×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ще пуснат ли тъщата на убития Пейо Пеев на свобода


Ще пуснат ли тъщата на убития Пейо Пеев на свобода
Красимира Трифонова обжалва и има макар и малка вероятност да бъде пусната от ареста
21 Май 2024, Вторник, 07:44 ч.
Автор: Флагман.Бг

Апелативният съд гледа мярката й

Бившата служителка на външно министерство Красимира Трифонова, която е обвинена за убийството на зет си Пейо Пеев, иска да излезе на свобода. Днес тя обжалва ареста на втора инстанция, съобщава Нова телевизия. 

Пейо Пеев беше убит в началото на годината, като задържани и обвинени бяха Красимира и дъщеря ѝ Габриела Славова, след като тялото на мъжа беше открито на Витоша. Според разследващите майката и дъщерята удушили Пеев в колата му.

Предполага се, че мотивът за престъплението е свързан с родителски права. Пейо Пеев и Габриела имат 6-годишно дете. Въпреки че скоро сключили брак, живеели разделени, а междувременно тя родила второ дете. 

На първа инстанция съдът отказа да промени мярката на Красимира Трифонова за неотклонение. Тогава тя отрече да има нещо общо с жестокото убийство и поиска да излезе от ареста заради заболяване, припомня БНТ. 

Двета деца на Габриела в момента са при родителите на Пейо, а бившият депутат Велико Минков води дело за родителски права за едно от тях.
 


В категории: Темида


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Дания към Тръмп: Не, означава Не! Ясно ли е?! Дания към Тръмп: Не, означава Не! Ясно ли е?! 18/01/2026, Неделя 13:52 0
9
Коментара по темата
9.
Кочо
21.05.2024 14:02:31
0
1
Колко трябва да си нагъл, да извършиш убийство съзнателно и целенасочено и след това да искаш и имаш претенции да те пуснат на свобода?!?! Това само по себе си означава че тези двете дори не изпитват вина за това което са сторили. Само господ знае ако тези бяха на свобода какви други престъпления са можели да извършат.
8.
До 2, Пенко:
21.05.2024 10:08:23
0
4
Бих се съгласила с тебе, но аз не видях никъде в информационните средства името на съдийката от състава на Апелативния съд, пуснала едната ковра, неотдавна, с абсолютно неадекватни мотиви. И решението не подлежи на обжалване, според тукашния закон!
В моите очи това компрометира и институцията АПЕЛАТИВЕН СЪД, а също и медиите, защото им липсва адекватна чувствителност за значимостта на тези случаи!...
7.
АПЕЛАТИВНИЯ СЪД в София,
21.05.2024 09:47:45
1
10
мами.ата ви, ако я пуснете и тая!
6.
До 3
21.05.2024 09:43:28
2
3
Бълваш пропаганда директно от РТ, иначе казваш "не вярвайте на пропаганда". Хах, леко прост.
5.
Чичо
21.05.2024 09:09:31
1
12
Какво стана с общинското жилище ? Взеха ли им го ?
4.
До 3
21.05.2024 08:22:51
6
10
Не вярвай на пропагандата за Румъния !
Там една дъщеря на равин, Кьовеши разчисти политическите противници на сегашният им Евро-Атлантическият режим.
Процента на неработещети в Румъния е огромен.
Румъния е тотално окупирана от Запада.
Хич не се връзвай на приказките за цъфналата Румъния, както ние цъфтяхме по времето на Борисов.
3.
13
21.05.2024 08:13:38
2
19
Голяма ПРОМЯНА!
Убийците вече дори няма да ги съдят.
Ликвидация на всички магистрати по модел от 44-та и ще тръгнем напред. Румънците го направиха.
2.
Пенко
21.05.2024 08:06:18
3
25
Съдияяятаааа, съдияяятаааа.... СЪДИЯТА! Запомнете не ги пуска апелативния съд, окръжния съд или районния съд пускат ги на свобода магистратите (съдиите). Ама ние си го заслужаваме... докато ходим на платени протести (Дебора), а когато едно момче е зловещо убит и то от държавни служители (връзкари) си мълчим. А утре, утре, ако недай си Боже тези същите ние, които мълчим, ако случайно, без да искаме съгрешим по какъвто и да е начин... оооо тогава, тогава ли? Тогава тези същите магистрати ще ни довършат. Защо? Защото си мълчим. :)
1.
Хм ?!
21.05.2024 07:52:40
1
41
Дъщеря и дали се води още на работа в Община Бургас ?
Все пак, началник отдел и кандидат за депутат е !
Как е Габито навън ?
Гледа си тв, джитка в интернет а може и купони да вдига.

Защо да ги държат в ареста ?
Толкова време и импотентната Прокуратура не може да вкара делото в съда !
Да ги пускат за да удушат още някой.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бургас направи още една крачка към голямата цел - закупуването на нов концертен роял Бургас направи още една крачка към голямата цел - закупуването на нов концертен роял Благотворителният концерт напълни зала "Тончо Русев" в Дома на Нефтохимика  Революционна промяна в Първа лига - намаляват отборите до 12, слагат отопление на терените Революционна промяна в Първа лига - намаляват отборите до 12, слагат отопление на терените Големите клубове като Лудогорец, Левски, ЦСКА и Черно море подкрепят този вариант, виждайки в него възможност за повишаване на конкурентоспособността и привлекателността на лигата ParkMart стъпва на мястото на „Лидл“ в бургаския мол „Галерия“ ParkMart стъпва на мястото на „Лидл“ в бургаския мол „Галерия“ Ритейл търговец, който се позиционира във високия и скъп клас замества лоукост търговеца „Лидл“ Искат да въведат оценка за дисциплина в училище и възстановяване на авторитета на учителя Искат да въведат оценка за дисциплина в училище и възстановяване на авторитета на учителя Синдикат "Образование" настоява за радикални мерки срещу липсата на дисциплина и възпитание в българските училища Удушвачката Габриела се разхождала свободно из България, твърдят близките на убития Пейо Удушвачката Габриела се разхождала свободно из България, твърдят близките на убития Пейо Габриела Славова, която е обвинена в убийството му, в момента би трябвало да е под домашен арест Никога не бива да се оставят обувките на това място в апартамента Никога не бива да се оставят обувките на това място в апартамента Често допускаме тази грешка Земеделец зарови реколтата си от 50 тона зеле заради ниски изкупни цени Земеделец зарови реколтата си от 50 тона зеле заради ниски изкупни цени Пламен Тафраджийски подарява продукцията си на полето, но почти никой не я търси въпреки че е безплатна Мирчев и Алгафари се хванаха за гушите заради  машинното гласуване Мирчев и Алгафари се хванаха за гушите заради машинното гласуване Съпредседателят на „Да, България“ и политическият анализатор с противоположни позиции за изборните правила в ефира на БНТ Предлагат удължаване на междусрочната ваканция заради грипа Предлагат удължаване на междусрочната ваканция заради грипа Утре щабът в Бургас ще вземе решение дали да обяви грипна епидемия  Чушки, тиквички и картофи поскъпнаха най-много тази седмица Чушки, тиквички и картофи поскъпнаха най-много тази седмица Леко поевтиняха някои от основните храни, но има ръст в цените на плодовете и зеленчуците  
В Германия заговориха за бойкот на световното по футбол В Германия заговориха за бойкот на световното по футбол Юрген Харт заяви, че идеята е да се окаже натиск върху Тръмп, като отбеляза колко важен е този турнир за САЩ и Тръмп Шести ден продължава кризата с водата в Асеновград Шести ден продължава кризата с водата в Асеновград Не е ясно кой е издал разрешението за строеж върху водопровода, сезирана е прокуратурата Банда открадна медна жица за над 4,5 милиона евро Банда открадна медна жица за над 4,5 милиона евро Разследването срещу бандата за кражба на медни кабели доведе до сериозни конфискации на активи и задържания Рая Назарян може да бъде назначена за президент, вижте сензационната версия на доц. Наталия Киселова Рая Назарян може да бъде назначена за президент, вижте сензационната версия на доц. Наталия Киселова Доскорошният председател на НС с интересна хипотеза ЕС ще заседава днес по казуса с Гренландия и митата на Тръмп за 8 държави ЕС ще заседава днес по казуса с Гренландия и митата на Тръмп за 8 държави Сигурно за Китай и Русия това е щастлив ден, каза Кая Калас Крайната десница води преди президентските избори в Португалия Крайната десница води преди президентските избори в Португалия Андре Вентура може да победи в първия тур, но ще загуби на втория, предвиждат социолозите Дания към Тръмп: Не, означава Не! Ясно ли е?! Дания към Тръмп: Не, означава Не! Ясно ли е?! Развявайки знамената на Дания и Гренландия, автономна датска територия, протестиращите образуваха море от червено и бяло пред кметството на Копенхаген, скандирайки „Kalaallit Nunaat!“ – името на огромния арктически остров на гренландски ЕС на практика е в състояние на война с Русия, според банкер № 1 на Латвия ЕС на практика е в състояние на война с Русия, според банкер № 1 на Латвия Това може да доведе до проблеми с финансовата стабилност, каза Мартинс Казакс от ЕЦБ Младенов благодари на Тръмп за смелото лидерство: Трябва да донесем мир в изстрадалата Газа Младенов благодари на Тръмп за смелото лидерство: Трябва да донесем мир в изстрадалата Газа Особено съм благодарен на президента Тръмп за неговото смело лидерство и решителна дипломация, които направиха това възможно, написа Младенов във фейсбук Трудов апокалипсис или свобода? Идва двудневна работна седмица Трудов апокалипсис или свобода? Идва двудневна работна седмица Хората ще продължат да вършат определени дейности, но ролята им в икономиката ще бъде драстично променена
Михаил Константинов Михаил Константинов Те нашите пенсионери банкомат не са виждали, вие искате да гласуват на машини Виц на деня Виц на деня - Кой е най-прекият път към сърцето на една жена?
- Отслабнала си!
Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Баба ми казваше:
"Под 12 см, нито е токче, нито е сняг, нито е мъж!"
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори