Шок за „акулите“! Реми с Лудогорец II ги закопава в битката за спасение
Със спечелената с голяма мъка точка от мача в Бургас футболистите на „Черноморец“ не успяха да дръпат в битката със Спортист, а им предстои дерби в Своге
Футболистите на бургаския „Черноморец“ успяха да постигнат реми с Лудогорец II, след като гостите още в третата минута им отбелязаха гол.
Изравнителният гол на Живко Петков падне едва в 51-ата минути, но за пълен обрат не стигнаха силите на „акулите“. Спечелената точка им донесе ротация със Спортист (Своге) на 14-ото място (б.а. последното над чертата на изпадащите) във временното класиране на Втора лига.
Дистанцията между двата тима, борещи се за спасение, обаче е само една точка, а остават четири кръга преди края на шампионата. В предпоследния бургаският тим ще мери сили с „шоколадите“ на негостоприемния терен в Своге и най-вероятно именно този двубой ще се окаже решаващ за това кой ще се върне в групата на аматьорите.
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“

Ако това се случи, цялото ръководство начело с Добромира, Слави и Динко трябва да ги няма, да изчезват.
Мъжкия отбор леш, школата леш...
Какво още трябва да стане че да прогледнат поддръжниците на Томови?
Жалко , че Своге са с протекции и мача може да се реши извън зеления килим .
Дано се стегнат нашите и се спасим този сезон , ако ли не ще си ритаме пак в трета лига и така.