Треньорска сага разтърсва ЦСКА
Засега треньорът Стамен Белчев продължава да се ползва с доверието на ръководните фактори в Борисовата градина
Продължава да се покачва напрежението в ЦСКА София след поредния негативен резултат в четвъртък срещу Черно море (0:1). Той прати армейците на бараж за Лигата на конференциите, като по този начин в момента те се намират с единия крак извън международните турнири.
Въпреки това треньорът Стамен Белчев продължава да се ползва с доверието на ръководните фактори в Борисовата градина, твърди „Тема Спорт“.
55-годишният специалист работи сериозно по селекцията и плановете за лятна подготовка на тима. Разговори в тази посока е имало включително и днес след вчерашното поражение от Черно море.
Нагласите в ЦСКА са, че Белчев ще води тима през следващия сезон. Това може да се промени при провал в баража за европейските турнири, но дори и тогава не е сигурно, че ще се стигне до треньорска смяна.
Българският вариант при рокада на поста е Александър Томаш, който вчера беше уволнен от Локомотив Пловдив. Крайното решение ще се вземе в началото на юни. Това потвърди и изпълнителният директор Филип Филипов след загубата вчера.
„Дали ще има нов треньор, ще го кажем след края на сезона. В момента Стамен Белчев е начело и ние сме плътно зад него. Със сигурност ще има много нови неща, моделът на управление ще е друг, начинът на работа ще е друг. Има доста напускащи футболисти, други ще дойдат, но това е напълно нормално, в реда на нещата“, каза Фичо.
Любов, кариера и приятелства според вашата зодия
Дейвид Бекъм официално е милиардер
Жълт код за интензивни валежи и гръмотевици в събота
Зодията с най-добро чувство за хумор според астролози
15/05/2026, Петък 20:30
0
Първи голям удар на фаворита в Джирото
Готварство за начинаещи - препоръки
Зеленски гневен след мащабна руска атака
Извънредно: Зрелищна катастрофа до хотел "Мираж" в Бургас - шофьор обърна колата си по таван
Любов, кариера и приятелства според вашата зодия
15/05/2026, Петък 19:00
0
Ивайло Мирчев с разтърсваща реакция след драмата с агресивен шофьор
Велик вратар пред бургазлия: Имам 800 мача, нормално е да ги забравям
Гръцкият Сървайвър завърши с ампутация, спряха сезона
Ратко Младич поиска да излезе предсрочно на свобода, защото е твърде стар
