Синът на Явор Божанков в шок след стрелбата, помислил пистолета за играчка
Прокуратурата във Велико Търново започна разследване, револверът бил отавен без надзор от собственика му
Големият ми син е в шок. Това сподели депутатът Явор Божанков, след като едно от децата му простреля своята леля на ВИП парти в Арбанаси, която е само с една година по-голяма от момчето. Пострадалото момиче веднага е било отведено в болница, а от Районна прокуратура-Велико Търново съобщиха преди минути, че 11-годишното хлапе е простреляло с револвер „Смит енд Уесън" 357 магнум в дясното ходило дете на 12 години.
Установено е, че оръжието е законно притежавано, но е било оставено без надзор от собственика му, посочиха от прокуратурата пред Нова телевизия.
Детето на депутат гръмна друго хлапе на парти в Арбанаси
Започва разследване на случая.
Едно от децата, присъствали на рождения ден, е синът на Явор Божанков. След стрелбата депутатът написа в социалната мрежа, че децата са помислили пистолета за детска играчка. Те са присъствали на празненството заедно със съпругата му. Божанков допълни, че оръжието е притежание на собственика на къщата.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Тея наште управници да не смееш на гости да ги поканиш
Аре у лево галоши!
Някой ако има претенции знаете къде е народното събрание, сбирайте се и идвайте.. Ко ко?
Найш кога, а?. На уткин ден, галоши!
Ко не ви поемем транспорта - автобусите, баничките и бирата, ше дойдете до народното събрание, ама друг път.
Шшшшшштттттттттттт. Лапайте и се потапяйте рая наведена!
Тръгнали аргатите гърбушковци да държат сметка на чорбаджията.
Гледкайте си потомството да растът, че и тях да стрижем!
Циганията отдавна ни е застигнала, явно сестрата на Божанков с разлика от 21 години....
Аааааа не не,така пък ще се размножавате по-бързо,я по-добре се гърмете...........