Вижте грандиозното бургаско шествие за 24 май, което победи всички рекорди
Демонстрацията бе впечатляваща, със сигурност имаше повече от 11 хил. участници
Шесвието, посветено на 24 май в Бургас през тази година бе грандиозно. В демонстрацията със сигурност се включиха над 11 хил. участници, каквито бяха първоначалните очаквания. Множеството се изнасяше от ул. "Александровска" към бул."Алеко Богориди" повече от два часа.
Включиха се всички училища, детски градини, творчески състави и колективи, спортни клубове и много граждани.
Колоната бе поведена от бургаското духовенство, кметът на града Димитър Николов, областният управител проф. Мария Нейкова, председателят на Общинския съвет Михаил Хаджиянев и почти целия състав на местния парламент. Сред официалните гости бяха и редица бургаски депутати и общественици.
Флагман.бг предава на живо, вижте ТУК.
Вижте снимките:
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона

Стига ни народната любов!
Ще добавя че са и помияри.
Вие сте утайката на тази държава.
Малко е да се каже че сте измекяри.
Рекордно, грандиозно ..и т.н...
Това да не ви е състезание???
Както винаги, бургазлии избиват комплекси.
Не бяха 11 0000 , а 11 000 000 .участника
Лично съм ги броил
Дори и децата са с напрегнати и смръщени физиономии , с редки изключения!
Защо ли е така??!
Гледам снимките 4 детски градини, 2 начални училища и три сдружения излезли да манифестират, бабите, дядовците и родителите на децата от детските градини, наредени за публика.
30 г. по-късно фирма ГЕРБ ДПС на върнаха обратно ...
Света върви към 22век , ние се връщаме към 20 век.