Той загуби най-близкия си човек, спира всички концерти
Почина майката на Веселин Маринов
Починала е майката на обичания български изпълнител Веселин Маринов. Тъжната вест беше съобщена във Facebook страницата на Веселин Маринов.
"Скъпи почитатели на Веселин Маринов, с огромна тъга ви съобщаваме, че през изминалата нощ почина неговата майка", гласи съобщението.
"По тази причина се отлагат концертите в Плевен и Габрово. Новите дати ще обявим до края на деня и ще бъдат в средата на юни", посочват от екипа му. Под поста заваляха стотици коментари със съболезнования за загубата.

КЗП започва масови проверки за цените на техническите прегледи - глобите стигат до 100 000 лв.
Как да се справим с истериите и свръхемоционалността при малки деца
Как изглежда толкова добре, а е на 79 години
Николета Лозанова все пак вдигна парти, докато свекърът ѝ Боби Михайлов умира
Когато съдът не даде справедлив… Майката, която сама уби мъчителя на детето си
Полските ръчно изработени коледни украси - най-търсени в света
Откритие от ада: Криптомилионер и съпругата му намерени заляти с бетон в пустинята!
Мъж се напи жестоко, изкърти дограмата си и я изхвърли върху автомобили
Европейска титла по киокушин карате за възпитаник на Гергана Апостолова-Костова
Детската болница „Света Анастасия“ в Бургас ще предостави качествена грижа за децата и спокойствие за родителите
В това село къщите вече струват по 1 млн. евро
„Майната му на ЕС“ - историята, която Европа отказва да научи

https://www.mediapool.bg/veselin-marinov-horata-strashno-mnogo-obichat-tsvetanov-a-nashata-politsiya-ima-ogromen-uspeh-news186394.html
.!.