Столтенберг пристигна в София заради Парламентарната асамблея на НАТО
Той ще се срещне с българския премиер Димитър Главчев
Генералният секретар на НАТО Йенс Столтенберг пристигна в България. Той беше посрещнат на летище София от ръководителя на делегацията на Народното събрание в Парламентарната асамблея на НАТО Даниел Митов. Нашият парламент е домакин на пролетната сесия. Форумът ще бъде открит днес, съобщава Нова телевизия.
В пленарното заседание ще се включи и българският служебен премиер Димитър Главчев, с когото ще имат и среща на четири очи в Министерския ни съвет.
Очаква се днес да станат ясни приоритетите за срещата на върха през юли във Вашингтон. През последните два дни в НДК работиха петте комитета към НАТО. Фокусът на разговорите беше отбраната и сигурността.
Българската страна изрази твърда подкрепа за по-засилено присъствие на Алианса в черноморския регион и застана твърдо зад продължаването на помощта за Украйна.
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения

Сега всички дяволи бродят по земята.
Този спомогна за избиването на над 500 000 човека!
Анатема!
Как да си върнем оръжието, което изоставихме в Афганистан по време на оакването.
Оставихме на овчарите, техника за милиарди.
Евробите ако са късметлии, ще хванат последния колесник за Бангладеш EU.
Гледай да не прелее през ушите.
Какво стана с " НЯМА ДА ПОЗВОЛИМ"???