Вижте грандиозното бургаско шествие за 24 май, което победи всички рекорди
Демонстрацията бе впечатляваща, със сигурност имаше повече от 11 хил. участници
Шесвието, посветено на 24 май в Бургас през тази година бе грандиозно. В демонстрацията със сигурност се включиха над 11 хил. участници, каквито бяха първоначалните очаквания. Множеството се изнасяше от ул. "Александровска" към бул."Алеко Богориди" повече от два часа.
Включиха се всички училища, детски градини, творчески състави и колективи, спортни клубове и много граждани.
Колоната бе поведена от бургаското духовенство, кметът на града Димитър Николов, областният управител проф. Мария Нейкова, председателят на Общинския съвет Михаил Хаджиянев и почти целия състав на местния парламент. Сред официалните гости бяха и редица бургаски депутати и общественици.
Флагман.бг предава на живо, вижте ТУК.
Вижте снимките:
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата
Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати

Стига ни народната любов!
Ще добавя че са и помияри.
Вие сте утайката на тази държава.
Малко е да се каже че сте измекяри.
Рекордно, грандиозно ..и т.н...
Това да не ви е състезание???
Както винаги, бургазлии избиват комплекси.
Не бяха 11 0000 , а 11 000 000 .участника
Лично съм ги броил
Дори и децата са с напрегнати и смръщени физиономии , с редки изключения!
Защо ли е така??!
Гледам снимките 4 детски градини, 2 начални училища и три сдружения излезли да манифестират, бабите, дядовците и родителите на децата от детските градини, наредени за публика.
30 г. по-късно фирма ГЕРБ ДПС на върнаха обратно ...
Света върви към 22век , ние се връщаме към 20 век.