Лимузина с абитуриенти e катастрофирала
Част от предната броня е паднала
Лимузина с абитуриенти катастрофира на бул. „Патриарх Евтимий“ в София. Инцидентът е станал вечерта, става ясно от публикация в социалните мрежи в групата „Катастрофи в София“.
Част от предната броня на лимузината е паднала след удара.
Полицията призова за внимателно шофиране в дните покрай баловете. Традиционно, полицията предприема допълнителни мерки за сигурност в празничните дни.
„Най-честите нарушения са изскачане на млади хора през прозореца на автомобила, размахвайки ръце, без предпазен колан и въртене на гумите от младите водачи на автомобилите. Всички тези неща са много сериозни нарушения и създават предпоставки за тежки катастрофи“, каза бившият началник на столичната „Пътна полиция“, Тенчо Тенев.
„СДВР дълги години охранява баловете, столичната „Пътна полиция“ също. Следим с камери и снимаме нарушителите, които се движат по улиците на София в коли и са извън прозорците. После ги привикваме и им се съставят необходимите документи и наказания за тези нарушения“, казва той.
Пътен инженер разби мита за вината на АПИ: България сама се заключи в ерата на металните мантинели
Баща загина като герой в морето, опитвайки се да спаси децата си
Манчестър на тръни, гори огромен пожар! Млада подпалвачка в ареста
Мечтана почивка се превърна в ужас: 4-годишно хлапе стреля фатално по бебе
Ас от Световното почина внезапно
Кола натресе линейка, спешният автомобил се обърна в канавка - има ранени
Млад световен шампион съден за убийство, каза само имената си в залата
Дарина Радева влиза в лабиринта на Георги Господинов на сцената на Народния театър
Георги Кандев излезе с позиция след разкритията за връзки с Картофа
Извънредно! Факултета гори! (ВИДЕО)
Златната треска стигна опасна точка: Защо масовото купуване вече е тревожен сигнал
