Мисис Бургас 2024 организира благотворителна кампания, вижте кога и къде
Ще се радвам да видя много усмивки и подкрепа за нашата инициатива, каза тя
Благотворителна кампания „Нов живот“ ще стартира в Бургас на 1 юни, събота. Събитието е организирано от Мисис Бургас в партньорство с Мол Бургас Плаза и със съдействието на Община Бургас и Фондация "Искам бебе". Благородната кауза цели да подкрепи семейства с репродуктивни проблеми. Събитието ще бъде част и от тематичния Fun&Sun Уикенд в морския град.
„Ще се радвам да видя много усмивки и подкрепа за нашата инициатива. Приела съм тази тема много лично и знам, че за съжаление все повече млади семейства имат нужда от подкрепа по пътя към мечтаното детенце. Нека зарадваме бъдещи родители! Нека им покажем, че винаги има надежда! Нека дарим нов живот! “, споделя Десислава Димитрова, която е главен организатор на кампанията. Дамата спечели титлата Мисис Бургас 2024 преди месец, а повече от впечатляваща е и нейната професия - капитан-лейтенант, вахтен офицер по управление на кораб, служещ на фрегатата "Горди".
Ако желаете да подкрепите благотворителна кампания „Нов живот“, ви очакваме на 1 юни (събота) със забавления за деца и благотворителни базари на следните локации:
- Експозиционен център "Флора" – 10:00 – 14:00 ч – игри на 90-те с модерен прочит, танци и демонстрации на спортни клубове – акробатика, карате, яхт тренажор, арт занимания и образователни игри, фризьори, които ще правят прически на малките дами и професионален фотограф, който ще заснема весели моменти с голям игрив мечок;
- Паркът до бл.51 и бл.52 в ж.к. "Меден Рудник" – 10:00 – 14:00 ч. – спортни и народни танци, щафетни игри, състезание с лични тротинетки, куклен театър, боди арт, рисуване по вълшебни платна, други арт занимания и образователни игри;
- Мол Бургас Плаза – 10:00 – 19:00 ч. – куклен театър, а през целият ден децата ще имат възможността да рисуват по огромно платно.
Всички, подкрепили каузата ще имат сигурно участие в томбола за големите награди, която ще се проведе в Мол Бургас Плаза от 18:00 ч., както и за спечелване на моментни награди, предоставени от спонсорите на кампанията.
Средствата от кампанията ще бъдат дарени на фондация "Искам бебе".
Открит опасен микроорганизъм в мляко за кърмачета, изтеглят партиди от пазара
Властта се срива, Радев излиза напред
Откраднаха коледна елха от района пред училище в Радомир
Протест в Смолян срещу фотоволтаична централа: Жителите се опасяват за домовете и гората
Как евтините китайски дрехи заляха Европа
Въпросът остава: Кои са били хората, стреляли по деца в Сараево, като на сафари?
Тези хора да забравят за джинджифил, въпреки че се води суперхрана
Нова горивна схема затяга коланите: Бензинът в Иран вече не е даденост
Всички правим тази грешка: Тези ястия, стават по-здравословни, но чак на следващия ден
Взимаме повече пари заради новите ваучери за храна
Даниел Бачорски побесня, изрече гневни думи
Царевичното брашно крие тайна? Здравен ефект, за който малцина подозират
