Охранител преследва ученичка, задържан е за 24 часа
Охранител е задържан, след като срещу него са били подадени няколко сигнала, че е посягал на момичета в квартал "Гагарин" в Пловдив. Предупреждения за въпросния мъж се появиха и в социалните мрежи.
"ВНИМАНИЕ!!! Този мъж обикаля около училище "Хр. Г. Данов" и притеснява и опипва ученичките. Живее на квартира някъде около училището и е изключително нагъл и безочлив. Предупредете си децата. Квартала е Гагарин."
Според запознати две момичета от квартала са се оплакали на родителите си или на приятели от наглото му поведение. Няколко пъти момчета от квартала са го гонили, след като като той е посягал на девойките.
Вчера Лъчезар Г. е бил задържан за 24 часа в Трето районно. Срещу него е образувано дело по Указа за борба с дребното хулиганство. Бил е освободен днес следобед.
Лъчезар е родом от Доспат, от няколко месеца е работил в пловдивска охранителна фирма. Днес, след като е станало ясно , че е арестуван и причината за задържането му, той е бил уволнен от работа, пише trafficnews.bg..
Министърът на енергетиката призова за пълна информация за проверките за високи сметки
Любо Пенев намери сили за шеги
Падна невероятен рекорд на Олимпиадата в Милано Кортина
И треньорът на Байерн се намеси в расисткия скандал с Винисиус от Реал
Покривът на руски автомобилен завод се срути
Щастлива развръзка с издирваната Елена, връщат я в Бургас
Спряха преминаването през Прохода на Републиката
Какво направи Кристина Димитрова с наследството на Агент Тенев
Хампарцумян се отметна, че еврото няма да вдигне лихвите
БДУ подписа меморандум за сътрудничество с Медицински център „Стем Плюс“
ОДМВР-Бургас издирва 17-годишната Елена от жк "Меден рудник"
Борислав Сандов разказа за посещение на хижа „Петрохан“ и показа терасата
