Верижна катастрофа затапи бул.“Тодор Александров“ в Бургас
17 Май 2024, Петък, 10:28 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Флагман.бгИнцидентът стана преди около час
Верижна катастрофа затапи тази сутрин бул.“Тодор Александров“ в Бургас, съобщават читатели на Флагман.бг. Инцидентът стана около 9 часа тази сутрин.
В ПТП-то са участвали три автомобила, няма пострадали, а щетите са изцяло материални.
Причината за инцидента е неспазена дистанция и висока скорост. Според непотвърдена информация нито един от водачите не е употребил алкохол или наркотици.





В категории:
Бургас
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

преместиха по най-бързия начин в аварийното платно- бус лента
Научете се да спазвате дистанция, кауни!
Най-мразя, да си карам в ограниченията, даже и малко отгоре, и такъв един да се залепи зад мен, все едно сме съчленен автобус. Ами, шматка, бия ти една спирачка и си дотам. Кофтито е, че заради това после и аз оставам без кола, докато не я оправят.
Ноооо, ако ти вземат книжката, в по-голямата част от страната или не можеш да отидеш на работа, или животът ти се превръща в ад ползвайки обществен транспорт, ако изобщо има такъв! Ако пък няма транспорт, няма кой да те кара на работа и няма работа на пешеходно разстояние, след това ти заминава и жилището (ако е собствено с ипотека и не можеш да се преместиш бързо) последвано от целия ти живот! В най-добрия случай можеш да го продадеш, стига да не дължиш повече от пазарната му цена в момента. Та така се възпитават джигити...
''Германия. Обучението по практика е трудно за много курсисти. Те могат да шофират колата под надзора на инструктора, докато той не прецени, че кандидатът е напълно подготвен за изпита
''Финландия. В тази скандинавска страна е наложително в етапа на обучение да се изучат техниките за шофиране в сложни ситуации, при които е възможно да се стигне до инцидент. След успешно обучение и полагане на изпитите, финландците получаван временни права за 2 години. През този период младите шофьори не трябва да допускат сериозни нарушения на правилата за движение по пътищата.''
Ама Ганьо само заплатите гледа в другите държави. Ще натрупа дебилчето 16 нарушения за три години, че ще го оставят да шофира? Само в България