорлиц – крали скрап и повредили тръба Задържаха двама за рухналата сграда в Гьорлиц – крали скрап и повредили тръба Под отломките загинаха две румънки и един българин Почина звезда от „Клетниците“ и „Граф Монте Кристо“ Почина звезда от „Клетниците“ и „Граф Монте Кристо“ След себе си Годфри оставя съпругата си – актрисата Аманда Уокър, както и син и дъщеря Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли стана боксьор Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли стана боксьор 17-годишният Нокс напомни на ролята на Брад Пит в "Боен клуб" с бойните си умения След съмнения за лекарска грешка: Публикуваха смъртния акт на Хълк Хоган След съмнения за лекарска грешка: Публикуваха смъртния акт на Хълк Хоган След кончината на кечиста започна разследване, след като дъщеря му се усъмни в причината за смъртта му Унгария спира издаването на работни визи на граждани от три държави Унгария спира издаването на работни визи на граждани от три държави Мадяр обеща да регулира притока на работници от страни извън ЕС Какви са цените за чадър и шезлонг в Гърция през това лято Какви са цените за чадър и шезлонг в Гърция през това лято От безплатни общински зони до луксозни плажове с висока минимална консумация - ето какво трябва да знаят българските туристи Почина бившата първа дама на Франция Бернадет Ширак Почина бившата първа дама на Франция Бернадет Ширак Съпругата на бившия френски президент Жак Ширак си отиде на 93-годишна възраст, а президентът Еманюел Макрон отдаде почит към паметта ѝ Парламентарните избори в Армения решават геополитическия курс между Русия и Запада Парламентарните избори в Армения решават геополитическия курс между Русия и Запада Вотът се превръща в решаващ тест за правителството на Никол Пашинян и бъдещето на мирния процес с Азербайджан
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Нека не забравяме - надолу няма дъно Виц на деня Виц на деня Жена звъни на майка си:
- Мамо, моят мъж пак ми се развика. Идвам при теб.
- Не, скъпа, той трябва да си плати за грешките. Аз идвам при теб.
Виц на деня Виц на деня Красива студентка обяснява на свой колега:
- Аз мога да ти кажа как взех изпитите, но се съмнявам, че при теб ще се получи...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Смехът е най-доброто лекарство, но не и при разстройство!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори