×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Близо 3000 военни са дарили кръв от началото на годината
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мощна украинска атака с дронове срещу Русия през нощта


20 Април 2024, Събота, 14:40 ч.

Тя е била насочена срещу енергийни съоръжения

 

Украйна проведе мащабна атака с дронове срещу Русия през нощта, насочена срещу енергийни съоръжения, поддържащи руското военно-промишлено производство, заяви днес пред Ройтерс източник от украинското разузнаване.

Най-малко три енергийни подстанции и склад за гориво са били поразени в съвместна операция на Службата за сигурност на Украйна (СБУ), военното разузнаване (ГУР) и специалните сили, каза източникът.

Губернаторът на руската Смоленска област днес съобщи, че украински дрон е ударил през нощта склад за гориво и го е подпалил, а атаката срещу регионалния център е била отблъсната, предаде Ройтерс.

Губернаторът Василий Анохин съобщи в социалната мрежа "Телеграм", че дронът е атакувал горивно-енергийния обект в Кардим в 2 ч. сутринта, като е поразил резервоар с гориво и смазочни материали. Пожарникарите са се справяли с пожар, добавя той.
(БТА)


В категории: Войната в Украйна


15
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Продават тази яхта, струва 500 млн. долара Продават тази яхта, струва 500 млн. долара 05/05/2026, Вторник 18:00 0
15
Коментара по темата
15.
Ах
21.04.2024 07:55:53
1
1
Къде са великите насраинци?Ако ги слушаш ,ще си помисли човек,че са на Червения площад!!Зеления наркоман само реве за опъжия ,а не мисли ,че няма кой да стреля с тях!Тжя идиот и цялата му жидовска сжан са на принципа война до последния хохол!
Насраинската сган плъзна из ЕС като чума!Никой не ги иска тия боклуци.Колко пари изядоха тия боклуци,а за нашите пенсионери и майки няма нищо!
14.
Бати Пути от Кремъл
21.04.2024 00:48:20
1
1
Ежте ми говнения памперс подлоги
13.
gggg
20.04.2024 18:43:27
0
1
Трият го, ве мършо..Ела на паркинга на Метро. Пиши и после след 15 минути , ела да та ьба, нали много обичате. Украинчетата...Меки китки. И майка си докарай, и сестра си..Че нещо съм загорял
12.
*********
20.04.2024 18:36:47
1
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
11.
11
20.04.2024 17:53:32
1
1
дай да дойда
10.
7
20.04.2024 17:51:30
1
1
8 адрес загубеняк
9.
fdfsdfsfds
20.04.2024 17:43:11
1
6
Ще не останахте да се биете? А? Много сте смели! Ще ни гласят за там, за тва дигат заплатите на военните и ще връщат казармата за някои. Значи тези жалки, мръсни , мързеливи, злобни, пияни , наебани изчадия ще седят тук и ще ядат нашите пари. А ние да ходим да се бием срещу руснаците. Мамичката ви мръсна, по-скоро ще изляза и ще заколя някой украинец, отколкото да ида в Русия и да се бия за фашистите.
8.
fff
20.04.2024 17:40:00
1
5
Къде си , ве, мършо? Тук в Бургас ли си? Кажи къде си , да видя тази героична гореща украинска кръв. Направо ще те разпоря на улицата и ще ти се изпикая отгоре. Къде си, къде сте, сам ще дойда
7.
ахахах
20.04.2024 17:37:26
1
6
Ебете си майката украинска. Нещастници, 500 000 жертви, знаиш кога. Що не идеш и да видиш какво точно се случва. Купчини трупове , украинска сган.
6.
7
20.04.2024 17:07:54
5
3
смоленск Брянск без ток а рафинерия лукойл ударена
5.
*********
20.04.2024 17:06:54
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
4.
путкин джудже
20.04.2024 17:03:16
4
3
Washington Post: Оръжия от Съединените щати ще пристигнат в Украйна по-малко от седмица след гласуването в Конгреса
Изданието пише, че ще отнеме по-малко от седмица, докато Пентагонът достави определени видове оръжия на Украинските части, а ведомството е започнала да сглобява пакет за помощ много преди гласуването, за да ускори процеса
Въпреки че все още не е ясно колко обширен ще бъде пакетът от помощи, се съобщава, че той почти сигурно ще включва боеприпасите, от които Киев отчаяно се нуждае, включително 155-мм снаряди, боеприпаси за артилерия със среден обсег и вероятно нов транш оборудване и боеприпаси за ПВО
3.
3
20.04.2024 16:59:35
7
2
путлер капут 2 милиона дрона има Украйна да убива орки досега 500 000 дадоха фира
2.
Слава Росии!!!
20.04.2024 16:00:23
5
9
До 1

Мри в кал, жена. Извикай го на улицата, ако не те е страх. Да не те уцели само някой паве по кифича.

