Шок за „акулите“! Реми с Лудогорец II ги закопава в битката за спасение
Със спечелената с голяма мъка точка от мача в Бургас футболистите на „Черноморец“ не успяха да дръпат в битката със Спортист, а им предстои дерби в Своге
Футболистите на бургаския „Черноморец“ успяха да постигнат реми с Лудогорец II, след като гостите още в третата минута им отбелязаха гол.
Изравнителният гол на Живко Петков падне едва в 51-ата минути, но за пълен обрат не стигнаха силите на „акулите“. Спечелената точка им донесе ротация със Спортист (Своге) на 14-ото място (б.а. последното над чертата на изпадащите) във временното класиране на Втора лига.
Дистанцията между двата тима, борещи се за спасение, обаче е само една точка, а остават четири кръга преди края на шампионата. В предпоследния бургаският тим ще мери сили с „шоколадите“ на негостоприемния терен в Своге и най-вероятно именно този двубой ще се окаже решаващ за това кой ще се върне в групата на аматьорите.
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"
Мартин Димитров: Финансовият план за 2026 г. ни вкарва в спирала от инфлация и рекорден дълг
САЩ изпращат спасители в Каракас
Дневен хороскоп за 25 юни 2026: Любовни обрати за Телеца и Рибите, Козирогът защитава принципите си
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет

Ако това се случи, цялото ръководство начело с Добромира, Слави и Динко трябва да ги няма, да изчезват.
Мъжкия отбор леш, школата леш...
Какво още трябва да стане че да прогледнат поддръжниците на Томови?
Жалко , че Своге са с протекции и мача може да се реши извън зеления килим .
Дано се стегнат нашите и се спасим този сезон , ако ли не ще си ритаме пак в трета лига и така.