×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Столична община обяви конкурс за главен архитект
  • Затварят част от ул. „Оборище“ заради ремонт
  • Бургас ще посрещне чудотворната мироточива Хавайска Иверска икона на Пресвета Богородица
  • Пътната система в България е в критично състояние: 261 загинали от началото на годината
  • До 39° и поне още 12 дни жега, прогнозира проф. Рачев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Гърми скандал, скрита камера показа как учителка скубе и бие дете в забавачница


30 Май 2024, Четвъртък, 07:45 ч.
Автор: Флагман.бг

Случаят е от Велинград

Голям скандал се разрази в Иновативна детска градина "Фантазия" във Велинград. На няколко клипа, качени в социалните мрежи късно снощи, се вижда учителка, която скубе, бие и малтретира деца от детската градина.Родители вече разпознаха жената от клипа - по думите им това е възпитателка на име Нели Кафтанджиева. Петър Томанов, баща на детето, което е обект на насилие в клипа, разказа пред БНТ, че на няколко пъти синът му се е прибирал с белези по лицето или тялото.

"Казах на леличката, която е там, но те само отричат. Казват, че между децата си стават тези спорове и накрая получих клипа, който сте гледали. Детето ми не е толкова голямо и не е от разговорливите, но на няколко пъти обяснява, че щял да слуша, защото "леля Нели нямало да го затваря в тоалетната", каза Томанов.

На няколко пъти бащата търсил директорката на детската градина, но кабинетът ѝ постоянно бил заключен.

"Все отсъства някъде по работа. Аз искам да си изместя детето в друга група, но не мога да го направя, защото постоянно я няма. Други родители също са се оплаквали, казват, че и те са откривали белези по телата на децата си и все са им казвали, че децата се бият", твърди родителят.

Велинградчани са силно възмутени и призовават институциите да вземат мерки. За днес е планиран протест на родители не само от въпросната детска градина, а и от други детски заведения в града.


В категории: Крими


7
Коментара
7
Коментара по темата
7.
Jei
31.05.2024 13:04:26
0
0
Как ще бие малки деца ?Това не е нормално. Има други начини. Това учител ли е?
6.
ПАВЛИКЯНСКА БУГАРИJA
30.05.2024 10:21:28
1
1
Помакиня по пълнолуние
5.
off
30.05.2024 10:20:15
6
3
Хайде първо си възпитайте отрочетата и после търсете сметка на преподавателите. Разлигавили се, не знаят какво е ред и уважение, възпитателите виновни. От два шамара никой не е умрял, но сега като се научи, че в сичко му е простено и стой та гледай като стане на 12-15 години. Хайде, сега хейтъри, изяжте ме, че не подкрепят дЯтетО!
4.
Лилия
30.05.2024 10:18:42
0
6
Трябва да има камери навсякъде. През последните няколко години преди пенсионирането ми, имаше видеонаблюдение навсякъде в училище.
Изобщо не ме притесняваше това.
Само веднъж гледахме запис по искане на родител, защото едно дете си беше изгубило грейката.
Освен това децата са по-внимателни в отношенията си, внимават повече в час и дисциплината е на ниво.
Учител, който се притеснява от камери е сбъркал професията.
3.
Moni
30.05.2024 09:36:58
0
8
Те затова не искат камери в градините, за да не се вижда какво става вътре.В Бургас е същата история, но не се дава гласност, защото директорите са все НАШИ ХОРА.
2.
Антонио Ресио
30.05.2024 09:08:44
2
12
До 1
Правилно постъпва човека, така правят умните и възпитани хора. Ти няма как да го разбереш, странджанските нерези решавате проблемите по други начини.
1.
???????
30.05.2024 08:52:08
9
7
Бият детето му, то се прибира вкъщи и казва коя е жената, а бащата ходи и търси директорката и разпитвал лелите?????
Малоумен ли е този баща?
Защо не е отишъл директно при нея и да и каже че детето има рани и споменава нейното име? И да я хване за врата тая нещастница? Той стои като някой пундьо и търси други хора, които ги нямало.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Футболът се завръща още тази събота на ст. "Лазур", дадоха "зелена светлина" на Община Бургас за договора с Митко Събев Футболът се завръща още тази събота на ст. "Лазур", дадоха "зелена светлина" на Община Бургас за договора с Митко Събев На практика ще има прихващане, тъй като "Спорт пропърти мениджмънт" има дългове към общинския бюджет Няма ракетна заплаха за България, но Иран отваря фронт за хибридни атаки Няма ракетна заплаха за България, но Иран отваря фронт за хибридни атаки Експерти не очакват удар по авиобаза Безмер, но предупреждават за кибератаки, дезинформация и натиск върху критичната инфраструктура TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България Клиентите могат да избират между разнообразни механични и електрически велосипеди – градски, туристически, планински, gravel и детски модели, съобразени с различни нужди, предпочитания и маршрути Духът на Украйна оживя по Южното Черноморие (СНИМКИ) Духът на Украйна оживя по Южното Черноморие (СНИМКИ) Тази вечер, 28 юли, от 19 часа сцената на „Охлюва“ отново ще принадлежи на талантите, традициите и децата, които носят бъдещето със себе си Бургас даде заявка да се превърне в новата филмова дестинация на България Бургас даде заявка да се превърне в новата филмова дестинация на България Продукцията с бюджет над 6 млн. евро ще се снима в морския град през август Камерите заснели последния гост на Владо Загатото: Разследват екзекуция заради биткойни Камерите заснели последния гост на Владо Загатото: Разследват екзекуция заради биткойни Бизнесменът вечерял в Бояна часове преди смъртта си, а след това се прибрал в Банкя с мъж Гробище за делфини край Приморско: 11 загинали бозайници заради рибарските мрежи Гробище за делфини край Приморско: 11 загинали бозайници заради рибарските мрежи Човешка намеса е най-вероятната причина за морът, потвърдиха експерти  Започна 40-ото заседание на Общинския съвет в Бургас (СНИМКИ) Започна 40-ото заседание на Общинския съвет в Бургас (СНИМКИ) На масата са извънредната докладна за наемането на стадион „Лазур“, филмът за Христо Стоичков и изборът на управители за КОЦ и Белодробната болница България ще бъде домакин на среща на ръководството на един от най-големите  туроператори в света - TUI Group България ще бъде домакин на среща на ръководството на един от най-големите туроператори в света - TUI Group През септември 155 висши мениджъри в мултинационалната компания ще се съберат в КК “Златни пясъци”, което дава възможност за непосредствено представяне на потенциала на страната ни Проф. Константинов за промените в Изборния кодекс: Махнете тази глупост с цензурата! Проф. Константинов за промените в Изборния кодекс: Махнете тази глупост с цензурата! Водеща сравни поредния ремонт на изборните правила с „Дързост и красота“
22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия Прокуратурата настоявала за по-тежка ефективна присъда, но магистратите приели, че законовите основания за задържането му са отпаднали Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Температурите в Неапол, Барселона, Рим, Валенсия, Ница, Солун, Сплит и Атина може да не падат под 20 градуса дори след залез Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Еманюел Макрон предупреди за трудни седмици, а Педро Санчес обяви тежки часове в битката с огнената стихия Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Сертификатът ще дава повече информация на купувачи и наематели, но поставя въпроса кой плаща обследването на старите блокове „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас Определян като най-добрия български филм на 2025 година, „Един грам живот“ се нарежда сред трите най-гледани български филма за всички времена и се превръща в истински обществен феномен, предизвикал широк обществен отзвук и дискусии Путин поиска референдум в Армения за ЕС или за Евразийският икономически съюз Путин поиска референдум в Армения за ЕС или за Евразийският икономически съюз Пашинян отговори, че национален вот трябва да има едва след официална молба за членство в ЕС Тръмп притисна Иран за бърза сделка: Ще сложат ли тайните разговори край на войната? Тръмп притисна Иран за бърза сделка: Ще сложат ли тайните разговори край на войната? Американският президент обяви, че разговорите с Техеран били добри, но предупреди, че военните удари могат да бъдат възобновени Огнен ад в Португалия: Над 1000 пожарникари се борят с няколко фронта Огнен ад в Португалия: Над 1000 пожарникари се борят с няколко фронта Най-активните пожари бушуват край Сантарем, Гуарда, Брага и Браганса Тръмп пита Путин: Помагат ли руски сателити на Иран да избира цели Тръмп пита Путин: Помагат ли руски сателити на Иран да избира цели Вашингтон проверява твърденията за разузнавателна помощ от Москва, докато преговорите с Техеран продължават Талантлив бургазлия направи сериозна крачка към голямото кино Талантлив бургазлия направи сериозна крачка към голямото кино Късометражният му филм Доброто зло беше представен в програмата на Международния филмов фестивал в родния му град
Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Демерджиев е превърнал кабинета на МВР министъра в бандитско сборище Виц на деня Виц на деня Мъж на околовръстното се спира пред една кака:
- Кажи какво правиш за 50€?
- Всичко правя, бате, само кажи какво искаш?
- Айде тогава качвай се с мен в колата да отидем леем бетон.
Виц на деня Виц на деня Попът и кметът на едно село пият.
Кметът:
- Дядо попе, защо не изпееш нещо?
Попът:
- Лягай и почвам...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Биберон - първата силиконова измама в живота на мъжа...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори