Благо Джизъса идва на тенис турнир в Бургас
Голмайстор номер едно в българското първенство Мартин Камбуров също ще участва
Най-големият турнир по тенис за аматьори мъже в България ще се проведе между 10 и 12 май на кортовете на ТК Ника в бургаския квартал Сарафово. Надпреварата се организира със съдействието на Община Бургас, а участие ще вземат 88 състезатели.
Изключително силни групи ще противопоставят участниците в любителския формат на турнира. 16-те групи са изключително равностойни, а кой ще продължи напред ще определят 96 срещи в петъчния и съботния ден следващата седмица. Жребият беше изтеглен днес, докато този за Екстра формата ще бъде изтеглен във вторник, пише football24.bg.
В надпреварата ще се включат и легендите на българския футбол Благой Георгиев, Мартин Камбуров и Георги Чиликов.
Георгиев попадна в група И където се паднаха още Светослав Вичев, Димитър Стаматов, както и китаецът Лонг Ма.

Мартин Камбуров пък е в група Г, където водач е Мартин Милчев, а другите двама състезатели са Александър Дамянов и Пламен Пенев.
Георги Чиликов е поставен в група А и ще има за съперници Георги Трифонов, Добрин Бяндов и Любен Бачков.
Журналистът Крум Савов ще има тежка задача с Тома Чонков, Станко Минев и Георги Костов.

Сред участниците личат имената на депутата Димитър Ташев, шампионът от миналата година Тодор Митев, председателят на съвета на директорите ФК Берое Желязко Динев, собственикът на Football24.bg Станимир Стоянов, Ивайло Маджаров-Кедъра, Пламен Пенев, Зафир Гочев, Радослав Василев, Борис Монов, Димитър Авджиев и други.
Първите двама от всяка група ще се класират за 1/16-финалите в неделя!
Дерат ни кожите в ресторантите, цените скочиха 100%
Предлагат отново да се създаде Комисия за противодействие на корупцията с петима членове
Италия забрани на САЩ да ползват база в Сицилия за полети към Близкия изток
Министърът на спорта освободи ръководството на тотото, скандалът прерасна в открит сблъсък
Убиха 16-годишно момиче след скандал за гадже, трима младежи са задържани
5% отстъпка за местните данъци важи до 30 април
Сарафов дойде в Бургас за отчета на Апелативна прокуратура
Прясно агнешко с доказан произход предлагат "Бургаски пазари" за Великден
Какво време ни очаква за Цветница?
Спипаха водач от Руенско да пори улиците в жк. "Меден рудник" с 4,46 промила алкохол в кръвта
България се сбогува с Борислав Михайлов след вълна от думи на почит
Мариета от жк. "Славейков" открадна спестяванията на баба от Черноморец
