Гришо проговори за отношенията си със сексапилната Ализе Лим
Дължи ли българският тенисист успехите си на нова любов
Григор Димитров за първи път се класира за четвъртфиналите на Откритото първенство по тенис на Франция. Феноменалната му форма радва феновете му по света, но всички се питат едно – дали българският тенисист дължи успехите си и на нова любов.
Повод за поредното вълнение около личния му живот бе присъствието на сексапилната Ализе Лим на трибуните по време на мача му с Хуберт Хуркач.
След победата си на Хуркач Гришо бе в прекрасно настроение и отговори на въпрос за личния си живот.
„Цял живот едно и също. Не знам. Но не се дразня. Всеки път, когато ме видят с жена, ме питат дали ми е гадже. С Ализе се познаваме от 14-годишни и тя е една от най-близките ми приятелки. Това са само слухове, няма нищо между нас. Дори и само да говоря с момиче, винаги първата теория е тази“, каза Димитров.
Последната бурна връзка на Григор Димитров бе с красавицата Мадалина Геня.
Завръща ли се на корта Карлос Алкарас
Десислава Атанасова извади официална справка от Истанбул, за да обори Демерджиев за полетите с Пеевски
Седем кораба получаваме от Белгия и Нидерландия заради мините в Черно море
Пожар на метри от релсите блокира влаковете край Петрич
Пиян шофьор погуби тийнейджърка, влиза в затвора
Световен колос обяви трансфер на Мони Николов
Как да направим перфектни пържени картофи
17 години затвор за жестоко убийство
Завръща ли се на корта Карлос Алкарас
08/07/2026, Сряда 18:40
0
Как да приготвим майсторска шкембе чорба вкъщи
Андреа и Галена взривиха Слънчев бряг, качиха се заедно на сцената
Гръцката звезда Янис Плутархос идва в Поморие с грандиозно шоу и впечатляваща сценична продукция
Васил Божков атакува "Магнитски" в американски съд
