Вижте грандиозното бургаско шествие за 24 май, което победи всички рекорди
Демонстрацията бе впечатляваща, със сигурност имаше повече от 11 хил. участници
Шесвието, посветено на 24 май в Бургас през тази година бе грандиозно. В демонстрацията със сигурност се включиха над 11 хил. участници, каквито бяха първоначалните очаквания. Множеството се изнасяше от ул. "Александровска" към бул."Алеко Богориди" повече от два часа.
Включиха се всички училища, детски градини, творчески състави и колективи, спортни клубове и много граждани.
Колоната бе поведена от бургаското духовенство, кметът на града Димитър Николов, областният управител проф. Мария Нейкова, председателят на Общинския съвет Михаил Хаджиянев и почти целия състав на местния парламент. Сред официалните гости бяха и редица бургаски депутати и общественици.
Флагман.бг предава на живо, вижте ТУК.
Вижте снимките:
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!

Стига ни народната любов!
Ще добавя че са и помияри.
Вие сте утайката на тази държава.
Малко е да се каже че сте измекяри.
Рекордно, грандиозно ..и т.н...
Това да не ви е състезание???
Както винаги, бургазлии избиват комплекси.
Не бяха 11 0000 , а 11 000 000 .участника
Лично съм ги броил
Дори и децата са с напрегнати и смръщени физиономии , с редки изключения!
Защо ли е така??!
Гледам снимките 4 детски градини, 2 начални училища и три сдружения излезли да манифестират, бабите, дядовците и родителите на децата от детските градини, наредени за публика.
30 г. по-късно фирма ГЕРБ ДПС на върнаха обратно ...
Света върви към 22век , ние се връщаме към 20 век.