×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Поскъпват част от основните храни, плодовете и зеленчуците по борсите
  • Двама убити и девет души са в критично състояние след стрелба в американския университет „Браун“
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Музикантът Венци Мицов изживя истински ужас в Бургас, но после...


Музикантът Венци Мицов изживя истински ужас в Бургас, но после...
Той е бил на турне в Поморие, отседнал е в хотел в Бургас, където е имал неприятна случка
18 Май 2024, Събота, 20:29 ч.
Автор: Флагман.бг

Той е забравил чантата с ценни вещи на стол в хотелското кафене, но добри хора от персонала са я прибрали и му я предали

Турнето на музиканта и общественик Венци Мицов, който завърши в Поморие, за малко да приключи с неприятен за него край. Той ще запомни дълго престоя си тук, в региона, но не с лошо, а с добро, защото сам се уверил, че бургазлии са хора с големи сърца. Венци Мицов отседнал в бургаски хотел, но на тръгване към Поморие в кафето е забравил чанта с ценни вещи. Усетил липсата й чак вечерта, но с радост е установил, че не е изчезнала, а прибрана от персонала. 

Вижте цялата история, която разказва той във фейсбук профила си:

Турнето, в което имах честта да свиря, свърши снощи с концерт в Поморие.
Но... не било писано да свърши без да преживея нещо неприятно, но с добър край.
Някъде около 16.00 часа освобождавам хотелската си стая в Hotel Avenue Burgas. Оставям долу раницата си, вземам другата малка раничка, в която стои таблета, документи, пари, лична карта, шофьорска книжка. По някаква причина след като се качвам на колата и настанявам колегите, с които пътувам, зарязвам другата раница на стол пред хотела - стол от кафенето отпред.
И след това запалихме към Поморие. Там, някъде около 20.00 часа изведнъж се сетих, че не помня да съм качил раницата в колата.
Да отворя скоба - във въпросната раница се намира лаптопът ми (не, нямам голи снимки на него, не се плашете), но...Лаптопът едно е на изплащане и още не съм го доизплатил.
Второ - по - лошото - там имам доста неща, които ги нямам на компютъра - например един цял проект с 16 парчета, който ще се свири буквално след няколко дни - на 23 май.
Та...Усещайки как ще прекарам няколко безсъни нощи, за да възстановя всичко по памет (16 пиеси за камерен състав - симфоничен) намерих телефон на Хотел Авеню.
Звъня аз...И викам - така и така, да сте намирали една раничка.
А хората викат - "О, да, прибрахме я и направо минете да си я вземете".

Камък ми падна от не знам къде. Как беше - "Камъните падат от  небето" - българската версия на "Търкалящите се камъни не хващат мъх"...
Трябваше да закарам колегата Хорхе - тромбонист от братско Испание - до жп Гарата в Бургас и след като го хвърлих, отидох до хотела.
Толкова бях блокирал от всички содомии в последните дни, че дори не се сетих с тъпата си кратуна да им взема нещо на хората - кутия хубави бонбони, бутилка уиски, не знам и аз какво точно.
Те ми дадоха раницата и човекът от охраната ми разказа, че е имало и по-драстичен случай - забравени скъпи животоспасяващи лекарства.
"Винаги гледаме и прибираме всичко, защото понякога е фатално за този, който го е забравил" - ми каза охранителя,

Прибрах всичко и поех към София.

Изводи:
1. Стар съм, мамка му. Вече започнах да забравям.
2. Никога, повтарям, никога не правете като мен - да сте на 52 и да предприемате смъртоносни ангажименти да сте на 2 места, намиращи се на 500 километра едно от друго в рамките на няколко последователни дни... За една седмица навъртях около 3500 километра, хора...
3. Извод три - най-важният - все още има хора! И тук няма как да не кажа, че този хотел, намиращ се в самото начало на Бургас, точно до Метро, има добри служители! Мога само да им благодаря смирено и да им кажа, че проекта, който спасиха, е годишнина на една детска градина! И че те спасиха не мен, майната ми, аз съм човек с изключително спорна репутация и повече хора ме ненавиждат, отколкото харесват. Но екипът на хотела спаси радостта на децата, които ще празнуват заедно със симфоничен оркестър!!!
 


