×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Борислав Сарафов сезира МВР за функционирането на BG-ALERT
  • Ново мощно земетресение удари Турция
  • Заради липса на изпитващи: Курсисти чакат над месец, автоинструктори излязоха на протест в Шумен
  • Принц Уилям и Кейт Мидълтън празнуват годишнина от сватбата си
  • Полицаи иззеха 2 килограма наркотици в София
  • Северна Корея тества оръжейни системи на нов разрушител
  • Тръмп: Русия иска да постигне споразумение в Украйна
  • 12 000 случая на варицела от началото на годината
  • Делото „Дебора“ продължава с разпит на свидетели
  • 74-годишен водач блъсна украинка в Слънчев бряг
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Изненадите в листите на ПП/ДБ - генерал Атанасов не е водач


Изненадите в листите на ПП/ДБ - генерал Атанасов не е водач
Лидерът на ДСБ ще атакува парламента от втора позиция
08 Май 2024, Сряда, 10:13 ч.
Автор: Тодор БЕЛЕНСКИ

На миналите избори ген. Атанасов беше водач в Кърджали

Знакови имена за ПП-ДБ няма да са в листите за следващия парламент. Сериозното пренареждане е при партньорите от “Демократична България”, а рокадите станаха ясни по-малко от два часа преди крайния срок за регистрацията.

Лидерът на ДСБ ген. Атанас Атанасов няма да е водач на листа на ПП-ДБ за предсрочните парламентарни избори на 9 юни. Това става ясно от списъка с водачите, изпратен от пресцентъра на формацията, която се регистрира за участие в изборите последна от парламентарните партии. На миналите избори ген. Атанасов беше водач в Кърджали, откъдето коалицията не взе мандат. Той влезе в парламента от листата в 23-и МИР, където беше втори. Сега в Кърджали повежда ново лице - Радослав Милев. Той е бизнесмен, има частна верига заведения и хотели. Бил е и общински съветник в Кърджали.

Доскорошният лидер на “Зелено движение” Владислав Панев изобщо не е кандидат. Интересното е, че Владислав Панев напусна“Зелено движение” заради решението срещу общото явяване на изборите с ПП-ДБ. Зелените бяха третата формация в дясната коалиция освен ДСБ и “Да, България”.  В Търговище пък водач отново ще бъде Илина Мутафчиева, която преди няколко месеца напусна “Зелено движение” и явно е решила да остане с ПП-ДБ.

Лена Бориславова (ПП) пък отсъства от кандидатите на коалицията и за националния, и за европейския вот. Назад минава бившият вътрешен министър Бойко Рашков, който през април м.г. оглавяваше листата на ПП-ДБ в Перник.

Уволнената от служебния кабинет областна управителка на София Вяра Тодева, която разреши и организира демонтирането на Паметника на Съветската армия, пък влиза в две от софийските листи.

Евролистата на формацията пък е водена от Никола Минчев, който беше свален от председателския пост на Народното събрание с водещата роля на ГЕРБ и ролята му на жертва го направи популярен сред избирателите на коалицията.

Втори след него е Стефан Тафров от "Да, България", а на трето и четвърто място са поставени Даниел Лорер и Деница Симеонова от ПП. Настоящият евродепутат от ДСБ Радан Кънев е пети, а Христо Петров-Хазарта - шести. За ПП - ДБ е характерно, че избирателите им гласуват с преференции, което означава, че на вота листата може да бъде пренаредена.


В категории: Политика


12
Коментара
Айтозлия погази закона
Айтозлия погази закона 30/04/2025, Сряда 09:33 0
Флагман.БГ Млад мъж кара дрогиран в Несебър Млад мъж кара дрогиран в Несебър 30/04/2025, Сряда 09:03 0
Флагман.БГ Огромна драма в "Ергенът" Огромна драма в "Ергенът" 30/04/2025, Сряда 08:33 2
Отиде си голям рокаджия
Отиде си голям рокаджия 30/04/2025, Сряда 08:00 1
12
Коментара по темата
12.
Тишо
14.05.2024 15:45:29
0
0
Няма какво да се изненадваме…ТО там цари пълен хаос
11.
Павел
12.05.2024 18:14:47
0
0
Все едно дали ще е водач на листа или не. Вече никой няма вяра на продажниците от ПП-ДБ.
10.
Красимира
12.05.2024 12:22:44
0
0
Демократична България са все хора, които са се провалили в политиката и в живота. До вчера подкрепяха ГЕРБ, а сега ги плюят. На това му се вика, само да си гонят интереса. Правят само това, което им е изгодно за тях, когато им е изгодно. На такива не може да се разчита, защото по всяко време могат да ти подлеят вода.
9.
Петър
10.05.2024 13:27:03
0
1
Още по-добре щеше да не участва изобщо в листите
8.
Пацо
09.05.2024 21:25:07
0
0
Те тия ще са още по-изненадани като не влязат в следващия парламент
7.
Асен
09.05.2024 13:17:15
0
1
Този псевдо генерал отдавна му е време за пенсия
6.
Гарантирано от ГЕРБ
08.05.2024 15:08:49
2
12
Браво!
Без Гнома в новия парламенте!
5.
Денков няма да пътува,гнома е никой
08.05.2024 14:15:07
3
21
ГЕРБ и ДПС убиха ПП-ДБ, те още мърдат, някак си са живи, но са смъртоносно ударени и с няколкото крачки, които ще извървят в рамките на кампанията, те ще се срутят накрая. Скандалите които ги застигнаха, бяха действително тежки. Те са свързани с корупция и овладяване на контрабандните канали за цигари и наркотици по митниците. ПП-ДБ на практика кадруват в митниците, назначават Банкова и Живко Коцев, за да покриват контрабандни канали.
4.
Просто идиотите
08.05.2024 12:50:47
3
20
Гномчето ако не влезе в събранието какво ще работи?
Ще се тръшка на жълтите павета за баница и сладолед или ще прескочи до Росенец,там ги приютяват в скута с вазелин.
Като пчеличката Мая, Танка партизанка , Мими Капоне Грух-грух, те друго не могат да работят освен да плюскат в бюфета на събранието.
3.
До 1
08.05.2024 11:56:24
17
5
В жаргонната терминология на Интернет, тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или извън темата съобщения във Фейсбук, в онлайн дискусионни форуми, стаи за разговори (chat rooms), блогове, коментари към вестникарски статии и др.п., с основна цел да предизвика емоционален отговор от другите потребители, да ги провокира или тормози, или просто да попречи на нормалния тон на водения разговор.

Могат да бъдат хора, които искат да привлекат вниманието върху своята персона или фанатично вярващи в нещо (за по-голяма яснота можем да наречем тази група „обикновени тролове“). Троловете от този вид се наслаждават повече от процеса, отколкото от резултата.

Троловете могат да бъдат и такива, които са наети от политически партии или конкуренти за извършване на рекламна дейност, която би могла да се съчетае и с тролско поведение (за по-голяма яснота можем да наречем тази група „платени тролове“)
2.
паткан
08.05.2024 11:33:49
3
17
Няма да е водач, щото броят на офтсете значително намаля напоследък
1.
Фалшификатори,контрабандисти,корумпирани траверси
08.05.2024 11:04:37
7
23
Кирил Петков и ПП-ДБ са създадени от модела КОЙ като фалшива промяна и като поредната политическа измама.
ПП-ДБ не могат, некадърни са. И покровителите им от чужбина го разбраха! Паднаха те от власт и горивата паднаха с лев. Около 4-5 млрд. лева от джоба на българина го източиха през бензиностанциите! Преди 2 г. едни хора, обединени под вдигнат юмрук, тръгнаха да променят държавата ни. И успяха – замениха стабилността с рекордна инфлация и авантюристични бюджети. Активното строителство – със застоя и нескопосаните медийни изяви, с които прикриват своята некадърност! Крайно време е да спрем шарлатаните и тези, които не знаят и не могат да бъдат отпред!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Сигнал до Флагман.бг: Груба шега или на косъм от трагедия с пешеходци в центъра на Бургас (ВИДЕО) Сигнал до Флагман.бг: Груба шега или на косъм от трагедия с пешеходци в центъра на Бургас (ВИДЕО) Гумите на мощния автомобил минават на сантиметри от нищо неподозиращите пешеходци, намиращи се с гръб към връхлитащата ги опасност Роден град се тресе: Мъж хвърли дете от мост (ВИДЕО) Роден град се тресе: Мъж хвърли дете от мост (ВИДЕО) Кметът на Луковит Иван Грънчаров зове за смиреност Арестуваха шефа на митницата, помагал на Паскал Арестуваха шефа на митницата, помагал на Паскал Беляшки се заместил с износ на цигари Животът на тези зодии се обръща на 180 градуса до дни Животът на тези зодии се обръща на 180 градуса до дни Изобилие, нови предложения в любовта и кариерата, получаване на признание – всичко това ще бъде на картата за тези знаци Бургас се събужда силен – ела на POWER OF BURGAS на 17 май Бургас се събужда силен – ела на POWER OF BURGAS на 17 май Десетки любители на активния начин на живот ще се съберат Central Park  Стана на 60 години. Ще се върне ли в България? Стана на 60 години. Ще се върне ли в България? Рачков и Геро отидоха до Испания заради него Желязков поиска план за BG-Alert до 10 дни, след това – „няма прошка” Желязков поиска план за BG-Alert до 10 дни, след това – „няма прошка” И главният прокурор Борислав Сарафов възложи проверка Мощна полицейска акция, има много арестувани Мощна полицейска акция, има много арестувани Криминалисти от столичното Пето РУ иззеха 2 килограма наркотици, след като спряха джип и кола, движещи се в „пакет“ Инцидент с възрастен бургазлия и украинка Инцидент с възрастен бургазлия и украинка Шофьор отнесе велосипедистка Една искра, запалила поколения: Механото чества вековен юбилей Една искра, запалила поколения: Механото чества вековен юбилей Юбилейният спектакъл ще събере над 800 гости на 30 април
Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език В края на втория си мандат Барак Обама подписа указ, който облекчи леко мярката. С него беше дадено право на полицаите по пътя да не отстраняват тези шофьори на тирове от работа, а просто да им напишат глоба Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания А ако токът спре в такъв момент? А ако токът спре в такъв момент? Хаосът в Испания можеше да е още по-голям Най-малко 26 души загинаха при експлозия Най-малко 26 души загинаха при експлозия Починали са и деца
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Виц на деня Виц на деня България е единствената държава, в която даже и неодушевените предмети си имат майка. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Горещото кафе в пластмасова чашка отнема 2/3 от мъжката потентност. Първо изгаря пръстите, а после и езика...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори