×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Мъск мести човечеството на Луната: Автономен град до 10 години
  • Григор Димитров ще играе на двойки с друг българин в Далас
  • Психиатър: Случаят "Петрохан" е разширено меланхолно самоубийство
  • В САЩ отказали медицински грижи на бебе, задържано от имиграционните
  • Бившият медиен магнат Джими Лай е осъден на 20 години в Хонконг
  • Владимир Зографски в ски скоковете ще представя България днес на Олимпиадата
  • Продължава разследването по случая „Петрохан”
  • Минимална пенсия дават на всеки втори
  • Междинните избори не „блокират“ Тръмп
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Популярните бургазлии, които изпращат абитуриенти своите деца от Випуск 2024


Популярните бургазлии, които изпращат абитуриенти своите деца от Випуск 2024
Дъщерята на топ адвокат от морето, детето на Гласа на Община Бургас и още други дванайсетокласници, които завършват средното си образование в морския град
23 Май 2024, Четвъртък, 17:10 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА

Сред тях има бъдещи лекари, прависти, криминалисти и IT специалисти

Всяка година Флагман.бг представя децата на известните личности и общественици от област Бургас, които ще бъдат абитуриенти, както и звездите на випуска. Тази година селектирахме за Вас част от популярите абитуриенти набор 05. Утре се очаква да ги видим слезли от червения килим, в перфектна визия и с уникални облекла. 

Те са не просто деца на известни родители, но преди всичко момчета и момичета, които опитват да се докажат. Не всички следват пътя на семейната кариера, някои избират да чертаят своя кариера, далеч от професиите на родителите си. 

Вижте част от популярните ученици, които тази година завършват средното си образование край брега на морето.

Aдвокат Росен Кожухаров и неговата съпруга Даниела изпращат абитуриент - красавицата Мила Кожухарова, която през 2021 г. грабна титлата "Кралица на Бургас", вече е захвърлила модните конкурси и е решила да поеме по пътя на родителите и ще следва "Право". Тя е сред отличничките на Търговската гимназия в Бургас. Завършва специалност „Икономика и мениджмънт“ с английски и руски език. Освен, че говори свободно двата езика и е сред най-ученолюбивите в гимназията си, тя се оказа всестранно развита личност – през годините е участвала в мажоретния отбор на гимназията, фанфарния оркестър, занимавала се е и с пеене. С родител - ерудит с енциклопедични познания в сферата на правото като адвокат Росен Кожухаров, Мила със сигурност ще се превърне в уважаван юрист. 

По-малката дъщеря на адвокат Росен Кожухаров -Мила завърши Търговската гимназия

Безспорно сред фаворитите из ученическите випуски и мъжките сърца е и хубавицата от ПГ по Строителство, архитектура и геодезия „Кольо Фичето“ - Ерика Атанасова. През 2021 г. Ерика бе окичена с короната "Мис Созопол", като отвя конкуренцията с естествено излъчване и финес. Титлата я прати на подиума на конкурса "Мисис Созопол" и "Мис България 2021 г.". Ерика е лице на мярката  на известния дизайнер Стоян Радичев, участвала е в различни ревюта за представяне на обекла и бански на водещи марки като Dika, Skandal, Leopardo ,Seven seconds. Бившата гимнастичка, която притежава всички качества за един професионален модел, обаче, е решила да се развива с друга сфера. Амбициите й са да продължи образованието си в Пловдивския университет, където иска да учи Дигитален маркетинг. Казва, че медицинските специалности също са й слабост, но насоката, която ще поеме зависи от оценките, които ще получи на матурите. 

Ерика е "Мис Созопол" 2021 г., завърши Строителния техникум

Тази година в семейството на директорката на Професионалната гимназия по сградостроителство и инсталации “П. Пенев” Гергана Янева също е време за празник. Нейната дъщеря - Виктория, която сред отличниците на Търговската гимназия в Бургас, е абитуриентка. Крехката Вики обаче няма да следва стъпките на майка си в образователната система или пък професионалното направление от гимназията и да стане икономист, финансист и т.нат. Тя е решила да се превърне в нежната строгост на закона. Мечтае да учи в Академията на МВР. Тя е дъщеря на униформен от редиците на "Гранична полиция" и желанието за противодействие на престъпността не й е никак чуждо. 