В категории: Лайфстайл , Бургас


15
Коментара
Флагман.БГ Google премахна AI видеа с герои на Disney Google премахна AI видеа с герои на Disney 14/12/2025, Неделя 17:30 0
15
Коментара по темата
15.
Капитана
20.05.2024 16:02:02
2
1
Този шопар е мислел какво ще яде на обед и дали след концерта ще има безплатно ядене и в главата му е имало само мисъл за храна и аванта.Този чувал с гомна беше оревал орталъка през 2021 как се разболял от Ковид, в коя болница лежал, какво ял, кога срал, абе мега сбъркано и комплексирано прасе с липса на внимание и желание да се натрапва на всяка софра на аванта!
14.
Тос лоясалия
19.05.2024 11:15:39
1
5
Брадатко не свиреше ли в Хиподил
13.
Дидо
19.05.2024 09:14:27
3
7
До msp....В този хотел, а и в много други, стаи вече се освобождават до 16'00 ч.Но ти на хотел явно не си бил поне от 10 -12 години...
12.
Барба Яни
19.05.2024 03:56:28
6
15
Защо ни занимавате с тоя Содомит, дето "Толкова бил блокирал от всички содомии в последните дни"...
Браво Флагман, пак "утрепахте кучето"!
11.
Ойт
19.05.2024 00:42:24
2
15
Реклама на хотел "А...ю". Това е!
10.
Кристиян
19.05.2024 00:31:10
2
6
Какъв кликбейт сте само...
9.
msp
19.05.2024 00:09:08
5
13
Хотелска стая се освобождава до 12 .00
8.
Бълха
18.05.2024 21:43:30
17
6
Зелена зона за квартал Възраждане!
7.
Бай Люксембургски
18.05.2024 20:54:21
3
26
Браво, това е много положително за хората от тоя хотел.
6.
Бай....
18.05.2024 20:49:21
11
18
Сълзлив евангелист ! Мислят се за богопомазани, двуличници !
5.
Тъкмо щях да кажа
18.05.2024 20:44:22
7
27
"защо се публикува тази тъпотия", когато вниманието ми привлече следното изречение:

"Толкова бях блокирал от всички содомии в последните дни"

Та възниква въпросът: драскачът ли не знае значението на "содомия" или прекалено многото содомии са изпържили мозъка на гусин музиканто? Или това е подсъзнателно съобщение вмъкнато умишлено в текста, както съм забелязала да се прави в песни?
4.
122
18.05.2024 20:41:33
9
26
Като го знам каква пиянка е, явно не помни нито къде е бил, нито къде я е оставил.
3.
Дидо
18.05.2024 20:40:55
2
22
Браво!Поздрави на персонал
2.
бургазлияta
18.05.2024 20:38:10
6
28
bravo na служителите .браво на Венци ,че го написа.
1.
G
18.05.2024 20:36:20
4
22
Пуснах сълза
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Милиони живеят в студени домове: България е сред уязвимите страни Милиони живеят в студени домове: България е сред уязвимите страни Делът на хората в Европейския съюз, които не са в състояние да поддържат домовете си адекватно отоплявани, нарасна след енергийната криза, предизвикана от руската инвазия в Украйна Наталия Киселова: Смяната на председателя на НС отвори духа от бутилката Наталия Киселова: Смяната на председателя на НС отвори духа от бутилката След оставката: Записки от живота на една коалиция Ива Митева: ИТН прекрачиха една граница, от която няма връщане назад. Няма и път напред Ива Митева: ИТН прекрачиха една граница, от която няма връщане назад. Няма и път напред През 2021 година бяхме наивници, мислихме, че можем да променим правилата, каза бившият председател на НС Миризмата на тялото издава от какво сте болни Миризмата на тялото издава от какво сте болни Отдавна е известно, че различни заболявания променят аромата, който се носи Натали от „Ергенът” била в паралелни връзки с мъж и жена Натали от „Ергенът” била в паралелни връзки с мъж и жена Бисексуалната моделка била отхвърлена веднъж от шоуто миналата година Сърдечни заболявания и диабет остават водещи причини за издаване на ТЕЛК през 2025 г. Сърдечни заболявания и диабет остават водещи причини за издаване на ТЕЛК през 2025 г. Над 260 000 ТЕЛК решения са издадени през 2025 г., а параноидната шизофрения бележи тревожен дял сред психичните диагнози Домашна лимонова торта - най-вкусният празничен десерт Домашна лимонова торта - най-вкусният празничен десерт Вижте рецептата Цените на имотите във в.с.“Елените“ се сринаха, вече са по-евтини дори от тези в бургаското гето „Кумлука“ Цените на имотите във в.с.“Елените“ се сринаха, вече са по-евтини дори от тези в бургаското гето „Кумлука“ Те струваха 270-280 хил. евро преди потопа, а сега се продават за под 30 хил. евро Адвокат на Васил Божков осъди прокуратурата да му плати 400 хил. лв. Адвокат на Васил Божков осъди прокуратурата да му плати 400 хил. лв. Съдията Стефан Шекерджийски е щял да присъди и по-голямо обезщетение, но искът на Марков е бил за само 300 хил. лв Боровец и Банско отново сред най-изгодните ски курорти в Европа за британците Боровец и Банско отново сред най-изгодните ски курорти в Европа за британците Българските зимни дестинации се нареждат в Топ 5 по съотношение цена-качество според класация на „Post Office Travel Money“, въпреки повишението на цените
Милиони живеят в студени домове: България е сред уязвимите страни Милиони живеят в студени домове: България е сред уязвимите страни Делът на хората в Европейския съюз, които не са в състояние да поддържат домовете си адекватно отоплявани, нарасна след енергийната криза, предизвикана от руската инвазия в Украйна Google премахна AI видеа с герои на Disney Google премахна AI видеа с герои на Disney Бе им отправено официално предупреждение 8 лъжи, в които „Сексът и градът“ ни накара да вярваме 8 лъжи, в които „Сексът и градът“ ни накара да вярваме Сериалът представя леко изкривена картина Лейди Гага спря концерт по време на порой заради танцьор, паднал от сцената Лейди Гага спря концерт по време на порой заради танцьор, паднал от сцената По време на изпълнение един от танцьорите се подхлъзва така, че изхвърча от сцената Украйна атакува още един танкер в Черно море Украйна атакува още един танкер в Черно море В неделя корабът е на около 2 мили северно от турския плаж Кисиркая Кой наследи милионите на Косьо Самоковеца Кой наследи милионите на Косьо Самоковеца Съпругата му Ангелина Димитрова успява да се справи с делата срещу нея след убийството на мъжа й, дори осъжда страната ни в Страсбург Най-малко 12 души са убити на плаж в Австралия Най-малко 12 души са убити на плаж в Австралия В мрежата се появиха кадри как цивилен героично се справя и обезоръжава един от стрелците, касапницата е трябвало да бъде още по-кървава, намерени са експлозиви Пловдивчанин превъртя играта, иска близо 1 млн. лв. за това чудо! Пловдивчанин превъртя играта, иска близо 1 млн. лв. за това чудо! Груби сметки показват, че квадратният метър на къщата струва 2750 евро, а на двора - 1222,22 евро Политик уби любовницата си Политик уби любовницата си След като извършва убийството, Ранисавлевич се е отправил към моста над река Сава край Шабац, за да се самоубие Българинът е песимист по природа, смята психолог Българинът е песимист по природа, смята психолог Песимизмът в нас е закодиран от всички неща, които са ни се случвали в исторически план
Мартин Димитров, депутат от ДБ Мартин Димитров, депутат от ДБ Шенген и еврозоната са като Шампионската лига: пускат те да играеш там, но, като имаш слабо правителство, нищо не постигаш. Виц на деня Виц на деня Доктор към пациент:
- Първо добрите или лошите новини?
- Първо добрите.
- Ще можеш да паркираш навсякъде...
Виц на деня Виц на деня - Тате, Защо в България един мъж може да има само една жена?
- Законът ни пази, синко!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако чуете, че някой си хвали комшиите, значи си продава имота.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори