×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Търсят специалисти за две нови професии по морето - балонеси и наргилисти


Търсят специалисти за две нови професии по морето - балонеси и наргилисти
В нощния клуб в Китен обещават осигуровки на 4 часа, безплатна квартира, но не и твърда работна заплата
10 Май 2024, Петък, 11:35 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА

Условията привидно са тежки, но можеш да си докараш добър доход от бакшишите, но шефовете ви искат да сте "отворени", красиви и секси

Нова професия се появи на пазара на труда в навечерието на летния сезон. Върти се вече и обява в тази връзка на нова дискотека в Китен. Свободните позиции са за бармани, сервитьори, наргилисти и балонеси. Балонеси! Не баронеси! За наргилиста поне става ясно какво ще предлага и кого ще обслужва.

Балонесата е момичето, която цяла нощ обикаля с паласка на кръста и флакон в ръка и надува балони с райски газ, цената на които е между 10 и 15 лв., според политиката на заведението. Всъщност на балонесата й се плаща, за да продава балоните с райски газ на посетителите и в същото време да нарушава закона.

Припомняме, че през септември миналата година депутатите приеха на второ четене промени в Закона за храните, свързани именно с "райския газ", тъй като непълнолетните масово прекаляват с употребата им, мислейки, че това е безвредна дрога, ама се оказва, че не е точно така. Условията за новата оповестена позиция са добри. Момичето ще печели по 0,50 лв. на всеки продаден балон. Ако продаде 500 балона, ще се прибере вкъщи с 250 лв. само за една вечер, което изглежда трудно постижимо и е отчайващо.

Мениджърите на дискотеката осигуряват и квартира. А с изкараните пари през нощта всеки си покрива разходите за храна и ежедневни нужди. Не са малко случаите, когато балонесата се прибира с много по-голяма сума. Ако балонът струва 15 лв., номерът с "нямам да ти върна 5 лв." върши идеална работа сред подпийналите клиенти. И накрая печалбата се оказва тлъста.

Обикновено на тази позиция се назначават млади красиви и секси момичета, тийнейджърки. Работното време започва след 12 часа, когато клубът се напълни с клиенти, повече са вече подпийнали и са решили да се отдадат на няколкоминутен екстаз - максимум 4-5 минути, ако балонът е напълнен добре, което рядко се случва. В комбинация с алкохол или други наркотици дишането на райски газ може да доведе до трайни увреждания на централната нервна система и парализа.Все още се ползва от зъболекари като средство за обезболяване.

За наргилиста условията са малко по-различни. Той също има осигурана квартира и осигуровка на 4 часа, но има твърд надник 40 лева плюс 2 лева от продажба на подготвено от него наргиле на клиентите.


В категории: Бизнес


Светлозария КИДЕРОВА Автор
Светлозария КИДЕРОВА
27
Коментара
27
Коментара по темата
27.
Защо ли?
11.05.2024 00:40:04
0
8
Интересен е собственика на Кавали клуб, който е собственик и на други заведения по южното черноморие. В неговите заведения се правят на вечер добри обороти от продажба на райски газ, като на ден оборота само от райски газ е 2000-3000 хиляди лева, а те са няколко заведения, вие може да си направите сметка, за каква печалба става въпрос на година. Печалба, която е чиста, без касови бележки, без данъци. Собственика от есента е общински съветник в община по южното черноморие от една добре известна партия. Питам така ли се прави бизнес, като се тровят децата с райски газ? Защо при положение, че всички знаят за това в дадената община мъчат?
26.
Фекрет Стораро
10.05.2024 23:09:57
0
4
ТОП БАЛОНЕСА, ТОП СПЕЦИАЛИСТИ, В УНСС ВЕЧЕ ВКАРАХА КАК ДА НАДУВАШ БАЛОН. СЕГА НЯКОЯ И ДА НАПИШЕ КНИГА, КАК СЕ НАДУВАТ БАЛОНИ ИЛИ КАК СЕ ПРАВИ НАРГА
25.
Минаващ
10.05.2024 20:53:29
0
6
Има и още една нова длъжност "БАРБЕКЮРИСТ" ;)
24.
*********
10.05.2024 17:49:29
0
8
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
23.
*********
10.05.2024 17:26:30
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
22.
Хихее
10.05.2024 15:08:28
0
9
Търсите специалисти по професията путкеси и курволеси по хотелите и мотелите - само с поне 2 висшета, поне 3 езика и поне 10 години работа по специалността и до 25 годишни , заплащане по договоряне според клиентите...
21.
Фактите
10.05.2024 15:07:07
0
21
Наргилисти, балонари... а едно време летяхме в космоса и произвеждахме компютри.
20.
Господаря на Опръсканите до 10
10.05.2024 14:55:42
0
6
Положението е както винаги засрано до 2030 ще я завършим
19.
Да
10.05.2024 14:47:49
0
13
Сера на демокрацията еврогейска
18.
Шо
10.05.2024 13:46:56
0
6
Каква е тази професия
17.
гюбелс
10.05.2024 13:02:51
13
1
още не започнЛ СЕЗОНА ПО МОРЕТО И СЕ ПОЧНА С ХУЛИТЕ ЛЪЖИТЕ ОПЛЮВАНЕТО НА РОДНОТО МОРЕ ТОВА В БЪЛГАРИЯ ЗА ЖАЛОСТ ЧУЖБИНАТА Е МИЛАТА ХУБАВАТА И ТН
16.
Содом и Гомор
10.05.2024 12:21:31
0
16
Содом и Гомор

