Сливенският митрополит Арсений с първа служба в Бургас (НА ЖИВО)
Вижте церемонията по посрещането на главата на Сливенска епархия в морския град
Новоизбраният сливенски митрополит Арсений е в Бургас. Той бе посрещнат с тржествена церемония, след която владиката на Сливенска епархия поведе шествие от арката на Св. Николай Чудотворец към площад „Св.св. Кирил и Методий“.
Флагман предава НА ЖИВО. Арсений Сливенски отправи приветствие към миряните в Бургас.
В тържеството участваха кмета Димитър Николов, областният управител проф. Мария Нейкова и ръководители на институции. Те приветстваха владиката, след което той отслужи първата си служба в храм „Св.св. Кирил и Методий“.
Гледайте НА ЖИВО:
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа

Общо взето: "Насила хубост не става!" е ситуацията.
Не, че и на местните попове им е бащиния...
(произнася се вечерно време на колене)
Господи, Боже на Силите, в Името на Исуса Христа, чрез Което Име Ти Си благоволил да Те призоваваме, ние, Твоите чада, идем тази сутрин (вечер) и припадаме пред Твоите Нозе.
Молбата ни, Господи, е да разбиеш и осуетиш замислите на всички тъмни сили на лукавия, които искат да съсипят и разорят духовно и политически българския народ, между който Си ни пратил.
Господи, молим Ти се, чуй и приеми молбата ни, и повдигни душата на българския народ, за да не загуби Твоето благословение.
Амин. (Три пъти.)
Защо всички комуняри милиционери от една партия са редом до него , аз нямам обяснение!
Все едно от Ал Кайда да ходят на църква , ибаси!
полоковник от VIДС шефа на пловдивските бярети СОБТ Пловдив)
НЕДОСТОЕН !
Само някой да му кяже да си махне тъмните ЧЕРНИ очила тип бъбрек "Rayban " че мязя с тия очила на агенг на ЦРУ от средатя на 80те год