Кирил Петков заведе семейството си на плаж Корал
Колко хубаво беше на плажа, точно сега в началото на май, посочва Петков
"Днес е Гергьовден - един от най-светлите християнски празници и ден на храбростта. Честит имен ден на всички именници! Честит празник на българската армия!" Това написа Кирил Петков в своя фейсбук профил.
Съпредседателят на ПП-ДБ отбелязва празника на плаж Корал, който е част от скандала дали заедно с Лена Бориславова са фалшифицирали подписи.
"Отново съм със семейството си на плаж Корал и се радваме на майското слънце. Въпреки че на много тази тема омръзна, тя е добър пример какво означава смелост и храброст в днешния ден и какво не. Колкото и някои хора да се опитват да омаловажат успеха на запазването на красивите дюни зад този прекрасен плаж – той е вече факт и бе постигнат в миналия парламент.
Да, този успех включва и години наред работа на много хора, както и мечтата на всички в сдружение "Да Запазим Корал", но реално се довърши тази година точно от хората, които посмяха да влязат в политиката, независимо че там е най-незавидното място. Хората като Мирослава Петрова, които също можеха да се занимават с много други по-приятни неща. Хора като нея, аз бих нарекъл храбри! Точно като нея, която нито един път не попита "на кое място в листата ще бъда?," защото нея я интересуваше каузата, а не говоренето за каузата и потенциалните героични постове като тези на други фейсбук рицари, които накрая се превърнаха и в ДАНС доносници. Не е храброст да доносничиш на ДАНС. Там е мръсно, няма смисъл да се правите на революционери, а реално да ви използват в тази кампания точно силите на задкулисието. Революционери, за които голямото постижение тази година беше да се опитат да очернят името на една от най-смелите жени в политиката днес.
Колко хубаво беше на плажа, точно сега в началото на май! Не видяхме нито биволи, нито птички да вдигат шум. Беше тихо и спокойно. Има една запазена красива природа на един черноморски плаж, на която и нашите деца ще могат да се радват. Чудесно е! Честит празник на храбростта", пише Петков в своя пост.
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост

Деца и внуци комунисчета... Дедо петко, трактори, тикви , прасета, трафиканти, музиканти и все педераси
Че и с децата си се снимал!!!!
Че и с децата си се снимал!!!!
Жалка картинка сте хора, жалка.
Овце си бяхте по комунизма , овце си останахте и в демокрацията.
Че Кирчо е функционално прост и глупав знаят всички. Говори откровени глупости, бърка думи или не знае тяхното значение. Не може да чете и срича.
Днес Кирчо опита да пише сам за Лена и показа колко е неграмотен. Киро Петков прописа за най-смелата жена и честити на имениците, но кой да му обясни на плажа правилото за двойното “НН” в българския език.
Именици се пише с едно Н, а не с две, защото се казва и пише Имен ден, а не “именен”. Кирчо, кирчооооо (нарочно с малка буква)! Сядай си, Кириле, много си тъп!
И с плюването ша си останете,щото Ганьовците сте яки само ,зад клавиатурата на компа....