×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Чичо от Бургас се изложи яко, хванаха го на пико и амфети с камиона му


Чичо от Бургас се изложи яко, хванаха го на пико и амфети с камиона му
Водачът отказал да даде кръв и урина за химичен анализ
04 Юни 2024, Вторник, 22:00 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

43-годишният мъж е спрян в 11 часа сутринта, в района на кръстовището на кв. Каменар

Бургазлия е бил хванат посред бял ден да шофира след употреба на наркотични вещества. 43-годишният мъж е бил зад волана на товарен автомобил Мерцедес 814 D Vario, когато около 11 часа, на около 1 км. след кръстовището на поморийския кв. Каменар, в посока Каблешково, служители от Районно управление - Поморие го спрели за проверка.

Оказало се, че чичото седнал зад волана след употреба на пико и амфетамин, това отчел drug теста. Водачът отказал да даде кръв и урина за химичен анализ.

Задържан е със заповед за срок до 24 часа, а камиончето му е иззето.

По случая е образувано бързо производство.


В категории: Поморие


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
18
Коментара
18
Коментара по темата
18.
*********
05.06.2024 14:27:30
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
17.
Нищо ново
05.06.2024 08:52:32
1
7
Половината шофьори са на наркотици и алкохол. Разчитат на фирмите, че си плащат такса спокойствие и не ги закачат. Добре прикрити в схемата, докато не стане някой инцидент.
16.
Чичо до леля
05.06.2024 08:39:30
0
14
Абе, как ви раждат мозъците подобни глупости, честно?
15.
Смел млад джендър
05.06.2024 08:25:57
2
6
"- Чичо, чичо, защо шмъъркаш?
- якопико ъъ... на тебе ти къде са ти родител 1 и родител 2? аа
"
14.
До 7
05.06.2024 08:14:46
0
6
Самолета бро , не се вдига с такива работи. Много си назад с учебния материал.
13.
Мразя циганите
05.06.2024 07:36:30
0
38
Първо: чичка на 40 и години и второ: рано сутринта в 11ч., каква статия какви журналисти....пази Боже сляпо да прогледна!
12.
До 4
05.06.2024 07:26:41
1
18
Не знам,кой се друса,но ти без да си "друсан", не можеш да пишеш.Сигурно си в първи клас,за втора година.
11.
Я
05.06.2024 07:15:48
0
30
Ползвайте изкуствен интелект да ви пише статиите,явно естествен няма.
10.
*********
05.06.2024 05:59:08
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
9.
Месар
05.06.2024 03:06:26
0
34
Значи на тоя помяр който е писал тая глупост родителите му трябва да са вмирисани трупове от доста време вече а той самия да не е спирал пикото от както е проходил.
8.
Митю
05.06.2024 00:29:18
3
48
Алоууу фЛеГмАн, чичо е на баща Ви ебача. Как можете да напишете такава простотия.
7.
Дъртио
05.06.2024 00:19:02
22
15
Деейба и дрътия нерез дейба. Надрусан чичак с камионче, ибии му майката, сигурно трудно вдига самолета и му трябват амфетки да може да мастурбира на домашно порно
6.
*********
04.06.2024 23:41:08
0
16
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
5.
балъка с голфо
04.06.2024 23:35:00
22
18
дееба и пенсионера му дрогирам прост дееба
4.
:D
04.06.2024 23:11:32
25
21
разбирам да е малго момче че да се друса 12 16 18 20 до 28 годишните всичк се друсат здраво, но тос 43 годишен дъртак да друса :) тва е срам и позор за дъртаците. Ся дядката вече няма да има камион
3.
Чичо Митко
04.06.2024 23:02:42
2
47
То е стара работа безмозъчния им капацитет на редакцията
2.
Калоян
04.06.2024 23:01:48
1
70
Хахахаха, някой на 15 години ли ви пише статиите?
1.
Хах
04.06.2024 22:22:38
2
114
Къв чичо на 43. Вие в тая редакция верно сте безмозъчни.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Крум Зарков: Правосъдието лекува патологии, но срещу олигархичния модел един закон не стига Крум Зарков: Правосъдието лекува патологии, но срещу олигархичния модел един закон не стига Нужни по-големи амбиции, ако искаме да живеем в демократична държава, а именно в управление на мнозинството, а не на малък елит, добави бивш правосъден министър  Новият собственик на „Перла“ Нено Михалев нае и плажа пред резиденцията Новият собственик на „Перла“ Нено Михалев нае и плажа пред резиденцията Нено Михалев гарантира пред Флагман.бг, че плажната ивица ще бъде поддържана, в съответствие с най-високите световни стандарти за премиум дестинации Румен Радев: Ако допуснем да се наложат санкции срещу Вагит Алекперов, означава да се простреляме в крака Румен Радев: Ако допуснем да се наложат санкции срещу Вагит Алекперов, означава да се простреляме в крака Този човек вложи много ресурси и усилия ние да имаме една от най-модерните рафинерии в Европа, мотивира се българският премиер Ще останем ли без щангисти и шахматисти на Олимпиадата в Лос Анджелис през 2028-ма? Ще останем ли без щангисти и шахматисти на Олимпиадата в Лос Анджелис през 2028-ма? Предстои състезание през октомври, на което се вземат квоти, а предизвикателството пред федерацията е дали да участва, казва спортният министър  Масирана акция на УКОРС в Бургас: Солени глоби за колоездачи по пешеходните зони (ВИДЕО) Масирана акция на УКОРС в Бургас: Солени глоби за колоездачи по пешеходните зони (ВИДЕО) Обществен ред започнаха безкомпромисни проверки. Само за два дни бяха санкционирани десетки нарушители Министърът на туризма д-р Илин Димитров: „Пампорово“ е готов да посрещне  своите гости Министърът на туризма д-р Илин Димитров: „Пампорово“ е готов да посрещне своите гости Курортът влиза в летния сезон подготвен и с увереност, а възникналото свлачище в района не засяга територията и достъпа до туристическата дестинация. Дискова херния или стеноза? УМБАЛ „Дева Мария“ организира безплатни консултации за пациенти, обмислящи операция Дискова херния или стеноза? УМБАЛ „Дева Мария“ организира безплатни консултации за пациенти, обмислящи операция По време на консултациите специалистите ще извършат оценка на състоянието на пациентите и ще дадат мнение относно необходимостта от оперативно лечение, както и за най-подходящите възможности за терапия според конкретния случай Спипаха сина на Вальо Бомбата с 500 грама марихуана в апартамент в жк. "Славейков" Спипаха сина на Вальо Бомбата с 500 грама марихуана в апартамент в жк. "Славейков" 35-годишният Красимир е задържан за срок до 24 часа Оставиха Стоян Колев в ареста след екшъна на АМ „Тракия”, а той крещи: "Ще ги избия в затвора, мишки!" (ВИДЕО) Оставиха Стоян Колев в ареста след екшъна на АМ „Тракия”, а той крещи: "Ще ги избия в затвора, мишки!" (ВИДЕО) "Ахил от Троя" явно няма скоро да продава апартамента си в Бургас, за да се изнесе на запад Лидерът на Промяната в Бургас напусна Лидерът на Промяната в Бургас напусна Тя не срещала достатъчно чуваемост и подкрепа
Volkswagen предприема исторически съкращения и закрива 50 000 работни места Volkswagen предприема исторически съкращения и закрива 50 000 работни места Главният изпълнителен директор защити драстичното преструктуриране на автомобилния гигант заради засилената конкуренция от Китай Обещанието, което разплака света: Трагичната съдба зад триумфа на Ян Диоманде Обещанието, което разплака света: Трагичната съдба зад триумфа на Ян Диоманде Пътят на Диоманде към професионалния футбол е изпълнен с поредица от тежки разочарования и болезнени откази в някои от най-големите европейски клубове Извън блясъка на прожекторите: Кой е Йоан Манзамби и защо историята му вдъхнови футболна Европа Извън блясъка на прожекторите: Кой е Йоан Манзамби и защо историята му вдъхнови футболна Европа Как един спортист отказа да бъде инфлуенсър, за да спаси кариерата си От 50 хиляди до 12 милиона за нощ: Как 40-годишният вратар на Кабо Верде взриви Световното по футбол От 50 хиляди до 12 милиона за нощ: Как 40-годишният вратар на Кабо Верде взриви Световното по футбол Абсолютният дебютант на мондиала шокира планетата, след като удържа паметно нулево равенство срещу действащия европейски шампион Испания Иран премахва таксите за преминаване през Ормузкия проток за 60 дни Иран премахва таксите за преминаване през Ормузкия проток за 60 дни Според официално изявление на Висшия съвет за национална сигурност на Иран разходите за транзита през протока ще бъдат поети изцяло от иранската държава Черният рекорд на новия член: България оглави еврозоната по най-висока инфлация Черният рекорд на новия член: България оглави еврозоната по най-висока инфлация Докато в Швеция цените замръзнаха, на родния пазар преминаваме през класически транзитен шок Водата на плаж във Варна е опасна за къпещите се, обяви РЗИ Водата на плаж във Варна е опасна за къпещите се, обяви РЗИ Според данните на здравната инспекция водата представлява риск за здравето на къпещите се в тази зона Пес Патрул, Roblox, Мистър Бийн оживяват в Пясъчния град на Бургас Пес Патрул, Roblox, Мистър Бийн оживяват в Пясъчния град на Бургас Фестивалът на пясъчните скулптури е сред емблематичните летни събития на Бургас и е част от културните инициативи, които подкрепят кандидатурата на града за Европейска столица на културата 2032 Проф. Рачев: Времето е само за море, водата в Созопол стига 24 градуса Проф. Рачев: Времето е само за море, водата в Созопол стига 24 градуса Астрономическото лято настъпва в 11:24 часа в неделя Куба слага край на социализма? Хавана подготвя масова приватизация, допуска частни банки и строителство, за да спаси режима от пълен фалит под натиска на САЩ. Куба слага край на социализма? Хавана подготвя масова приватизация, допуска частни банки и строителство, за да спаси режима от пълен фалит под натиска на САЩ. Хавана разпродава държавните компании и разрешава частните банки, за да избегне фалит
Веселин ВУЧКОВ, бивш вътрешен министър Веселин ВУЧКОВ, бивш вътрешен министър В МВР има структура „щатен Диарбекир“ Виц на деня Виц на деня Един габровец настинал и решил да си спести парите за лекар. Причакал докторът на улицата и го попитал:
- Докторе, ти когато си болен, какво правиш?
- Кашлям! - отвърнал лекарят, също габровец.
Виц на деня Виц на деня Той:
- И защо ми изневери?
Тя:
- Млада, и глупава бях!
Той:
- Снощи ли, ма?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако една дреха ти харесва, ти буквално не излизаш от нея! Същото е и с жените!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори