×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Докато кмет открива празника на децата, мъртвопиян заби колата си в магазин в Черноморец


Докато кмет открива празника на децата, мъртвопиян заби колата си в магазин в Черноморец
Инцидентът е станал пред погледите на стотици хора на площада, които идвали за тържеството, по чудо няма пострадали
03 Юни 2024, Понеделник, 22:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Дрегерът му посочил 1,89 промила алкохол

Пиян шофьор се е блъснал в чадър на магазин, намиращ се в Черноморец, докато кметът на града откривал празника на детето на 1 юни. Инцидентът е станал пред погледите на стотици хора на площада, които идвали за тържеството. На място е бил изпратен полицейски екип.

При тестването на 65-годишния бургазлия с дрегер за алкохол, устройството отчело наличието на 1,89 промила, което се равнява на поне 4-5 големи питиета. Автомобилът му е конфискуван, а разследването продължава. За щастие не се съобщава за сериозно нанесени щети или пострадали хора.

По-рано е имало и друг случай с пиян шофьор, като същият шофирал автомобил без книжка, а колата била дори без номера. При направената му проба дрегерът отчел 2,96 промила алкохол. По неговия случай са образували досъдебно производство, случаят е от разложкото село Баня.


В категории: Созопол


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
10
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Почина милиардерът, превърнал Кюне+Нагел в световен гигант Почина милиардерът, превърнал Кюне+Нагел в световен гигант 24/08/2026, Понеделник 14:08 0
10
Коментара по темата
10.
ЦЕНЗУРА!
04.06.2024 13:12:02
0
5
Флегми ,защо назначавате служител да трие и премахва коментари? Нали УЖ Блъгария ще спасявате? Продажни маймуни сте вие!
9.
до Стаматка
04.06.2024 13:09:24
0
6
Нали като ти я върнат пак ще караш пиян всеки божи ден, то простотията ходи по хората, а при теб направо тича
8.
Стамат Стаматов - кукера
04.06.2024 06:03:32
0
15
Ааа, тоз път не съм била Аз, само да кажа!
Взех си поука и вече не карам буфкан. А и тази пияндура е слаба рикия, само 1,89 промила. Мене кат ме фанаха бях с над 2.0 промила. Едвам отървах кожата. Добре, че партията потули случая и много, много не се разчу. Е, намазаха ми ските от ОС-Созопол, но пък след това ме назначиха на хубаво постче в съвета. По цял ден си клатя "камбаните" никой не ме закача за нищо, зимам си заплатката секи месец, жуля си риките, но вече не карам кола пиян!

п. п
Защото ми зеха книжката и не мога. За това де, хахайхахаххс
7.
Ял попарата
04.06.2024 02:34:45
2
12
Нашата съДЕБНА с-ма представлява шайка чиновници- дилетанти. Букет от арогантност, безочие, престъпно повърхностно отношение.
С лека ръка, но с голямата тежест на закона употребяват думи като: "категорично", "без съмнение", "доказано"...и т.н. без каквото и да е било факти!
Едни държавни клеветници играещи си със съдбите на хората!
Мижитурки които казват на бялото- черно, без да смятат за необходимо дори да поглеждат цвета!
Важното е графика с делата да не изостава и да си "свършат" работата, която със същия успех биха я свършили и клюкарките пред блока!
6.
Мистик
04.06.2024 01:14:17
1
5
Прекалил е с мастиката човека. Над 5 големи мастики и светът започва да се върти много бързо. Става неуправляем.
5.
Тончо
03.06.2024 23:01:15
1
24
Румънците вкараха една Кьовеши в гнилата си съдебна система и за няколко години я прочистиха. Бай Ганьо пък си иска корупцийката и затова гласува за тикви и прасета. После се чуди защо е в клоаката на Европа и обвинява американци, рептили и петжи затова, че е прост.
4.
ХХ
03.06.2024 22:45:07
11
10
Да не му се търси отговорност, достоен русофилкомънъз е като мен, но го сполетяха много трагедии! Путин не превзе Украйна, а великата армия стана жертва на кадировска любов и за капак женка му замина кат мойта в загниващия запад да припечели за едно парче хляб, но я излъгал трикрак суринамец с немски документи и пламнала любов, и колегата русофилкомънъз и путинофил се почерпи от мъка и рога. Помогнете му, тази демокрация и евроатлантически ценности му объркаха женичката и живота.
3.
Герб лели ( ама запазени)
03.06.2024 22:18:32
8
16
Пияния е от герб, аз го знам.
2.
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03.06.2024 22:14:36
4
22
КО ЗАНИМАВАТЕ ХОРАТА С ПРОСТОТИИ БЕ????????????ЩО НЕ ПОМЕСТИТЕ СТАТИЯТА ""Румъния отчете 88 осъдени за корупция само за два месеца """"""""""––––полицаи директори кметове чиновници и за цвят един ректор хаха !!!!!!!!А ТУК БАЙ ГАТЬО ПРАВИ ИЗБОРИ """""""ОТВРАТ
1.
Хахахахаха
03.06.2024 14:00:44
2
27
Какво е "магазизин", флегмани. Майка ви проста да е....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Ще громят ли в Бургас грамотните гларуси гневния готвач Ще громят ли в Бургас грамотните гларуси гневния готвач Изказванията на шеф Борис Петров - довчера добре позабравен, вероятно ще го отнесат до Комисията за защита от дискриманция Илияна Йотова изненадващо се появи в бургаското село Маринка, политическите слухове тръгнаха веднага Илияна Йотова изненадващо се появи в бургаското село Маринка, политическите слухове тръгнаха веднага Дали Иван Агафонов няма да попадне в Инициативния й комитет Полицаи проследиха неадекватен мъж в „Меден рудник“ и в дома му намериха канабис Полицаи проследиха неадекватен мъж в „Меден рудник“ и в дома му намериха канабис 23-годишният мъж от Крушаре и жената, с която живее, са задържани за срок до 24 часа Пожарникарят, обвинен за смъртта на 8 лешояда: Притиснаха ме да призная нещо, което не съм извършил Пожарникарят, обвинен за смъртта на 8 лешояда: Притиснаха ме да призная нещо, което не съм извършил 36-годишният пожарникар и животновъд от Калофер твърди, че е бил в Балкана, за да търси изчезнали овце, докато МВР официално съобщи, че е признал деянието Нидерландия разклати Евровизия 2027 с отказ за участие заради Израел Нидерландия разклати Евровизия 2027 с отказ за участие заради Израел Общественият оператор поставя под съмнение политическата неутралност на конкурса въпреки промените в правилата Шишков сложи край на спекулациите за АМ „Черно море“: Първо проектът, после концесионерът Шишков сложи край на спекулациите за АМ „Черно море“: Първо проектът, после концесионерът Няма избрана турска или друга фирма за магистралата, държавата първо трябва да реши откъде ще мине трасето, да изработи ПУП и едва тогава да предложи готовия проект на частен инвеститор Мъж преби 11-годишно дете на площадка в София, момчето прекара три дни в Пирогов Мъж преби 11-годишно дете на площадка в София, момчето прекара три дни в Пирогов Обвиняемият твърди, че детето го ударило първо, прокуратурата определя агресията като непредизвикана и крайно непропорционална Историческата сграда на бул. "Булаир" в Бургас пак пламна, полицията залови клошарите Историческата сграда на бул. "Булаир" в Бургас пак пламна, полицията залови клошарите Въпреки, че имотът вече е собственост на пожарната, самонастанили се бездомници отново застрашиха района с нов палеж Три катастрофи в Бургаско: 2-годишно дете и жена с политравма са сред пострадалите Три катастрофи в Бургаско: 2-годишно дете и жена с политравма са сред пострадалите Австриец се удари в ТИР на АМ „Тракия“, жена пострада тежко край Айтос, а 72-годишен велосипедист падна в Бургас КНСБ предупреждава: Поискайте длъжностната си характеристика, преди всяка задача да стане ваша КНСБ предупреждава: Поискайте длъжностната си характеристика, преди всяка задача да стане ваша Работодателят е длъжен да връчи документа при сключването на трудовия договор, а той очертава трудовите функции и отговорностите на служителя
Есента отключва кариерен шанс за 4 зодии - идват повече пари, нова работа и голяма крачка нагоре Есента отключва кариерен шанс за 4 зодии - идват повече пари, нова работа и голяма крачка нагоре Козирог, Телец, Дева и Риби влизат в силен професионален период, но звездите дават само възможността - решаващото действие ще трябва да направят самите те Август в Поморие завършва поетично с 68-oто издание на „Яворови дни“ Август в Поморие завършва поетично с 68-oто издание на „Яворови дни“ Четиридневните празници, организирани от екипа на НЧ „Просвета 1888” и Община Поморие Почина милиардерът, превърнал Кюне+Нагел в световен гигант Почина милиардерът, превърнал Кюне+Нагел в световен гигант 89-годишният германски предприемач оставя бизнес империя с над 1300 офиса и около 88 000 служители по света От Бургас към сцените на България – PAOLA тръгва на първото си  национално турне, вижте къде От Бургас към сцените на България – PAOLA тръгва на първото си национално турне, вижте къде Всички концерти са създадени специално за детската и тийн аудитория и техните семейства, като съчетават музика, танци, специално разработени хореографии, сценични визуализации, интерактивни игри, специални ефекти и активно участие на публиката България губи 60% от водата си: В Шумен и Перник над 83% не стигат до отчетена консумация България губи 60% от водата си: В Шумен и Перник над 83% не стигат до отчетена консумация Десетки населени места отново са на режим, а проблемът вече не е само в сушата - стара мрежа, течове и неточно измерване превръщат водата в един от най-големите инфраструктурни провали на страната Заподозрян за петорно убийство бе открит мъртъв в колата си Заподозрян за петорно убийство бе открит мъртъв в колата си Петте жертви са намерени в къща край Форест Гроув, след като властите получили сигнал за горящ автомобил Две деца загинаха при удар с дрон в Краснодар, още седем са ранени Две деца загинаха при удар с дрон в Краснодар, още седем са ранени Двама възрастни също са пострадали Отклонява ли Русия украински дронове към НАТО чрез GPS спуфинг Отклонява ли Русия украински дронове към НАТО чрез GPS спуфинг От март насам най-малко дузина безпилотни апарати са навлезли във въздушното пространство на Латвия, Естония, Литва и Финландия Риалити звезда на съд за жестокото убийство на приятеля си Риалити звезда на съд за жестокото убийство на приятеля си Защитата поиска проверка на психическото състояние на обвиняемата преди следващия етап от процеса Над 4 тона мъртва риба изплуваха в Полша, отровна алга порази канал към Одер Над 4 тона мъртва риба изплуваха в Полша, отровна алга порази канал към Одер Два шлюза са спрени, за да се ограничи разпространението, властите обмислят третиране на водата с водороден пероксид
Васил ДАНОВ, експерт Васил ДАНОВ, експерт По-опасни за България са руските хибридни операции, не Иран Виц на деня Виц на деня Срещат се две мутри:
- Брато, как си лети времето! Направо ужас. Синът ми расте, вече е на девет години.
- Това е хубаво! Защо си тъжен?
- Забравил съм да го запиша на училише!
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, много ме е страх да скоча с парашут!
- Ми, скочи без него бе, слънце...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако не сте част от валяка, сте част от пътя
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори