×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Тя заряза богатото си гадже, за да отиде на остров заедно с Александър Сано


06 Юни 2024, Четвъртък, 10:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Диляна обаче няма да може да прекара лятото на плаж „Перла“ с приятеля си, където той държи хитово заведение и по традиция двамата са там от юни до септември

Красивата актриса и моделка Диляна Попова, която ще води новото приключенско риалити на бТВ „Островът на 100-те гривни“ заедно с Александър Сано, ще се раздели временно с любимия си – ресторантьора Лъчезар Захариев. Причината е, че заминава за два месеца на далечна екзотична дестинация, където ще се снима предаването.

В него общо 30 участници ще изпитат възможностите си да оцеляват далеч от комфорта на цивилизацията, както и да създадат общество със свои собствени правила, в което най-голямото богатство е на ръцете им – гривната.

Сано и Попова ще са до тях през цялото време, за да покажат на зрителите най-интересните моменти по пъя на играчите към 300 000 лева – най-големият награден фонд, даван досега у нас в риалити формат.

Диляна обаче няма да може да прекара лятото на плаж „Перла“ с приятеля си, където той държи хитово заведение и по традиция двамата са там от юни до септември.

„Всяка година сме на къмпинг. Това е истинското синьо лято с много свобода. Борил и другите деца карат сърф, по цял ден са навън“, обяснява красавицата, пише „Галерия“.

Преди Лъчезар стопанисваше „Баш Бара“ на къмпинг „Градина“, но заради проблем с концесионерите преди две лета хлопна кепенци. Любопитно е, че негов съдружник е зетят на Стефан Софиянски – Лъчезар Йорданов, който е женен за голямата дъщеря на бившия столичен кмет Елена.

Захариев живее с Диляна в луксозен апартамент в столичния квартал „Лозенец“. Заедно с тях е и синът й Борил, който завърши трети клас в Музикалното училище в София и освен това тренира джиуджицу, като вече има няколко медала от турнири. Момчето се разбира прекрасно с новия приятел на майка си, който го отрупва със скъпи подаръци, но често гостува и в дома на татко си.


В категории: Лайфстайл


15
Коментара
Тервел ИЛИЕВ И Джош Кавало поздрави Дара И Джош Кавало поздрави Дара 20/05/2026, Сряда 21:30 1
Тервел ИЛИЕВ Звезда от "Американски пай" се разведе Звезда от "Американски пай" се разведе 20/05/2026, Сряда 21:00 0
Флагман.БГ Как да сварите перфектни яйца всеки път Как да сварите перфектни яйца всеки път 20/05/2026, Сряда 20:20 0
Тервел ИЛИЕВ Фон дер Лайен с предупреждение към Кремъл Фон дер Лайен с предупреждение към Кремъл 20/05/2026, Сряда 20:00 3
Тервел ИЛИЕВ Скандал и оставка след "Евровизия" Скандал и оставка след "Евровизия" 20/05/2026, Сряда 19:33 2
15
Коментара по темата
15.
slivi za smet
07.06.2024 20:29:30
1
5
кака кочка,готина беше като млада
14.
МАШАЛЛА
07.06.2024 10:54:31
1
8
ТУЙ С ТЕЗ ДЖУКИ САМО МОЙ ДА ДУА КАВАЛА И ДА СВИРИ НА ДУДУК
13.
КУРЧО
07.06.2024 10:51:40
0
7
У ЯМБОЛ СА НАЙ ИБА....НИТЕ КУР...ВИ И ПЕД.....ЕРАСИ ПРОСТТИ
12.
МАШАЛЛА
07.06.2024 10:48:20
1
11
ТУЙ ЩЕ ДА Е РЕКЛАМА НА СЕЛСКА РУСПИЯ
11.
Аlex
07.06.2024 09:53:51
1
14
КО НА ЗАНИМАВАТЕ С ТАЯ ВЕ? КРАСИВА??? ТАЯ ГЛЕДА ЛИ СЕ В ОГЛЕДАЛОТО?
10.
Врачанин
07.06.2024 09:38:12
1
10
Ей ора,таа верно е актриса,сещам се за неа,я лично съм е гледал по телевизора у един филм от ония къде ги дават нощеска,и стенкят и офкат
9.
Abv
07.06.2024 09:09:10
0
14
Тая е толкова красива че става само за тромпетки
8.
Ттттт
07.06.2024 09:05:49
0
18
Красивата актриса и моделка Диляна Попова,абе хора като написахте това изречение видяхте ли снимката,че аз нищо хубаво не виждам
7.
МАШАЛЛА
07.06.2024 07:47:32
0
7
ДА Я ЧУ....КАМ В УМРЯЛАТА Ш....УТКА ТАЗ ПАТКА
6.
Ники Алексиев
07.06.2024 07:35:52
0
20
Повръща ми се от тези топ новини. Баш ме боли къде ще почива поредната пача.
5.
Пази Боже
07.06.2024 06:51:00
0
18
Тая леля да ти е у вас.
4.
Дявол
07.06.2024 05:06:58
0
21
Та тя си е боклук от време оно, ковра с документ.
3.
Иванка
06.06.2024 22:36:54
0
13
Хубавата Диляна беше хубава
2.
Чико
06.06.2024 18:26:32
10
4
Арменицте са надарени мъже с големи
Боздугани
1.
Милан Петров
06.06.2024 18:23:01
1
23
Тази Деляна там ще си скъса оная работа
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Най-наивният мъж в България“: Позлатих Оксана, а сега се страхувам за живота си, тя заплаши, че ще ме поръча „Най-наивният мъж в България“: Позлатих Оксана, а сега се страхувам за живота си, тя заплаши, че ще ме поръча Пенсионираният офицер Дончо Каличин твърди, че живее в страх след скандали, жалби и битка за имоти Таванът на цените невъзможен, но как ще върнем българските стоки в магазините – с нови ТКЗ-та ли Таванът на цените невъзможен, но как ще върнем българските стоки в магазините – с нови ТКЗ-та ли Разчитам на подкрепа от медиите, защото няма ли доверие, магията се чупи, коментира депутат Закопчаха мъж, задигнал три мотоциклета за броени дни Закопчаха мъж, задигнал три мотоциклета за броени дни Оказа се преквалифициран каналджия на нелегални мигранти с присъда Високо напрежение в парламента: Опозицията тръби за репресии Високо напрежение в парламента: Опозицията тръби за репресии Неограничен брой пъти премиерът и министрите ще могат да отлагат отговора на депутатски въпроси Бургас показа дух с най-дългото хоро в детска градина Бургас показа дух с най-дългото хоро в детска градина ДГ „Ханс Кристиан Андерсен“ превърна двора си в сцена на традиция, общност и български дух Ротари клуб Бургас приключи проект „Класна стая сред лехите“ Ротари клуб Бургас приключи проект „Класна стая сред лехите“ Проектът „ Класна стая сред лехите – запознаваме се с природата “ запозна деца от ОУ "Васил Априлов", гр. Бургас с  устойчивото земеделие и пермакултурата. Укрепването на велоалеята към „Сарафово“ напредва Укрепването на велоалеята към „Сарафово“ напредва Около 1,3 км. е дължината на трасето, по което се работи, като вече са поставени 400 изливни пилота, които укрепват ската и дават ниво на велоалеята Орелът на Айтос стана трибагреник и разбуни града Орелът на Айтос стана трибагреник и разбуни града Едни видяха родолюбие, други поискаха символът да бъде върнат в автентичния му вид Политици и артисти помагат на Дара да си сбъдне мечтата с Fred Again Политици и артисти помагат на Дара да си сбъдне мечтата с Fred Again Продуцентът, който е работил със звезди като Ед Шийрън, Деми Ловато, още не е отговорил на поканата й Мъж се самоуби в ж.к. "Меден рудник" Мъж се самоуби в ж.к. "Меден рудник" Той се е обесил в жилището си
Путин и Си Дзинпин бият рекорда по споразумения, а Тръмп се хвали с по-бляскаво посрещне Путин и Си Дзинпин бият рекорда по споразумения, а Тръмп се хвали с по-бляскаво посрещне  Само 21 от тях обаче са са публично обявени, а сред останалите 19 не е ясно дали е постигнато съгласие за военно сътрудничество и за сателитно разузнаване Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Над 186 000 дружества и еднолични търговци от цялата страна са направили това пред приходната агенция Тайланд върна визите за българските туристи Тайланд върна визите за българските туристи Решението поставя страната ни в периферията на тайландската визова политика Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Певицата остава провокативна и готова да експериментира Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Някои коментиращи сравняват ситуацията с тази между Лили Иванова и Йорданка Христова, които обтягат отношенията си още през 70-те години заради турне в Япония и това продължава десетилетия наред. Почина 31-годишният моторист Ивайло Почина 31-годишният моторист Ивайло Той загина при катастрофа на Искърското дефиле  Белгия заплашва да се оттегли от „Евровизия“ в България догодина Белгия заплашва да се оттегли от „Евровизия“ в България догодина Напрежението около конкурса се засили след бойкоти на Испания и Ирландия и критики към EBU за различното отношение към Русия и Израел Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Умерената консумация може да има ползи, но чаят не е универсално решение за отслабване, отоци и хранителен режим Променят правилата за европейските средства с по-строг контрол и нови изисквания Променят правилата за европейските средства с по-строг контрол и нови изисквания Европейският съюз поставя акцент върху прозрачността, дигитализацията и реалните резултати при финансирането на проекти Две теории за произхода на училищния звънец Две теории за произхода на училищния звънец Училището сякаш не може да съществува без своя емблематичен звънец, но откъде всъщност идва той
Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София София има преднина за Евровизия заради по-големия капацитет на летището и по-удобни полети Виц на деня Виц на деня - Тате, аз с теб няма да ходя вече в парка!
- Стига си мрънкал бе Гошко, ами ме люлей!
Виц на деня Виц на деня Майка пита детето си:
- Защо плачеш?
- Защото татко си удари пръста!
- Ох, милото ми. И ти веднага се разплака?!
- Не, преди това много се смях.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки истински джентълмен трябва да има неизчерпаем запас от комплименти за дамата, в случай че парите му свършат...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори