Извънредно! Спецакция в сърцето на Кумлука, намериха много дрога
Махалата е блокирана, ври от полицаи и спецченгета
Специализирана полицейска акция се извършва в този момент в сърцето на кв. Кумлука в Бургас, предава репортер на Флагман.бг от мястото.
На ул. „Кракра“, която се намира непосредствено до училището, в момента ври от полицейски служители и маскирани спецченгета.
Претърсват двуетажния палат на местния тартор Славчо Садулата. Зад двуметровите черни метални врати, по информация на Флагман.бг, органите на реда са намерили солидно количество наркотични вещества.
Съседите на Славчо Садулата бяха доста лаконични, явно изпитват голям респект към своя комшия. Някои от тях само загатнаха, че има жена, а други даваха доста неясни обяснения, че бил рода с небезизвестния свиреп лихвар Мишо Щерионов, известен като Пандурито. Други подробности съседите му не пожелаха да споделят с оправданията, че той „не бил такова момче“ или „не го познавам, тук сме на квартира“.
Пред къщата на ул. „Кракра“ в момента има четири полицейски коли, както и следово куче. Зад портите се виждаха и цивилни инспектори от ОДМВР-Бургас.
В момента се извършват претърсвания на адреси в целия кв. Победа, не е изключено да става въпрос за ОПГ за наркоразпространение.
Очаквайте подробности, наш репортер е на мястото.




Славко Винчич прибира 60 000 долара само за финала на Мондиал 2026
Празненствата край аязмото до Пещерско започнаха с водосвет, стотици вярващи се къпят за здраве
Ебола взе 893 жертви в ДР Конго, 86 нови случая са открити за ден
Бургаската пианистка Вирджиния Спиридонова покори престижна сцена в Норвегия
САЩ предупредиха за достоверна заплаха в Акаба, Йордания отрече евакуация
Меси разтърси Аржентина с послание преди финала: Написахме история, която никой няма да изтрие
Бургас е №1 по поскъпване на новото строителство с 25,8%
САЩ удариха строяща се атомна централа в Иран, обяви Техеран
19/07/2026, Неделя 15:04
2
От 18 месеца без работа до финал на Мондиала: Невероятният път на Луис де ла Фуенте
Шофьор с 3,43 промила избяга след катастрофа: Обясни всичко с две ипотеки
Париж удря празните апартаменти: Данъкът скача до 60%
Ферибот със 116 души се преобърна край Гаяна, спасени са 53-ма

ГЕРБ ДПС не дават и косъм да падне от ятаците им по махалите , консолидират еректората и правят показно на другите партии , кой държи МВР и къде ще отидат купените гласове!
Нима досега не са знаели този с какво се занимава?
Тц тц тц те нащи роми по-богати и подредени от руснаците бе. Те мамашките затуй съ влюбват у ромити и ги обожават.
И аз що съм русчийка?
Полицаите от доблестните ли са или не? Това са важни подробности!