Вижте грандиозното бургаско шествие за 24 май, което победи всички рекорди
Демонстрацията бе впечатляваща, със сигурност имаше повече от 11 хил. участници
Шесвието, посветено на 24 май в Бургас през тази година бе грандиозно. В демонстрацията със сигурност се включиха над 11 хил. участници, каквито бяха първоначалните очаквания. Множеството се изнасяше от ул. "Александровска" към бул."Алеко Богориди" повече от два часа.
Включиха се всички училища, детски градини, творчески състави и колективи, спортни клубове и много граждани.
Колоната бе поведена от бургаското духовенство, кметът на града Димитър Николов, областният управител проф. Мария Нейкова, председателят на Общинския съвет Михаил Хаджиянев и почти целия състав на местния парламент. Сред официалните гости бяха и редица бургаски депутати и общественици.
Флагман.бг предава на живо, вижте ТУК.
Вижте снимките:
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора

Стига ни народната любов!
Ще добавя че са и помияри.
Вие сте утайката на тази държава.
Малко е да се каже че сте измекяри.
Рекордно, грандиозно ..и т.н...
Това да не ви е състезание???
Както винаги, бургазлии избиват комплекси.
Не бяха 11 0000 , а 11 000 000 .участника
Лично съм ги броил
Дори и децата са с напрегнати и смръщени физиономии , с редки изключения!
Защо ли е така??!
Гледам снимките 4 детски градини, 2 начални училища и три сдружения излезли да манифестират, бабите, дядовците и родителите на децата от детските градини, наредени за публика.
30 г. по-късно фирма ГЕРБ ДПС на върнаха обратно ...
Света върви към 22век , ние се връщаме към 20 век.