Шок за „акулите“! Реми с Лудогорец II ги закопава в битката за спасение
Със спечелената с голяма мъка точка от мача в Бургас футболистите на „Черноморец“ не успяха да дръпат в битката със Спортист, а им предстои дерби в Своге
Футболистите на бургаския „Черноморец“ успяха да постигнат реми с Лудогорец II, след като гостите още в третата минута им отбелязаха гол.
Изравнителният гол на Живко Петков падне едва в 51-ата минути, но за пълен обрат не стигнаха силите на „акулите“. Спечелената точка им донесе ротация със Спортист (Своге) на 14-ото място (б.а. последното над чертата на изпадащите) във временното класиране на Втора лига.
Дистанцията между двата тима, борещи се за спасение, обаче е само една точка, а остават четири кръга преди края на шампионата. В предпоследния бургаският тим ще мери сили с „шоколадите“ на негостоприемния терен в Своге и най-вероятно именно този двубой ще се окаже решаващ за това кой ще се върне в групата на аматьорите.
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

Ако това се случи, цялото ръководство начело с Добромира, Слави и Динко трябва да ги няма, да изчезват.
Мъжкия отбор леш, школата леш...
Какво още трябва да стане че да прогледнат поддръжниците на Томови?
Жалко , че Своге са с протекции и мача може да се реши извън зеления килим .
Дано се стегнат нашите и се спасим този сезон , ако ли не ще си ритаме пак в трета лига и така.