Страшна буря удари Карнобат, идва към Бургас! Скрийте се на сигурно място!
Изсипа се невиждан дъжд, алармират читатели на Флагман.бг
Страшна буря удари преди минути Карнобат. Това алармират читатели в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ“.
„За кратко време се изсипа невиждан дъжд. Нещо ужасно беше. Продължи около половин час, но вероятно има нанесени щети“, пише още в сигнала. Бурята се е насочила към Бургас. Очаква се тя да удари областния град до минути.
„Препоръката ми е да се скриете на сигурно място. Възможно е да причини щети по инфраструктурата“, алармират още хората.
Прогнозата за днес за Черноморието е за краткотрайни валежи от дъжд с гръмотевици. Има условия за локални интензивни явления и градушки, съобщават от НИМХ.
Валежите от дъжд ще продължат и утре, сряда, 29 май. За няколко области има издаден предупредителен жълт код, сред тях е и Бургас.
В този български град честваха рожден ден на дупка
До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС
VW плаща, за да си тръгнат: Ранна пенсия за 35 хил. служители
До два месеца закриват българска онлайн медия
Още два пистолета открити в кемпера на Ивайло Калушев, проверяват дали с тях са били извършени другите убийства
Получавали са заплахи, че ще ги разстрелят, твърди приятел на един от убитите в хижа "Петрохан"
Внезапно почина национален селекционер
Калушев е гръмнат от службите като Трактора и Нотариуса, смята Илиян Василев
Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“
От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан
Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията
Калушев е имал изразена форма на педофилия, смята топ криминалистът Ботьо Ботев

страшно беше !
От кол и въже сте целият екип