Пловдивският университет приема задочно чуждестранни студенти в Царево
Екипи ще разработват проекти за съвместно участие на Общината и университета
Кметът на община Царево Марин Киров проведе работна среща с ректорското ръководство на Пловдивския университет „Паисий Хилендарски“. Двете страни се споразумяха да продължат работата по отношение на базата на университета в гр. Царево, но и да надградят отношенията си.
На срещата се излъчиха екипи, които да разработват проекти за съвместно участие на Общината и университета в различни партньорски програми с европейско финансиране.
Във връзка с изграждането на многофункционална спортна зала в гр. Царево университетът има намерение след завършването й да започне не само летни практики на студенти, но и задочно обучение на чуждестранни студенти.
Затварят за два часа кръговото кръстовище на летището в посока Бургас
Родените в тези 4 месеца са особено успешни в бизнеса
Филипинки дундуркат децата на Камелия
Обожавам турско пиде, а с тази рецепта на местен пекар винаги се получава перфектно
Предсказанията на Ванга за 2026 г.
Бялото ни завладява от обемните пуловери до букле силуети
4 знака ще осъзнаят истинските си потребности към момента
Радостин Василев: Очаквайте изненади, сега е моментът Румен Радев да слезе на терен, очакваме го там
Фантастико остава в ръцете на семейството – Владимир Николов сложи край на спекулациите
Трафик с изчакване по маршрута София–Самоков заради укрепване на скатовете
Политолози: Протестите ускориха оставката, а правителството избяга ескалация в последния момент
