Вижте грандиозното бургаско шествие за 24 май, което победи всички рекорди
Демонстрацията бе впечатляваща, със сигурност имаше повече от 11 хил. участници
Шесвието, посветено на 24 май в Бургас през тази година бе грандиозно. В демонстрацията със сигурност се включиха над 11 хил. участници, каквито бяха първоначалните очаквания. Множеството се изнасяше от ул. "Александровска" към бул."Алеко Богориди" повече от два часа.
Включиха се всички училища, детски градини, творчески състави и колективи, спортни клубове и много граждани.
Колоната бе поведена от бургаското духовенство, кметът на града Димитър Николов, областният управител проф. Мария Нейкова, председателят на Общинския съвет Михаил Хаджиянев и почти целия състав на местния парламент. Сред официалните гости бяха и редица бургаски депутати и общественици.
Флагман.бг предава на живо, вижте ТУК.
Вижте снимките:
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него

Стига ни народната любов!
Ще добавя че са и помияри.
Вие сте утайката на тази държава.
Малко е да се каже че сте измекяри.
Рекордно, грандиозно ..и т.н...
Това да не ви е състезание???
Както винаги, бургазлии избиват комплекси.
Не бяха 11 0000 , а 11 000 000 .участника
Лично съм ги броил
Дори и децата са с напрегнати и смръщени физиономии , с редки изключения!
Защо ли е така??!
Гледам снимките 4 детски градини, 2 начални училища и три сдружения излезли да манифестират, бабите, дядовците и родителите на децата от детските градини, наредени за публика.
30 г. по-късно фирма ГЕРБ ДПС на върнаха обратно ...
Света върви към 22век , ние се връщаме към 20 век.