×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Сделка за $10 млрд.! САЩ продават ракети, дронове и гаубици на Тайван
  • Гъpция изплaти пpeдcpoчнo чacт oт дългoвeтe cи ĸъм ĸpeдитopитe oт EC
  • ПСЖ стъпи и на световния трон
  • Кокичета цъфнаха в Смолян дни преди Коледа
  • АПС и МЕЧ при президента за консултации
  • Желязков замина за Брюксел за редовното заседание на Европейския съвет
  • България представя първите си осем изтребителя F-16
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

"Български възход" не само ще прескочи 4-процентовата бариера, но ще го направи уверено, обяви ген. Стефан Янев


"Български възход" не само ще прескочи 4-процентовата бариера, но ще го направи уверено, обяви ген. Стефан Янев
Ген. Стефан Янев с водача на евролистата Даниела Везиева, вдясно е Стоян Грозев, вляво Явор Жеков, а зад него - Мариела Кирова
29 Май 2024, Сряда, 10:00 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимки и видео: Димитър КИРЯКОВ

Трябва да се мисли стратегически – за бъдещето на България не за утрешния ден, а за десетилетие напред, подчерта ген. Стефан Янев

"Български възход" не само ще прескочи 4-процентовата бариера, но ще го направи уверено.

Това обяви в Бургас лидерът на формацията ген. Стефан Янев, който вчера бе в морския град за среща с граждани. Бившият служебен премиер подчерта, че е оптимист за добрия изборен резултат, защото при обиколката си в страната вижда сериозна подкрепа към партията, която може и да млада, но има силни структури в регионите.

"Тръгнали сме с позитивна кампания, насочена към градивното бъдеще на България. Не търсим обвинения, скандали и компромати, а начин за смисления диалог за бъдещето на страната. Този, който ще доведе до онова взаимодействие между партиите, за което сме говорили многократно, още от 48-ия парламент. Тогава някои ни казаха, че сме наивни и безлични, че не знаем какво искаме, но сега виждаме, че повечето политически сили повтарят този начин на говорене. Така, че е време за диалог, защото поне от 10 години никоя партия няма мнозинство, а и това едва ли ще се случи скоро. Принудени сме да говорим за коалиционни формули с добри политики", подчерта философията си ген. Стефан Янев.

Водач на листата на "Български възход" във Втори МИР е един от най-дейните в ОбС Бургас Стоян Грозев, втори е предприемачът Явор Жеков, третата позиция е за друг общински съветник Мариела Кирова, а четвърти е Асен Бонджев.

„Бургаската структура е една от тези, които работят най-активно и е доказала, че знае как да се справя успешно с проблемите, които касаят не само региона, но и национални казуси. Вярваме, че г-н Грозев и хората в листата са целеустремени и могат да предложат конкретни решения за националната политика, защото те имат компетенцията и визията, за да го направят“, допълни ген. Янев.

Ген. Стефан Янев с водача на евролистата Даниела Везиева и част от ядрото на партията в област Бургас. "Български възход" е с бюлетина №16

Той подчерта, че трябва да се мисли стратегически – за бъдещето на България не за утрешния ден, а за десетилетие напред. „Като партия сме предложили формулирането на национални политики, които да дефинират именно това: Какво искаме за нашите деца и внуци“, допълни лидерът на „Български възход“.

Ген. Стефан Янев очаква силно представяне и на евровота. Водач е Даниела Визиева, а на второ място е Явор Жеков, предприемач от Бургас, член на УС на Българската стопанска камара.

„Нашите кандидати за евродепутати са доказани експерти, разбират българската проблематика и знаят как да формулират и защитават националния интерес. Те ще ни представляват достойно в Европейския парламент. Изборът е много важен, защото сме се нагледали на друг тип поведение на нашите евродепутати, които поддържат общото мнозинство“, подчерта ген. Стефан Янев.

Даниела Везиева посочи, че „Български възход“ е с консервативни възгледи. „Първото нещо, което бих направила е да искам промяна в „зелената сделка“, защото това е един огромен проблем за цяла Европа и ще направи икономиката ни неконкурентна“, обяви тя пред журналисти в Бургас.