Нежната Виктория е дъщеря на директорката на ПГСАГ "Пеньо Пенев" , завърши Търговската гимназия

Някогашният кандидат за евровота през 2019 г., издигнат от коалицията Обединение патриоти, настоящ предприемач в сферата на хотелиерството, ресторантьорството и туристическите услуги и активен участник в обществения и политически живот на Бургас - Йордан Иванов също ще празнува на 24 май със своята абитуриентка. Виктория ще брои до 12 с красива рокля и със своите съученици в двора на Гимназията за чужди езици "Васил Левски". Изтънчената красавица владее няколко езика и иска да продължи образованието си в столицата, като се е насочила към специалност "Криминалистика". През свободното си време Вики се занимава активно с танци. От близо 4 години е част от хип-хоп танцовата школа "Blaсk Style Squad". Има вече над 10 концерта, в които е взела участие и редица големи музикални формати, където е доказала своите брейк заложби. Тя е сред дванайсетокласниците на Руската гимназия, които със сигурност ше оставят траен отпечатък в спомените на школото. 

Предприемачът Йордан Иванов изпрати дъщеря си Виктория, тя завърши Руската гимназия

24 май ще бъде паметен ден и за ПР-а на Община Бургас - поетът Стефан Минчев, който изпраща абитуриентка. Прекрасната Боряна Минчева завършва Природоматематическата гимназия "Акад. Никола Обрешков" в морския град. Тя е сред разпознаваемите лица на випуск 2024, защото освен, че е сред любимките на преподавателите, е и част от женския волейбол отбор на гимназията,който стана градски ученически шампион миналата година. Бори заляга сериозно над уроците по биология и химия, тъй като иска да продължи образованието си в сферата на медицината. Цели се към най-високата точка - Медицинския университет в София. Тя е и от разширения състав на куиз отбора "Без паника" и е един от най-титулуваните в Бургас. През свободното си време обича да пътува, но признава, че няма място, което да измести Бургас от сърцето й.  

ПР-ът на Община Бургас Стефан Минчев (с шапката) изпрати прекрасната Боряна,
тя завърши ППМГ

В семейство на началника на РУ-Приморско главен инспектор Христо Грудов еуфорията около абитуриентските балове също ще бъде на високи обороти. Шефът на полицията в морския град изпраща сина си Димитър. Абитуриентът завършва Професионалната гимназия по компютърно програмиране и иновации, позната като IT гимназията на Бургас. Младият мъж е с отлична диплома и дори вече може да се похвали, че е студент, тъй като е приет вече във Варненския технически университет със специалност "Изкуствен интелект". Още в 7 клас малкият Димитър проявил огромен интерес към IT сектора и желание да се развива в тази посока. През свободното си време обича да ходи на фитнес и да спортува. Въпреки че поддържа тяло на "типичната бургаска батка", Митко споделя, че е много доволен от дисциплината в Иновативното училище и благодарение на преподавателите там вече е осъществил голямата си мечта - да се развива в сферата на IT технологиите.  

Началникът на РУ-Приморско Христо Грудов и синът му Димитър,
 който завърши Професионалната гимназия по компютърно програмиране и иновации 

 


 


В категории: Бургас


Светлозария КИДЕРОВА Автор
Светлозария КИДЕРОВА
Мария АРНАУДОВА ЦСКА с позиция за поведението на Давид Пастор ЦСКА с позиция за поведението на Давид Пастор 09/02/2026, Понеделник 11:47 0
Светлозария КИДЕРОВА МРРБ въвежда данък "домоуправител" МРРБ въвежда данък "домоуправител" 09/02/2026, Понеделник 11:20 0
Флагман.БГ Убити и ранени при нова руска атака срещу Одеса Убити и ранени при нова руска атака срещу Одеса 09/02/2026, Понеделник 10:40 0
България Всички новини
Паника на борда на Wizz Air: Изпратиха изтребители към полет до Лондон заради предполагаем тероризъм Паника на борда на Wizz Air: Изпратиха изтребители към полет до Лондон заради предполагаем тероризъм Фалшив сигнал на мобилен телефон задейства процедури за предполагаема терористична заплаха Лъчезар Йорданов е шампион в седемнадесетото издание на турнира по ускорен шах за купа „Янко Гюзелев“ Лъчезар Йорданов е шампион в седемнадесетото издание на турнира по ускорен шах за купа „Янко Гюзелев“ Рекорден брой участници и международен престиж белязаха традиционното състезание в Бургас ЦСКА с позиция за поведението на Давид Пастор ЦСКА с позиция за поведението на Давид Пастор Клубът заяви пълно съдействие на разследването и обяви дисциплинарни мерки Мъж е с опасност за живота след нападение с нож в Морската градина на Варна Мъж е с опасност за живота след нападение с нож в Морската градина на Варна Полицията издирва заподозрян за тежкото престъпление, извършено в района на Делфинариума Камион блъсна пешеходец и уби пешеходец в София, издирват водача Камион блъсна пешеходец и уби пешеходец в София, издирват водача Движението на трамваите е спряно Как би изглеждал кастингът за Стоичков, ако филмът се продуцираше от HBO Как би изглеждал кастингът за Стоичков, ако филмът се продуцираше от HBO В един модерен прочит той спокойно би могъл да бъде жена. Дори LGBT жена. Фигура, която се бори не само срещу защитите на Германия, но и срещу рамките на пола, идентичността и очакванията на обществото Виктор Калев избра Бургас за празнично издание на „Грамофонът“ на 14 февруари Виктор Калев избра Бургас за празнично издание на „Грамофонът“ на 14 февруари Авторският концерт-спектакъл отбелязва 10 години от създаването си с романтична вечер в театър „Адриана Будевска“ МРРБ въвежда данък "домоуправител" МРРБ въвежда данък "домоуправител" Първоначално министерството поиска над 1600 евро за регистрация, после намали сумата до 80 евро Имате направление по Здравна каса? В „ЛИНА“ използвате отстъпка за допълнителни анализи Имате направление по Здравна каса? В „ЛИНА“ използвате отстъпка за допълнителни анализи  Кампанията важи във всички самостоятелни лаборатории и манипулационни на „ЛИНА” в страната Задържаха футболист на ЦСКА за шофиране с 2.32 промила алкохол Задържаха футболист на ЦСКА за шофиране с 2.32 промила алкохол Инцидентът е станал след полунощ на булевард „Симеоновско шосе“ в София
КФН алармира за измами с криптокомпании и фалшиви вписвания в Търговския регистър КФН алармира за измами с криптокомпании и фалшиви вписвания в Търговския регистър Регулаторът установи подправени документи и нерегламентирани промени в управлението на дружества с криптоактиви Македонски поп изпълнител беше отвлечен в Белград  Македонски поп изпълнител беше отвлечен в Белград  Популярната звезда  е била спасена  за часове след полицейска акция Гърция въвежда дигитална възрастова граница за достъп до социалните мрежи Гърция въвежда дигитална възрастова граница за достъп до социалните мрежи Родителите ще контролират онлайн присъствието на деца под 15 години чрез дигитален портфейл В този български град честваха рожден ден на дупка В този български град честваха рожден ден на дупка Вместо традиционните жалби, гражданите съставиха официален поздравителен адрес, в който иронично благодарят за „постоянството“ на местната власт До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС Във видеообръщение Бабиш сподели, че е разговарял с експерти, според които социалните медии са „ужасно вредни за подрастващите“ VW плаща, за да си тръгнат: Ранна пенсия за 35 хил. служители VW плаща, за да си тръгнат: Ранна пенсия за 35 хил. служители Те ще напуснат 10 години по-рано  Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“ Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“ Това е скандалът на века, обяви Жени Калканджиева  От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан Синът на княгиня Калина Сакскобургготска и изследователя и пътешественик Китин Муньос е прекарал близо два месеца в подножието на планината Суншан, в провинция Хънан Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията Съпругата на Брус Уилис проговори за най-тежката истина около деменцията му Иран с нова заплаха към САЩ: Ще ударим американските бази, ако бъдем нападнати Иран с нова заплаха към САЩ: Ще ударим американските бази, ако бъдем нападнати Техеран и Вашингтон продължават ядрените преговори, но „червените линии“ на Иран остават непроменени
Корнелия Нинова Корнелия Нинова Борисов, Пеевски и Радев се борят за концесията в БСП Виц на деня Виц на деня -Синът ми заля лаптопа с бира, има ли шанс да се оправи?
-Зависи колко си го бил.
Виц на деня Виц на деня - Пено, защо не сложиш едно плашило в двора си?
- Че защо ми е, нали съм там по цял ден.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Една жена може да я болят краката, ръцете, главата, ама устата никога!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори