×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Гърция пуска безплатни почивки за 25 000 пенсионери
  • Светът преживя втория най-горещ месец май в историята
  • Правителството обсъжда рокади в НАП и избор на шеф на разузнаването
  • Депутатите гледат предложението на правителството за вдигане тавана на дълга с до 3,8 млрд. евро
  • Възможни са затруднения при закупуването на винетки и маршрутни карти тази вечер
  • Слънчева сряда с превалявания следобед, температурите скачат до 35°
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Путин: Русия е готова за преговори за решаването на конфликта с Украйна


15 Май 2024, Сряда, 12:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Путин подкрепи плана на Китай за мирно уреждане на кризата в Украйна

Руският президент Владимир Путин, в публикувано днес интервю, казва, че подкрепя плана на Китай за мирно уреждане на кризата в Украйна, предаде Ройтерс.
В интервюто, дадено на китайската новинарска агенция Синхуа преди посещението на Путин в Китай тази седмица, руският лидер изтъква, че Пекин разбира причините за кризата в тяхната цялост.

Путин казва още, че Русия е отворена към диалог и преговори за решаването на конфликта, който трае вече повече от две години.

Китайският план и принципите, публикувани миналия месец от китайския лидер Си Цзинпин, отчитат факторите зад конфликта, поясни Владимир Путин.

"Оценяваме положително подхода на Китай към решаването на украинската криза", е казал Путин пред Синхуа съгласно текста на интервюто на руски език, публикуван на уебсайта на Кремъл.

"В Пекин наистина разбират причините за кризата и глобалното ѝ геополитическо значение", каза още руският лидер.

Допълнителните принципи за решаване на кризата, които Си Цзинпин изложи в рамките на преговорите си с германския канцлер Олаф Шолц, са реалистични и конструктивни стъпки, които развиват идеята, че е необходимо манталитетът от Студената война да бъде преодолян, изтъква Путин.

Преди повече от година Пекин публикува план от 12 точки, съдържащ общи принципи за слагане на край на войната в Украйна. Планът беше посрещнат положително както от Русия, така и от Украйна.
 


В категории: Войната в Украйна


7
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Николай Пелтеков става шеф на СДВР Николай Пелтеков става шеф на СДВР 10/06/2026, Сряда 19:20 3
Тервел ИЛИЕВ Как да приготвим съвършен хляб без умора Как да приготвим съвършен хляб без умора 10/06/2026, Сряда 19:00 0
7
Коментара по темата
7.
;)
16.05.2024 09:04:08
3
3
Докато облъчените евроабдали по форумите си мислиха, че Путин завладява някакви незначителни села с по 20 къщи и ниви, и повтаряха като пелтеци Киев за три дни, Лисабон за 2 часа и Париж за 1 минута, Путин завладя икономиката и печалбите на Украйна, това са всички най-големи енергийни източници, газови и петролни находища, ценни ресурси, търговски пътища и сложи ръка на големите печеливши сектори. Сега е готов за преговори, т.е. "Какво ще отстъпите, за да ви ги върнем". Точно така се прави, а не както си мислят евроабдалите, да се стреля с ракети по блокове, да се хвърлят бомби върху хората, да се напада и разрушава столицата на една държава, както е по филмите и както е било през втората световна война. В столицата няма нищо - нито пари, нито ресурси, има само работещ сектор и жители. В столицата е управлението на държавата. Но в случая в Киев не е управлението на Украйна, тя се управлява отвън.
6.
6
15.05.2024 14:51:15
12
6
най-сетне разбира уродливо джудже след 3год буксува обосрация боклук
5.
Р
15.05.2024 13:10:51
14
7
По-долу се шегувам абсурд да съм русоробоПростакшизофрен захяанат и пръкнат на тираджийски паркинг!
Естествено че НАТО се разшири чрез Финкандия и Швеция, но само на комшийчето русоробче майка му не разбра защото три години не е спряла да приготвя на мъжете съседи, палачинки с теченшиколадминети.
Дали американците помогнаха на Украйна?
Разбира се че да!Иначе как и от какво се изпариха 500 000 ватенки, 3 000 танка, 6 000 БМП, БТР, кораби, РСЗО, ПВО,самолети, хеликоптери, защо Мухосранск спря износа на бензин и внася. Да не би на комшийчето майка му да думка по руските НПЗ,
Аеродроми, заводи, военни бази?
Ами не е тя, както ви разказах тя се занимава и е заета да черпи с теченшоколадМинети, и на нея вече, наистина американците не и помогнаха, тя сама избра юрдека.
Не на простакрусоробията и липсата на елементарна логика и причинно следствена връзка.
А дали една велика армия бе разширена подКръстаотзад от кадиркозоевите и САЩ не можаха да им помогнат?
И това е факт!
4.
Ззз
15.05.2024 12:46:30
16
15
Българи от средното ни поколение,чиито деди са участвали във Втората световна война помнят и никога няма да забравят значението на Русия за унищожаване на световния фашизъм.Силата и величието на руските бойци-спасители!Колко милиона жертви дадоха!.Хотят ли русские войны?.Не! Но който ги е нападнал,е бил разгромен! Ако някой засяга тази струна в българската душа,е изроден продажник и сервилно нищожество!
3.
р
15.05.2024 12:29:34
12
20
А дано да стане чудо,щом Китай е съставил взаимоизгоден план! Дай Боже да спират да загиват хора! Иначе кой не спази договора за неразширяване на НАТО?!Украинците вярваха ли,че САЩ ще ги направи просперираща нация?! Само като видят нас..-наблизо сме!.Правото е на страната на Русия,но не е хуманно да бъдат изтребени! Путин винаги се е стремял към преговори,но янките и съюзниците им подстрекават украинците!
2.
_nib_
15.05.2024 12:13:59
12
24
Наглия,мръсен и подъл американец да сяда за преговори...
Щото всяко следващо предложение ще е по-лошо от предното.
1.
Двмвк
15.05.2024 12:13:39
22
10
ПУТТУ събу кюлотите и се оклизми
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Спецченгета атакуваха къщата на Янко от кв. Победа, намериха много пликчета с пико Спецченгета атакуваха къщата на Янко от кв. Победа, намериха много пликчета с пико В имота са били и двама негови авери - 28-годишният Янко Русев и 35-годишният Веселин Василев Бургаски акробати обраха златните медали на международния турнир в Азербайджан Бургаски акробати обраха златните медали на международния турнир в Азербайджан На престижното състезание в Баку те представиха достойно България, коментира кметът Димитър Николов Черноморието посреща тенис събитието на сезона: Topscooters Open взривява Бургас (ВИДЕО) Черноморието посреща тенис събитието на сезона: Topscooters Open взривява Бургас (ВИДЕО) Събитието се организира с безрезервната подкрепа на Rotary Club Burgas и застава зад благородната кауза „Път към самостоятелност“ - квалификационна и менторска програма за младежи, лишени от родителски грижи Той танцува само една... пролет Той танцува само една... пролет Нелеп сценарий /в доста нелепата сценарийна практика на ПП-ДБ и най-вече на ПП/, който цели „изработването“ на звезда, на герой, който да им спечели бъдещите президентски избори Знаете ли, че спасителят на София е бил консул и в Бургас, и то цели 4 години? Знаете ли, че спасителят на София е бил консул и в Бургас, и то цели 4 години? След заповедта на Осман Нури паша от януари 1878 година за опожаряване на града, трима европейски дипломати отказват да го напуснат  Safar и Mab Drum пренасят духа на Сен Тропе на морския бряг у нас Safar и Mab Drum пренасят духа на Сен Тропе на морския бряг у нас Cavo Beach Bar & Restaurant дава старт на сезона с гостуването на Mab Drum Оръжието за Украйна не е спряно, военната ни индустрия работи, обяви министърът на отбраната Оръжието за Украйна не е спряно, военната ни индустрия работи, обяви министърът на отбраната Ивелин Първанов от „Възраждане“ пък се скара на колегите си в парламента, държали се като депутати от Върховната Рада на Украйна Нургюл Салимова пред раздяла с България: Ако хаосът в шахмата не спре, ще загубите и мен Нургюл Салимова пред раздяла с България: Ако хаосът в шахмата не спре, ще загубите и мен Най-добрата българска шахматистка предупреди, че политическите войни между двете федерации поставят под риск кариерата ѝ и участието на България на Шахматната олимпиада Младите баскетболисти на Свети Влас отново са най-добрите Младите баскетболисти на Свети Влас отново са най-добрите Те спечелиха бронзовите медали на финалния турнир от Държавното първенство по баскетбол в столицата Стилиян Петров: Когато каузата е чиста и хората са единни, всичко е възможно Стилиян Петров: Когато каузата е чиста и хората са единни, всичко е възможно Благодаря на всеки, който си купи билет. Вие не бяхте там само за да гледате футбол. Вие дойдохте, за да изпратите послание, пише дългогодишният капитан на националния ни отбор
Иран обяви пълно затваряне на Ормузкия проток Иран обяви пълно затваряне на Ормузкия проток Властите се заканиха, че ще обстрелват всеки кораб, опитващ се да премине от там. Започва ли нова криза за горива? САЩ отново нападнаха Иран САЩ отново нападнаха Иран Множество експлозии в Техеран и провинцията. Властите обвиниха ОАЕ, че също участва в атаката  Дневен хороскоп за 11 юни 2026: Звездите носят шанс за ново начало. Стрелците срещат любовта Дневен хороскоп за 11 юни 2026: Звездите носят шанс за ново начало. Стрелците срещат любовта Ден на интуиция, смели решения и важни избори – едни зодии ще открият нови възможности, а други трябва да се пазят от прибързани действия и чуждо влияние Унгарските депутати се отказват от 40% от заплатите си Унгарските депутати се отказват от 40% от заплатите си Консервативният лидер аргументира мярката, заявявайки в интервю за „Eр Те Ел”, дадено малко след като победи на парламентарните избори през април, че „това е въпрос на смирение“ Европа налага бюджет за лукс на 5-звездните хотели: до 200 евро на вечер Европа налага бюджет за лукс на 5-звездните хотели: до 200 евро на вечер Индексът на Hotels.com за 2026 година нарежда София сред най-изгодните дестинации за луксозен престой, а испанският град Сарагоса оглавява класацията на континента Капан за катастрофи: Критичният недостиг на магистрали заклещи трафика в България Капан за катастрофи: Критичният недостиг на магистрали заклещи трафика в България Министър Иван Шишков алармира за опасен дефицит по пътищата и разкри „криминален сюжет“ с плащания за асфалт на тъмно Биби, внимавай, че оставаш сам: Бруталният ултиматум на Тръмп към Нетаняху взриви Близкия изток Биби, внимавай, че оставаш сам: Бруталният ултиматум на Тръмп към Нетаняху взриви Близкия изток Американският президент предупреди Израел да не чака помощ при нова война с Иран, часове по-късно ракетите полетяха Рок-енд-рол на колела! Как аутсайдерите от Кюрасао спечелиха света още преди първия съдийски сигнал Рок-енд-рол на колела! Как аутсайдерите от Кюрасао спечелиха света още преди първия съдийски сигнал Симпатичните дебютанти отказаха лъскавите возила и доказаха, че във футбола все още има място за чиста и искрена страст Франция настръхна! Хиляди излязоха на бунт след бруталното убийство на 11-годишната Лиана Франция настръхна! Хиляди излязоха на бунт след бруталното убийство на 11-годишната Лиана Яростни протести заляха Париж заради дефектната съдебна система, оставила на свобода насилник с тежко криминално досие Технологична революция в BG смартфоните! ChatGPT превзема Viber Технологична революция в BG смартфоните! ChatGPT превзема Viber Шефът на месинджъра Офир Еял взриви ефира с ексклузивна новина за пълна интеграция на изкуствения интелект и разкри крие ли това риск за личните ни чатове
Богомил НИКОЛОВ, активни потребители Богомил НИКОЛОВ, активни потребители Когато големите вериги започнат да продават на много ниски цени, това винаги е заплаха за малките търговци Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, вчера в колата ме изпраскаха и отпред и отзад.
- Обади ли се на полицията и на застрахователя?
- Не ме разбра...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори