БСП ще се бори за минимум два депутатски мандата от Бургаска област
„Ще се движим в скоростната лента и ще изпреварваме“, даде заявка областният лидер Тодор Байчев
БСП ще се бори за минимум два мандата в област Бургас. Тази заявка направи водачът на листата инж. Петър Кънев при днешната регистрация в Районната избирателна комисия. Инж. Кънев, който е сред най-опитните и подготвени български парламентаристи, е категоричен, че БСП има шанс за добър изборен резултат, защото не изневери на принципите си и защитаваше интересите на гласоподавателите си.
Той представи и отборът на БСП, който е значително обновен за вота. Трети е новият общински председател в Бургас Паруш Парушев, четвърти – зам.-кметът по образование на Созопол Тодор Дамянов, 7-ата позиция пък е за друг зам.-кмет – Йона Чобанова от Средец.
Вижте пълната листа:
1. Инж. Петър Кънев
2. Тодор Байчев
3. Паруш Парушев
4. Тодор Дамянов
5. Милена Куртева-Радева
6. Таня Иванова
7. Йона Чобанова
8. Георги Георгиев
9. Валентин Славов
10. Силвия Митова
11. Живко Жеков
12. Румен Христов
13. Кирил Елевтеров
14. Аспарух Иванов
15. Георги Маринов
16. Атанас Маринов
17. Живко Бараков
18. Светлана Василева
19. Ибрахим Мустафа
20. Тинка Желязкова
21. Дора Петкова
22. Милка Димитрова-Донева
23. Георги Бъклев
24. Павел Стоянов
25. Живко Господинов
„По пътя към добрите изборни резултати БСП ще се движи в скоростната лента и ще изпреварва“, каза от своя страна областният лидер Тодор Байчев.
Той изобщо не се притеснява от конкуренцията в лявото пространство. Дори напротив – смята, че субектите, които се представят за алтернатива на БСП са компрометирани и с ниска обществена подкрепа. „Ако ще се сравняваме с тях, това говори, че си даваме лоша себеоценка на себе си“, каза Байчев.
Областният лидер на БСП съобщи, че очаква непартийни организации да подкрепят листата на БСП за предстоящите избори.
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие
Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа
Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен
Какво търсят читателите при избора на нов автор?
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс
Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи
НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда
"Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд
