Столтенберг пристигна в София заради Парламентарната асамблея на НАТО
Той ще се срещне с българския премиер Димитър Главчев
Генералният секретар на НАТО Йенс Столтенберг пристигна в България. Той беше посрещнат на летище София от ръководителя на делегацията на Народното събрание в Парламентарната асамблея на НАТО Даниел Митов. Нашият парламент е домакин на пролетната сесия. Форумът ще бъде открит днес, съобщава Нова телевизия.
В пленарното заседание ще се включи и българският служебен премиер Димитър Главчев, с когото ще имат и среща на четири очи в Министерския ни съвет.
Очаква се днес да станат ясни приоритетите за срещата на върха през юли във Вашингтон. През последните два дни в НДК работиха петте комитета към НАТО. Фокусът на разговорите беше отбраната и сигурността.
Българската страна изрази твърда подкрепа за по-засилено присъствие на Алианса в черноморския регион и застана твърдо зад продължаването на помощта за Украйна.
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време

Сега всички дяволи бродят по земята.
Този спомогна за избиването на над 500 000 човека!
Анатема!
Как да си върнем оръжието, което изоставихме в Афганистан по време на оакването.
Оставихме на овчарите, техника за милиарди.
Евробите ако са късметлии, ще хванат последния колесник за Бангладеш EU.
Гледай да не прелее през ушите.
Какво стана с " НЯМА ДА ПОЗВОЛИМ"???