Шок за „акулите“! Реми с Лудогорец II ги закопава в битката за спасение
Със спечелената с голяма мъка точка от мача в Бургас футболистите на „Черноморец“ не успяха да дръпат в битката със Спортист, а им предстои дерби в Своге
Футболистите на бургаския „Черноморец“ успяха да постигнат реми с Лудогорец II, след като гостите още в третата минута им отбелязаха гол.
Изравнителният гол на Живко Петков падне едва в 51-ата минути, но за пълен обрат не стигнаха силите на „акулите“. Спечелената точка им донесе ротация със Спортист (Своге) на 14-ото място (б.а. последното над чертата на изпадащите) във временното класиране на Втора лига.
Дистанцията между двата тима, борещи се за спасение, обаче е само една точка, а остават четири кръга преди края на шампионата. В предпоследния бургаският тим ще мери сили с „шоколадите“ на негостоприемния терен в Своге и най-вероятно именно този двубой ще се окаже решаващ за това кой ще се върне в групата на аматьорите.
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой

Ако това се случи, цялото ръководство начело с Добромира, Слави и Динко трябва да ги няма, да изчезват.
Мъжкия отбор леш, школата леш...
Какво още трябва да стане че да прогледнат поддръжниците на Томови?
Жалко , че Своге са с протекции и мача може да се реши извън зеления килим .
Дано се стегнат нашите и се спасим този сезон , ако ли не ще си ритаме пак в трета лига и така.