Путин чака да види какво точно ще им изпратят американците. Днес ще се гласува. И ще ги метне. Или по въздух, или "сухоземно". Те , квито са залюхани и едните, и другите, ще дадат голям приоритет на едното или другото. И ще го отнесат...Помощ чак есента. Ама тогава чували за трупове ще им трябват най-много. И лопати..
1.
Слава на Украйна!
20.04.2024 15:52:35
12
6
Путлер капут!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Какво трябва да знаете, ако искате да гледате Giro dItalia на място Какво трябва да знаете, ако искате да гледате Giro dItalia на място Ако искате да отидете на старта или на финала на някой етап, трябва да сте готови да ходите пеша Баскетболен клуб "Несебър" се класира за републиканското първенство при момчетата до 12 години Баскетболен клуб "Несебър" се класира за републиканското първенство при момчетата до 12 години Баскетболистите се отправят към финалите в град Русе с впечатляващ баланс от 20 победи и само 1 загуба Вижте кои входове и изходи на Бургас можете да използвате на 8 и 9 май Вижте кои входове и изходи на Бургас можете да използвате на 8 и 9 май Ако пътувате към АМ "Тракия" може да преминете по пътя покрай Лукойл - кв. "Ветрен" Отличиха Община Приморско с наградата „Бранд Южно Черноморие“ Отличиха Община Приморско с наградата „Бранд Южно Черноморие“ Признанието за културно наследство и туристическо развитие беше връчено на кмета Иван Гайков Зрелищна катастрофа на Подбалканския път, кола е обърната по таван Зрелищна катастрофа на Подбалканския път, кола е обърната по таван Ударът е станал в пловдивския участък на трасето, недалеч от село Розино Представят изложбата - "Бургас - вълнуващ и артистичен" Представят изложбата - "Бургас - вълнуващ и артистичен" Събитието е част от програмата на Община Бургас, която съпътства тазгодишното издание на колоездачната обиколка на Италия - Giro d’Italia (Джиро д'Италия) 2026 ПП при президента: Нужен е преглед на заплатите в държавната администрация и намаляване броя на министерствата ПП при президента: Нужен е преглед на заплатите в държавната администрация и намаляване броя на министерствата На срещата на "Дондуков" 2 отидоха Асен Василев и Николай Денков Бургас взе голямата награда Бранд Южно Черноморие Бургас взе голямата награда Бранд Южно Черноморие За Бургас е привилегия да бъдем град-домакин на това прекрасно събитие - "Чудесата на България", каза Димитър Николов АПИ с важна информация, променят движението на АМ Тракия АПИ с важна информация, променят движението на АМ Тракия Става въпрос за района около Чирпан Румен Радев готви кабинет със сливане на министерства Румен Радев готви кабинет със сливане на министерства Говори се за сливане на икономиката и туризма
Продават тази яхта, струва 500 млн. долара Продават тази яхта, струва 500 млн. долара Плавателният съд е собственост на милиардера Джеф Безос Теодор Салпаров се включва в Мача на надеждата Теодор Салпаров се включва в Мача на надеждата Теди заменя волейболната зала с футболния терен, за да се присъедини към каузата на Стилиян Петров Примирието между САЩ и Иран се пропука след атаката на Техеран Примирието между САЩ и Иран се пропука след атаката на Техеран Иран току-що допусна голяма грешка, най-голямата грешка в своята история, каза Доналд Тръмп Турция въвежда нови правила за продажба на цигари Турция въвежда нови правила за продажба на цигари Мярката цели да ограничи достъпа на непълнолетните до тютюневи изделия и да намали употребата им цялостно Мощна експлозия във фабрика за фойерверки Мощна експлозия във фабрика за фойерверки 21 жертви и над 60 ранени при инцидента Трагедия в Лайпциг: Кола се вряза в пешеходци, двама загинаха, има и тежко ранени Трагедия в Лайпциг: Кола се вряза в пешеходци, двама загинаха, има и тежко ранени Шофьор с признаци на психично заболяване е задържан след инцидент, при който автомобил с висока скорост връхлетя пешеходци в центъра на германския град Без танкове на парада в Москва заради дронове? Ако се стигне до атентат, възможен ли е ядрен удар по Украйна Без танкове на парада в Москва заради дронове? Ако се стигне до атентат, възможен ли е ядрен удар по Украйна Военни анализатори коментират думите на Песков и предупредиха, че ако бъдат атакувани мирни граждани, реакцията ще е страшна за хората в бившата съветска република Три жертви на хантавирус на круизен кораб, СЗО уверява: Рискът за общественото здраве остава нисък Три жертви на хантавирус на круизен кораб, СЗО уверява: Рискът за общественото здраве остава нисък СЗО предприема мерки, но няма нужда от паника Напрежението в Ормузкия проток расте, ген. Абдолахи заплаши с потапяне на US кораби Напрежението в Ормузкия проток расте, ген. Абдолахи заплаши с потапяне на US кораби  Думите му поставят под съмнение реализацията на обявеният от Тръмп „Проект Свобода“ и решението на американския президент за защитата на корабоплаването в пролива Българка се бори за живота си след падане от 20 метра на Самотраки Българка се бори за живота си след падане от 20 метра на Самотраки 64-годишната туристка е транспортирана в болница в Александруполис с тежки травми на главата и множество наранявания
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня - Защо наемате на работа само женени мъже?
- Защото са свикнали на обиди и след работа не бързат да се прибират в къщи.
Виц на деня Виц на деня Семеен скандал:
- С коя приятелка ми изневери - Елена, Мария, Гинка, Ана?
- Аре стига ма, все едно аз си нямам приятелки...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Зад всяко грозно име стои по една щастлива баба.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори