Синът на Явор Божанков в шок след стрелбата, помислил пистолета за играчка
Прокуратурата във Велико Търново започна разследване, револверът бил отавен без надзор от собственика му
Големият ми син е в шок. Това сподели депутатът Явор Божанков, след като едно от децата му простреля своята леля на ВИП парти в Арбанаси, която е само с една година по-голяма от момчето. Пострадалото момиче веднага е било отведено в болница, а от Районна прокуратура-Велико Търново съобщиха преди минути, че 11-годишното хлапе е простреляло с револвер „Смит енд Уесън" 357 магнум в дясното ходило дете на 12 години.
Установено е, че оръжието е законно притежавано, но е било оставено без надзор от собственика му, посочиха от прокуратурата пред Нова телевизия.
Детето на депутат гръмна друго хлапе на парти в Арбанаси
Започва разследване на случая.
Едно от децата, присъствали на рождения ден, е синът на Явор Божанков. След стрелбата депутатът написа в социалната мрежа, че децата са помислили пистолета за детска играчка. Те са присъствали на празненството заедно със съпругата му. Божанков допълни, че оръжието е притежание на собственика на къщата.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Тея наште управници да не смееш на гости да ги поканиш
Аре у лево галоши!
Някой ако има претенции знаете къде е народното събрание, сбирайте се и идвайте.. Ко ко?
Найш кога, а?. На уткин ден, галоши!
Ко не ви поемем транспорта - автобусите, баничките и бирата, ше дойдете до народното събрание, ама друг път.
Шшшшшштттттттттттт. Лапайте и се потапяйте рая наведена!
Тръгнали аргатите гърбушковци да държат сметка на чорбаджията.
Гледкайте си потомството да растът, че и тях да стрижем!
Циганията отдавна ни е застигнала, явно сестрата на Божанков с разлика от 21 години....
Аааааа не не,така пък ще се размножавате по-бързо,я по-добре се гърмете...........