12 пострадали при турбуленция по време на полет над Турция
При кацането самолетът беше посрещнат от службите за спешна помощ
Шестима пътници и шестима членове на екипажа на полет от Доха до Дъблин, са пострадали след турбуленция над Турция. „Полет QR107 на Qatar Airways от Доха кацна безопасно по разписание на летище „Дъблин" малко преди 13 ч. в неделя", заяви операторът на летището пред Sky News, цитирана от NOVA.
„При кацането самолетът беше посрещнат от службите за спешна помощ, включително летищната полиция, пожарна и спасителна служба, тъй като общо 12 души на борда съобщиха за наранявания, след като самолетът преживя турбуленция по време на полет над Турция. Екипът на летище „Дъблин" продължава да оказва пълно съдействие на земята на пътниците и персонала на авиокомпанията", допълни служителят.
По-рано тази седмица при друг инцидент британец загина по време на полет на Singapore Airlines, след силна турбуленция по време на пътуването „Хийтроу"-„Сингапур".
България е втора в ЕС по ръст на жилищата и наемите в началото на 2026 г.
Гръмотевични бури, проливни валежи и риск от градушки в много райони на България (КАРТА)
Хазартният капан на „Арена София“: Ще изяде ли главата на столицата един онлайн залог за Евровизия 2027?
Познавате ли ги? Вижте как тези младежи разбиха пейка в Борисовата градинка на Бургас (ВИДЕО)
Окръжен съд-Бургас попълни екипа си с нов младши съдия
Официално! Никола Цолов с първа реална крачка към Формула 1
ГЕРБ си изми ръцете с Десислава Атанасова! Отрекоха се от нея след скандалния полет с Пеевски: Било „частен живот“!
Български бизнесмен влезе в щаба на Новак Джокович за „Уимбълдън“
Битката за Берлин: Спор за разрушаването на нацистки бункер скара историци и строители в Германия
Отиде си Йосиф Сърчаджиев - една от големите фигури на българската сцена и кино
Имотният балон се охлажда: Търсенето на жилища спадна с 20%, лихвите у нас вървят към изравняване с Европа
Димитър Николов: Горд съм, че управлявам град, в който Руси Куртлаков твори и дарява добро
