Търсех си любовта в Ергенът, но не е намерих, призна Алек
Майка ми винаги е имала мнение за всяко едно нещо, което се случва около мен, обяви той
"Когато някой ме попита имам ли шаблон за перфектната жена до мен, отговорът категорично е "не", това каза ергенът Алек Младенов в предаването "120 минути" по bTV след финала на предаването. Третият сезон на любовното риалити приключи в четвъртък с неочакван финал, който остави зрителите и двете финалистки Магдалена и Надежда в недоумение. Той дори не им сподели лично решението си, че нито една от тях няма да получи така желания пръстен и обещанието му за вечна любов, а го направи посредством видео обръщение.
"Ние сме човеци, след това се разделяме на мъже и жени. Ние не отговаряме на дадени изисквания. Или се усещаме, или не се усещаме", заяви той.
Той разкри, че всяко едно решение, което е взимал до момента в живота си, е идвало от сърцето му. На финала имал възможност да послуша себе си и го направил.
"Влязох поради две главни причини. Първата е, има един много хубав израз - да си накъсметиш късмета. Да видя какво живота може да ми предостави там, където най-малко очаквах. Подаръците на живота се предоставят там, където най-малко ги очакваш. Исках да проверя дали ще ми бъде предоставена тази възможност. За мен това беше едно невероятно хубаво приключение. Исках да се видя в най-нестандартната за мен среда, за да науча повече за себе си и за хората около мен", обясни той.
По думите на Алек той не е научил нещо ново за жените, което не е знаел досега, но е научил неща за себе си.
"Това, че успявам да се усмихвам във всяка ситуация и добре да прикривам реалното ми емоционално състояние", разкри ергенът.
"Търсех си любовта, половинката. Най-ценното нещо в живота ми, което винаги ми е липсвало, е да намеря моя си човек. Това ми е било приоритет номер едно като влязох в предаването. Преди "Ергенът" не съм го търсил. За мен да си намериш партньора не е процес на активно търсене, а по-скоро послание, което ти изпращаш към всичко около себе си", сподели Младенов.
"Моят житейски опит до момента ми показва, че най-хубавите хора, с които съм имал възможност да бъда, не съм натискал нищо да бъде нарочно", каза още той.
Алек повтори, че мнението на близките му не е натежало при вземането на решението му на финала на риалитито.
"Майка ми винаги е имала мнение за всяко едно нещо, което се случва около мен. Нейното мнение не ми е натежало", категоричен бе той.
На въпрос защо е съобщил на финалистките за решението си чрез видеовръзка, а не на живо, Алек отговори:
"Това може би е един урок, който да взема. И аз съм човек".
"Аз отидох сам и излязох сам със себе си. В края на деня заспивам с чиста съвест, защото не съм дал фалшиви надежди на никого", заяви той.
Илия Луков дари музикални инструменти на български деца в Молдова
"Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия"
Крайморие ще танцува, пее и твори: „Крайморски фестивал“ събира близо 600 участници край морето
Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство
Кметът на Несебър: Пенсионерският клуб в Оризаре е еталон за социална интеграция
Георги Кандев се скарал с Иван Демерджиев заради бягството на украинеца Невзоров
Всеки четвърти българин е бил изнудван за подкуп
Цялото ДПС в Нови пазар напусна Пеевски
Международен детски фестивал събира над 1200 млади таланти в Несебър
Кандев бил доволен от работата с Демерджиев, подал оставка по лични причини
Американските самолети да се преместят в „Безмер“ или „Граф Игнатиево“, предлага премиерът
Почивката в Гърция през това лято излиза по-скъпо от Италия и Испания

Че не му пукало и т. н. Отвратена съм от това същество, наречено мъж. Това негово отношение е подло! Не бил подвел никого, аде, Бе!
Това, жените да се преструват на впечатлени и влюбени, защото е така е по договор изобщо не ги прави по-малко безгръбначни от Алек.
Шоу бизнесът е коварен, мили деца. Всичко е театър