Верижна катастрофа затапи бул.“Тодор Александров“ в Бургас
17 Май 2024, Петък, 10:28 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Флагман.бгИнцидентът стана преди около час
Верижна катастрофа затапи тази сутрин бул.“Тодор Александров“ в Бургас, съобщават читатели на Флагман.бг. Инцидентът стана около 9 часа тази сутрин.
В ПТП-то са участвали три автомобила, няма пострадали, а щетите са изцяло материални.
Причината за инцидента е неспазена дистанция и висока скорост. Според непотвърдена информация нито един от водачите не е употребил алкохол или наркотици.





В категории:
Бургас
Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен
Какво търсят читателите при избора на нов автор?
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс
Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи
НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда
"Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас

преместиха по най-бързия начин в аварийното платно- бус лента
Научете се да спазвате дистанция, кауни!
Най-мразя, да си карам в ограниченията, даже и малко отгоре, и такъв един да се залепи зад мен, все едно сме съчленен автобус. Ами, шматка, бия ти една спирачка и си дотам. Кофтито е, че заради това после и аз оставам без кола, докато не я оправят.
Ноооо, ако ти вземат книжката, в по-голямата част от страната или не можеш да отидеш на работа, или животът ти се превръща в ад ползвайки обществен транспорт, ако изобщо има такъв! Ако пък няма транспорт, няма кой да те кара на работа и няма работа на пешеходно разстояние, след това ти заминава и жилището (ако е собствено с ипотека и не можеш да се преместиш бързо) последвано от целия ти живот! В най-добрия случай можеш да го продадеш, стига да не дължиш повече от пазарната му цена в момента. Та така се възпитават джигити...
''Германия. Обучението по практика е трудно за много курсисти. Те могат да шофират колата под надзора на инструктора, докато той не прецени, че кандидатът е напълно подготвен за изпита
''Финландия. В тази скандинавска страна е наложително в етапа на обучение да се изучат техниките за шофиране в сложни ситуации, при които е възможно да се стигне до инцидент. След успешно обучение и полагане на изпитите, финландците получаван временни права за 2 години. През този период младите шофьори не трябва да допускат сериозни нарушения на правилата за движение по пътищата.''
Ама Ганьо само заплатите гледа в другите държави. Ще натрупа дебилчето 16 нарушения за три години, че ще го оставят да шофира? Само в България