Вижте повече във видеото:

Водачът на листата за 2 МИР Бургас Стоян Грозев подчерта, че партията има ясна програма и е гарант, че ще защитава интересите на избирателите. Той призова за по-висока активност на вота.

„Преди избора трябва да си зададем два основни въпроса: Искаме ли да продължим тази политика на противопоставяне или ще бъдем проводник на мира и дипломацията?

Искаме ли прокарване на чужди интереси или ще отстояваме българските и това, което ни е запазило нас като общество", каза Стоян Грозев.

Вижте още във видеото:

"Български възход" е с №16 в интегралната бюлетина! 

  • Листата за 2 МИР Бургас
    • 1. Стоян Демирев Грозев
    • 2. Явор Мишев Жеков
    • 3. Мариела Николаева Кирова
    • 4. Асен Любомиров Бонджев
    • 5. Радослав Петров Петков
    • 6. Гошо Иванов Атанасов
    • 7. Ангелина Кирова Мерджанова
    • 8. Тони Лазарова Бояджиева
    • 9. Гено Райчев Иванов
    • 10. Николай Костов Стоянов
    • 11. Кремена Милчева Кънчева
    • 12. Димитър - Диман Панайотов Панчев
    • 13. Ренета Мартинова Вефа
    • 14. Пламен Георгиев Георгиев
    • 15. Александр Георгиевич Станков
    • 16. Марийка Атанасова Христова
    • 17. Александър Димитров Станчев
    • 18. Димитър Стоянов Калоянов
    • 19. Стела Петкова Петкова
    • 20. Пламен Вълев Пенев
    • 21. Николай Манолов Стоянов
    • 22. Валя Тодорова Георгиева
    • 23. Мартин Стефанов Митев
    • 24. Радка Митева Георгиева
    • 25. Любомир Георгиев Ламбрев
    • 26. Биляна Михайлова Михова
    • 27. Кристиян Росенов Косев
    • 28. Георги Николов Кузманов

В категории: Избори 2024


Иван КОЛЕВ Автор
Иван КОЛЕВ
България Всички новини
Теодор Ушев на площада: Мислех, че ни управляват идиоти, оказаха се кръгли... Теодор Ушев на площада: Мислех, че ни управляват идиоти, оказаха се кръгли... Световно признатият аниматор се върна от Канада, за да се включи в протестите в София и заяви, че е убеден в победата над „кликата“ Асен Василев на протеста: Ще пълним площадите след всяко безобразие на властта Асен Василев на протеста: Ще пълним площадите след всяко безобразие на властта Съпредседателят на „Да, България“ Божидар Божанов пък прогнозира, че Пеевски ще се превърне в електорално джудже, ако се върне машинния вот Корнелия Нинова: Превърнаха БСП в патерица на властта заради постове и пари Корнелия Нинова: Превърнаха БСП в патерица на властта заради постове и пари Бившият лидер на левицата обвини ръководството на БСП в предателство и съучастие в модела на Борисов и Пеевски, срещу който тя се бори от десетилетие В Бургас се събраха за пореден протест на пл. "Атанас Сиреков" (Обновена) В Бургас се събраха за пореден протест на пл. "Атанас Сиреков" (Обновена) Около 150 души са на площада сега Как се съставят годишни финансови отчети за 2025 г. следното въвеждане на еврото от 1 януари 2026 г. Как се съставят годишни финансови отчети за 2025 г. следното въвеждане на еврото от 1 януари 2026 г. След въвеждането на еврото в България на 1 януари 2026 г. счетоводството на предприятията ще се извършва в евро Кореспондентът на „Таймс” на Балканите който се пренесе за постоянно в София - Джеймс Баучер Кореспондентът на „Таймс” на Балканите който се пренесе за постоянно в София - Джеймс Баучер Статиите на „ирландецът с българското сърце“ са възможност английската общественост да се запознае със събитията в България Какво да правим с дребните пари при еврото - съвети от Л. Хампарцумян Какво да правим с дребните пари при еврото - съвети от Л. Хампарцумян Преходният период, ограниченията за плащане с монети и най-сигурните варианти за хората след 1 януари Първи случай в България: Живи корали са задържани на „Капитан Андреево“ Първи случай в България: Живи корали са задържани на „Капитан Андреево“ Екзотичните морски видове са открити в автобус от Турция за Северна Македония и са предадени за съхранение в музей Димитър Николов поздрави младите танцови таланти с европейски и международни успехи Димитър Николов поздрави младите танцови таланти с европейски и международни успехи Младите състезатели от КСТ „Бургас“ донесоха престижни отличия от първенства, проведени в морския град Железопътният тунел между България и Северна Македония трябва да е готов до 2028 г. Железопътният тунел между България и Северна Македония трябва да е готов до 2028 г. Проектът ще се изпълнява и управлява съвместно от двете държави под строгия надзор на Европейската комисия
Премиерът в оставка подкрепя репарационния заем за Украйна, но кой ще връща парите на Русия Премиерът в оставка подкрепя репарационния заем за Украйна, но кой ще връща парите на Русия Желязков заяви условна подкрепа за спорната схема със замразените руски активи, но остава открит въпросът кой ще плаща, след като Москва предяви претенции НС реши: Родителите на деца до 12 години - на гъвкаво работно време целогодишно НС реши: Родителите на деца до 12 години - на гъвкаво работно време целогодишно „За" промените в Кодекса на труда гласуваха 166 народни представители Почина легендарният военен кореспондент Питър Арнет Почина легендарният военен кореспондент Питър Арнет Името му става световноизвестно през 1991 г., по време на първата война в Персийския залив Евростат: Годишната инфлация в България през ноември е над средната за ЕС и еврозоната Евростат: Годишната инфлация в България през ноември е над средната за ЕС и еврозоната В Европейския съюз годишната инфлация през ноември 2025 г. е 2,4 на сто, което е спад спрямо 2,5 на сто през октомври Черноморец Бургас къса с четирима Черноморец Бургас къса с четирима Това са Калоян Кръстев, Стефан Трайков, Павел Георгиев и Тодор Чаворски "Купи и дари" за 17-а поредна година ще подаде ръка на нуждаещите се "Купи и дари" за 17-а поредна година ще подаде ръка на нуждаещите се Целта на проявата е да бъдат подпомогнати социално слаби семейства и хора в неравностойно положение с хранителни продукти и домакински консумативи от първа необходимост САЩ отчитат обратна миграция за първи път от десетилетия САЩ отчитат обратна миграция за първи път от десетилетия Мигрантите се завръщат у дома, оставяйки повече жилища и работни места за американците, каза той Сръбски бос загина загадъчно в Москва Сръбски бос загина загадъчно в Москва Според медиите сръбските разузнавателни агенции са изпратили доклад до Вучич относно „подозрителната смърт“ на Радомир Куртич Тежко въоръжени полицаи нахлуха в автомобил и арестуваха седем души в Сидни Тежко въоръжени полицаи нахлуха в автомобил и арестуваха седем души в Сидни Мъжете са обвинени в планиране на акт на насилие на плажа Бонди, само дни след смъртоносната терористична атака Акция с ръст от 55 000% за 20 месеца! Без производство, без служители - и все пак милиарди Акция с ръст от 55 000% за 20 месеца! Без производство, без служители - и все пак милиарди ази индийска компания шокира света с най-голям скок на акции
Владимир ПУТИН Владимир ПУТИН Eвропейските лидери са малки прасета Виц на деня Виц на деня - И сега не ти ли е тъпо, че жена ти отиде да живее при съседа?
- Не!
- Защо?
- Защото сега аз съм съседа!
Виц на деня Виц на деня - Брат, как се разбираш с жена си?
- Абе мани! Даже поотделно правим с*кс...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не можем да променим картите, които са ни раздадени, а само начина, по който ще ги изиграем
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори