Синът на Явор Божанков в шок след стрелбата, помислил пистолета за играчка
Прокуратурата във Велико Търново започна разследване, револверът бил отавен без надзор от собственика му
Големият ми син е в шок. Това сподели депутатът Явор Божанков, след като едно от децата му простреля своята леля на ВИП парти в Арбанаси, която е само с една година по-голяма от момчето. Пострадалото момиче веднага е било отведено в болница, а от Районна прокуратура-Велико Търново съобщиха преди минути, че 11-годишното хлапе е простреляло с револвер „Смит енд Уесън" 357 магнум в дясното ходило дете на 12 години.
Установено е, че оръжието е законно притежавано, но е било оставено без надзор от собственика му, посочиха от прокуратурата пред Нова телевизия.
Детето на депутат гръмна друго хлапе на парти в Арбанаси
Започва разследване на случая.
Едно от децата, присъствали на рождения ден, е синът на Явор Божанков. След стрелбата депутатът написа в социалната мрежа, че децата са помислили пистолета за детска играчка. Те са присъствали на празненството заедно със съпругата му. Божанков допълни, че оръжието е притежание на собственика на къщата.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Тея наште управници да не смееш на гости да ги поканиш
Аре у лево галоши!
Някой ако има претенции знаете къде е народното събрание, сбирайте се и идвайте.. Ко ко?
Найш кога, а?. На уткин ден, галоши!
Ко не ви поемем транспорта - автобусите, баничките и бирата, ше дойдете до народното събрание, ама друг път.
Шшшшшштттттттттттт. Лапайте и се потапяйте рая наведена!
Тръгнали аргатите гърбушковци да държат сметка на чорбаджията.
Гледкайте си потомството да растът, че и тях да стрижем!
Циганията отдавна ни е застигнала, явно сестрата на Божанков с разлика от 21 години....
Аааааа не не,така пък ще се размножавате по-бързо,я по-добре се гърмете...........