Приморско посреща туристите с нов облик
Градът ще посрещне туристите с ремонтирани ключови улици и чисто нов подход към града
В Приморско текат последни приготовления за летния сезон. Градът ще посрещне туристите с ремонтирани ключови улици и нов облик.
Изцяло обновеният подход на входа на града е почти завършен, съобщи кметът Иван Гайков, който публикува и няколко снимки в своя фейсбук профил. Осветлението е още по-впечатляващо, допълва Гайков под кадрите.
Извършва се полагане на финален слой асфалтова настилка. Временно ще бъде ограничено движението по части от ул. "Станчо Костадинов", ул. Кирил и Методий" и бул. "Черно Море" ще бъде ограничено. Извиняваме се за причиненото неудобство, допълва Иван Гайков в своята страница.
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

туристи нема то всичко раскопано
нема асфалт голяма конкуренция брато
много побратими тук баници парцали
дюнерджии тази година много барачки са празни ее какви години доидоха бре
Че ми се приял курбанец,ама не изпосталял ами мазничък!
Само чертаят сини зони, точат парите на месните и туристите, а улиците в дупки, осветлението старо , маркировката изтрита.
Имам чувството, че назначените за кметове разбират работата си не като административна, а като строително ремонтна.Ама все пак в фирма ГЕРБ ДПС това е основното ...работа,работа,работа