Надувайте до дупка собствените си балони, балонеси, за макс келепир в Содом и Гомор! Като се спука съвсем изродският огромен балон, ще ви останат за близане само съсухрените балончета на баш балонджиите! Ама тая "кариера" е до време... После ви зоват казаните за боклуци като вас!
15.
Фончо от Фондът на Фондовете
10.05.2024 12:17:24
4
7
Заслужаватв да бъдете вдигнати на балон, територия на пепел...
14.
Gergana
10.05.2024 12:14:44
0
16
Дума на деня: ''балонеса''. ахахахахах
13.
Периферна пиратска крепост
10.05.2024 12:14:33
1
6
Паскал и Брендо търсят Хвърковата чета, да лети по въздух и вода. Европа има нарастваща потребност от стимулация и релаксация.
12.
така така
10.05.2024 12:10:40
2
23
Деградацията е пълна!!!!! Да живее де демокрацията дето се борим да я опазим от Путин хахахаххахаххаххахах
11.
Потресен
10.05.2024 12:09:46
0
6
Тцтцтц много ограничени редактори "специалисти" за две професии ...Боже Боже ,редактора да се ориентира към балоните и към наргилетата...
10.
Стамат
10.05.2024 12:01:28
0
11
Как е положението с Пречиствателната станция в Китен,Приморско?

Функционират ли?
9.
Стоян Петров Катъра
10.05.2024 11:55:07
1
12
И аз съм балонеса празня кожени балони
8.
Брус ли от Меден Рудник
10.05.2024 11:53:19
0
7
Търся чаталджии кат си почивам с 1 чатал и малко памук да ми крвпят мадете на хонорар .
7.
Трол
10.05.2024 11:52:12
0
35
Бъдещето... Балонеси... Боже, слез си прибери версиите..
6.
балонистката
10.05.2024 11:48:45
0
41
освен да се прекръстя и да се моля някой ден, дeтeто ми да не стане балонистка "НА" Китен, друго не ми остава. Жална ни майка...на 4 часа
5.
нищо ново
10.05.2024 11:47:04
0
30
те всички реват, че няма хора за работа, ама повечето това предлагат, осигуровки на 4 часа, а реално по 12 ч, заплатата, колко изкараш
4.
демокраДСия
10.05.2024 11:45:55
1
28
Свирки...хурки... каба гайди. Ибре курорте !
3.
Търсят се още,
10.05.2024 11:45:33
0
28
"Краставичарки" и "Гълтачки"
2.
Хахахахахаха
10.05.2024 11:45:03
1
34
Осигуряване на 4 часа??? Ебати простотията.
1.
мда
10.05.2024 11:40:16
1
46
Тез балони не бяха ли забранени със закон? Ебем ти и гербаджийската кочина пробита щом тия обявяват позиция за престъпна дейност! Да пуснат свободна позиция и за дилър в чалга бардака си.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Живот след Мондиала или какво предстои във футбола Живот след Мондиала или какво предстои във футбола От Мондиал 2026 до Шампионска лига: Какво предстои за българския и европейския футбол до края на годината МОН променя НВО след 10. клас: В теста по БЕЛ влизат история и философия МОН променя НВО след 10. клас: В теста по БЕЛ влизат история и философия Проектът предвижда 22 задачи и 120 минути за работа, а изпитите за седмокласниците остават без промяна "Хе,хе, стана забавно". Стоян Колев отива в затвора, кръвната му проба излезе положителна "Хе,хе, стана забавно". Стоян Колев отива в затвора, кръвната му проба излезе положителна През юни бургаският инфлуенсър бе спипан да шофира дрогиран по АМ "Тракия", докато размахваше еърсофт през прозореца на Аудито си Паркинг в Слънчев бряг иска 5 евро на час и шокира туристи Паркинг в Слънчев бряг иска 5 евро на час и шокира туристи VIP офертата за 25 евро важи само до ранни зори, а всяко забавяне надува сметката Съдът отказа постоянен арест за двамата инспектори на НАП Съдът отказа постоянен арест за двамата инспектори на НАП Защитата твърди, че няма доказателства за поискан или получен подкуп Крах след 26 години: Фалира словашкият туроператор Solvex s.r.o. Крах след 26 години: Фалира словашкият туроператор Solvex s.r.o. Българският туроператор със същото име продължава да работи напълно стабилно Илияна Йотова: Самолети на САЩ в Безмер не ни правят част от войната в Иран Илияна Йотова: Самолети на САЩ в Безмер не ни правят част от войната в Иран Президентът настоя окончателното решение за осемте въздушни цистерни и до 250 американски военнослужещи да бъде взето от Народното събрание България изпревари Италия, Испания и Хърватия по чистота на водата в морето България изпревари Италия, Испания и Хърватия по чистота на водата в морето Добрата оценка за България е особено важна, защото идва в началото на активния летен сезон и може да се превърне в допълнителен аргумент за туристите, които избират къде да почиват Почти всеки 7 млад българин нито работи, нито учи Почти всеки 7 млад българин нито работи, нито учи България е с третия най-кратък трудов живот в ЕС, а при мъжете показателят е най-ниският в целия съюз Снимат филма за Христо Стоичков в Бургас Снимат филма за Христо Стоичков в Бургас Част от мегапродукцията ще бъде заснета в морския град
Дронове дебнат плажовете в Гърция: Ракетите струват до 1000 евро, музиката - до 500 Дронове дебнат плажовете в Гърция: Ракетите струват до 1000 евро, музиката - до 500 SUP без спасителна жилетка носи глоба от 250 евро, а замърсяването на морето вдига санкцията до 58 хил. евро Пазарът се охлади: Всеки втори имот се продава след отстъпка Пазарът се охлади: Всеки втори имот се продава след отстъпка Купувачите договарят между 5 и 10% по-ниска цена, а готовите жилища изместват покупките на зелено Най-възрастната жена на Балканите отпразнува 111 години Най-възрастната жена на Балканите отпразнува 111 години Ножа Паладия посрещна празника със семейството си в Трансилвания Том Круз на 64 разпали мрежата: Тайно подмладяване или желязна дисциплина? Том Круз на 64 разпали мрежата: Тайно подмладяване или желязна дисциплина? Външният вид на звездата събуди теории за Проекта Гилгамеш, но една снимка не доказва клетъчна регенерация Слънчев бряг изпревари Испания, Турция и Италия - №2 е за семейна почивка Слънчев бряг изпревари Испания, Турция и Италия - №2 е за семейна почивка Само португалският Алгарве е по-изгоден, а Лансароте заема третата позиция в европейската класация Тръмп отвори нов фронт срещу Канада: 50% мита върху стоки за близо 20 млрд. долара Тръмп отвори нов фронт срещу Канада: 50% мита върху стоки за близо 20 млрд. долара От 19 август поскъпва вносът на широк кръг канадски продукти - от вино и млечни стоки до цимент и стикове за хокей Първият ход на Анди Бърнам: Премахва ДДС върху тока на британците Първият ход на Анди Бърнам: Премахва ДДС върху тока на британците Нулевата ставка влиза в сила от 1 октомври и ще спести на средното домакинство около 45 паунда годишно US войници загиват, кораби горят, а Тръмп вдигна залога: Иран ще плаща за всеки убит US войници загиват, кораби горят, а Тръмп вдигна залога: Иран ще плаща за всеки убит Войната взе живота на 17 американски военнослужещи, Техеран съобщи за 50 жертви, а хутите отвориха нов фронт срещу Саудитска Арабия Цар Футбол си свали шортите и се надупи пред богатите Цар Футбол си свали шортите и се надупи пред богатите Суета, цинизъм и шоу – триединството на новия футболен ред  Войната в Иран има потенциал да доведе до световна криза Войната в Иран има потенциал да доведе до световна криза Израел се надява да унищожи ислямистите и техните проксита. Чрез нея Тръмп вижда начин да прочисти Европа от омразните му либерал-глобалисти 
Жорж Ганчев Жорж Ганчев Какви 50 милиона, бе? Аз за толкова пари дори не ставам сутрин от леглото! Виц на деня Виц на деня Жена говори по телефона:
- Пратете ми добър електротехник, моля.
- Госпожо, всеки жив електротехник е добър.
Виц на деня Виц на деня - Котенце, къде си?
- Тук съм, скъпи.
- Не ти ма! Търся котката.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Навън е такава жега, че като си отворя хладилника, комшиите ми чуват скърцането на вратата и идват на гости.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори