×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Честит 3 март, българи!
  • Иран атакува Саудитска Арабия тази нощ: Посолството на САЩ в Рияд е в пламъци
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Искате да сте в крак с модата? Купете си напикани дънки!


18 Май 2024, Събота, 12:20 ч.
Автор: Флагман.БГ

Артикулът достига до цена от 811 долара, а поразителното е, че наличностите вече са изчерпани

Нова мода побърква тийнейджърите на запад, а родителите им са в ступор. Става въпрос за... Напикани дънки, които са хит сред подрастващите.

Това изглежда е най-новият фешън писък. Англо-италианската модна марка JordanLuca твърди, че заклеймява капитализма и фетишизма чрез едно от най-новите си творения – дънки, които изглеждат като лекьосани с урина.

Брандът се надява с този артикул да повиши популярността си сред най-младите потребители, а т.нар. "модно бижу" достига до цена от 811 долара.

Имитирайте неволно изпускане на урина, за да бъдете готини. Последната ерес на мода в TikTok, която разбуни и последното шоу на Седмицата на модата в Милано, ни оставя без думи.

Поразителното е, че дънковите панталони с мръсен ефект на марката вече са изчерпани.


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
7
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Бургас има решението за водата в Острица 1 и 2 Бургас има решението за водата в Острица 1 и 2 02/03/2026, Понеделник 21:00 0
7
Коментара по темата
7.
Флагман бачкер драскач
18.05.2024 16:22:04
0
1
Нашто патрон иска фирмени дънки с повръщано да прайм. Да ни отиват на сайтчето. Патент ши му тургаме
6.
Флагман бачкер драскач
18.05.2024 16:19:31
0
1
У флагмана само таквиз носим.Мноу сми модерни сичкити тука.
5.
_nib_
18.05.2024 13:29:48
0
11
А?
Що да давам пари за дребни работи...
Сам ще си ги напикая.
4.
От 1 до 3
18.05.2024 12:32:25
0
9
Амчи, тъй де. Пък картинката ще е пълна. А ся - половинчати работи! :D
Да се напънат малко повече тея дизайнери. Боб ли, зеле ли, развалени яйца ли.. Да хапнат нещо и да си довършат работата поне! :D
3.
До.1
18.05.2024 12:27:15
0
6
Поне по-лесно ще ги различават ,кое е отпред и отзад :)))
2.
Следващият път
18.05.2024 12:25:42
0
10
Напикани и насрани дънки и ще сте супер актуални!
1.
Хах
18.05.2024 12:24:45
0
14
А насрани няма ли? Аз искам насрани! Или викаш, купувам си напикани, пък срането е от мен след това!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ваньо Алексиев показа ново Bugatti за 30 млн. долара Ваньо Алексиев показа ново Bugatti за 30 млн. долара Бизнесменът допълни колекцията си с лимитиран модел на френската марка Пеевски: Винаги ще пазим националния ни идеал - свободна и независима България! Честит 3-ти март! Пеевски: Винаги ще пазим националния ни идеал - свободна и независима България! Честит 3-ти март! ДПС ще продължи да отстоява сигурността на хората, каза лидерът на партията Бойко Борисов: На 3 март си припомняме, че свободата е извоювана Бойко Борисов: На 3 март си припомняме, че свободата е извоювана Свободата е избор! Избор да поемаш отговорност. Избор да пазиш мира, когато светът е разклатен, посочи лидерът на ГЕРБ НИМХ прогнозира температурен контраст и нахлуване на студен въздух НИМХ прогнозира температурен контраст и нахлуване на студен въздух Минималните температури ще са между 0° и 5°, северният вятър ще понижи стойностите в Източна България Ето с какви събития Бургас ще отбележи 148 години от Освобождението Ето с какви събития Бургас ще отбележи 148 години от Освобождението Автопоход мото шествие, военни ритуали и „Епопея на забравените“ в програмата за националния празник Меденруднишкият Рамбо нахлу маскиран в известна игрална зала, задигна 3500 евро Меденруднишкият Рамбо нахлу маскиран в известна игрална зала, задигна 3500 евро 42-годишният бургазлия през целия си съзнателен живот се е замимавал основно с криминални прояви Бургас има решението за водата в Острица 1 и 2 Бургас има решението за водата в Острица 1 и 2 Определят трасетата на водопроводите и местата за резервоари и помпени станции след дълги процедури Въй, Бургас! Какво е „Бангаранга“ – кукерски танц или най-шантавата песен на десетилетието Въй, Бургас! Какво е „Бангаранга“ – кукерски танц или най-шантавата песен на десетилетието Да бяха пуснали нещо българско, недоволстват бургазлии Бургас се готви за най-уникалния 3 март - освен Българовското шествие, ще има и нещо невиждано от 13:30 часа Бургас се готви за най-уникалния 3 март - освен Българовското шествие, ще има и нещо невиждано от 13:30 часа Силна България има само когато българите стоят рамо до рамо, каза организаторът на родолюбивите събития Пламен Карашев Първото лунно затъмнение за годината ще бъде на 3 март Първото лунно затъмнение за годината ще бъде на 3 март Явлението няма да се вижда от България, но ще бъде наблюдавано от базата на о. Ливингстън
Путин доволно потрива ръце, докато Тръмп бие Иран Путин доволно потрива ръце, докато Тръмп бие Иран По-високите цени на суровината увеличават бюджетните приходи на Москва на фона на ескалацията в Близкия изток Армения отменя визите за гражданите на всички държави до юли Армения отменя визите за гражданите на всички държави до юли Сред новите облекчени правила за влизане са граждани на страните от ЕС, Обединеното кралство, САЩ, ОАЕ, както и на държавите от Шенгенската зона Иран атакува Саудитска Арабия тази нощ: Посолството на САЩ в Рияд е в пламъци Иран атакува Саудитска Арабия тази нощ: Посолството на САЩ в Рияд е в пламъци Посолството е било ударено от два дрона, които са причинили пожар и материални щети Бивш офицер от ЦРУ: Започнахме война, която не може да спечелим, Иран съсипа базите ни Бивш офицер от ЦРУ: Започнахме война, която не може да спечелим, Иран съсипа базите ни Есминците, които пазят американските самолетоносачи, вече трябва да пътуват седмица, за да презаредят с ракети, обясни той   Иран удари Ербил с над 70 ракети и дрона заради американската база Иран удари Ербил с над 70 ракети и дрона заради американската база Противоречиви данни за броя на загиналите US войници – от 4 до 18  Трима братя и сестри тийнейджъри са сред убитите при ирански удар край Йерусалим Трима братя и сестри тийнейджъри са сред убитите при ирански удар край Йерусалим Три американски изтребителя са свалени Иво Инджев: Тръмп не може да посее демокрация в Иран, над 150 000 главорези пазят режима Иво Инджев: Тръмп не може да посее демокрация в Иран, над 150 000 главорези пазят режима Според него американският президент е излъгал, че с ударите през 2025-та е унищожена иранската ядрена програма Никола Цолов прелетя света кризата в Близкия изток, стига и до стигна до Мелбърн Никола Цолов прелетя света кризата в Близкия изток, стига и до стигна до Мелбърн Затворени летища и отменени полети през Дубай принудиха българския пилот да пътува през Банкок и Сингапур Франция е готова да се включи в иранския конфликт Франция е готова да се включи в иранския конфликт Той може да продължи четири седмици или по-малко, пък смята президентът на Съединените щати Доналд Тръмп Рискът от нестабилност в Иран тревожи България и Турция Рискът от нестабилност в Иран тревожи България и Турция Надежда Нейнски и Хакан Фидан договориха координация по сигурността и миграцията
Делян ДОБРЕВ, депутат от ГЕРБ Делян ДОБРЕВ, депутат от ГЕРБ Арабският свят спасен от американско ПВО, Русия е със сериозни загуби Виц на деня Виц на деня - Муцка, вярно ли е, че си се омъжила за депутат?
- Да!
- И как е?
- Не съм много доволна!
- Защо?
- Цяла вечер обикаля около леглото, маха с ръце и ми разправя, колко ще ни е хубаво в леглото!
Виц на деня Виц на деня - Иванчо, ти кого слушаш повече, мама или татко?
- Повече слушам мама!
- Защо?
- Ами тя повече говори!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Кавалерство - отношението на един мъж към жената на друг мъж!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори