Верижна катастрофа затапи бул.“Тодор Александров“ в Бургас
17 Май 2024, Петък, 10:28 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Флагман.бгИнцидентът стана преди около час
Верижна катастрофа затапи тази сутрин бул.“Тодор Александров“ в Бургас, съобщават читатели на Флагман.бг. Инцидентът стана около 9 часа тази сутрин.
В ПТП-то са участвали три автомобила, няма пострадали, а щетите са изцяло материални.
Причината за инцидента е неспазена дистанция и висока скорост. Според непотвърдена информация нито един от водачите не е употребил алкохол или наркотици.





В категории:
Бургас
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори

преместиха по най-бързия начин в аварийното платно- бус лента
Научете се да спазвате дистанция, кауни!
Най-мразя, да си карам в ограниченията, даже и малко отгоре, и такъв един да се залепи зад мен, все едно сме съчленен автобус. Ами, шматка, бия ти една спирачка и си дотам. Кофтито е, че заради това после и аз оставам без кола, докато не я оправят.
Ноооо, ако ти вземат книжката, в по-голямата част от страната или не можеш да отидеш на работа, или животът ти се превръща в ад ползвайки обществен транспорт, ако изобщо има такъв! Ако пък няма транспорт, няма кой да те кара на работа и няма работа на пешеходно разстояние, след това ти заминава и жилището (ако е собствено с ипотека и не можеш да се преместиш бързо) последвано от целия ти живот! В най-добрия случай можеш да го продадеш, стига да не дължиш повече от пазарната му цена в момента. Та така се възпитават джигити...
''Германия. Обучението по практика е трудно за много курсисти. Те могат да шофират колата под надзора на инструктора, докато той не прецени, че кандидатът е напълно подготвен за изпита
''Финландия. В тази скандинавска страна е наложително в етапа на обучение да се изучат техниките за шофиране в сложни ситуации, при които е възможно да се стигне до инцидент. След успешно обучение и полагане на изпитите, финландците получаван временни права за 2 години. През този период младите шофьори не трябва да допускат сериозни нарушения на правилата за движение по пътищата.''
Ама Ганьо само заплатите гледа в другите държави. Ще натрупа дебилчето 16 нарушения за три години, че ще го оставят да шофира? Само в България