Шок за „акулите“! Реми с Лудогорец II ги закопава в битката за спасение
Със спечелената с голяма мъка точка от мача в Бургас футболистите на „Черноморец“ не успяха да дръпат в битката със Спортист, а им предстои дерби в Своге
Футболистите на бургаския „Черноморец“ успяха да постигнат реми с Лудогорец II, след като гостите още в третата минута им отбелязаха гол.
Изравнителният гол на Живко Петков падне едва в 51-ата минути, но за пълен обрат не стигнаха силите на „акулите“. Спечелената точка им донесе ротация със Спортист (Своге) на 14-ото място (б.а. последното над чертата на изпадащите) във временното класиране на Втора лига.
Дистанцията между двата тима, борещи се за спасение, обаче е само една точка, а остават четири кръга преди края на шампионата. В предпоследния бургаският тим ще мери сили с „шоколадите“ на негостоприемния терен в Своге и най-вероятно именно този двубой ще се окаже решаващ за това кой ще се върне в групата на аматьорите.
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли

Ако това се случи, цялото ръководство начело с Добромира, Слави и Динко трябва да ги няма, да изчезват.
Мъжкия отбор леш, школата леш...
Какво още трябва да стане че да прогледнат поддръжниците на Томови?
Жалко , че Своге са с протекции и мача може да се реши извън зеления килим .
Дано се стегнат нашите и се спасим този сезон , ако ли не ще си ритаме пак в трета лига и така.