×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Властта дава 120 лв. коледни добавки на над 530 000 пенсионери
  • Северният подход към тунела под Шипка получи разрешение за строеж
  • Украйна: Досега Европа не се подготвяше сериозно за война на своя територия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кирил Петков не е чупил само чаши, но и цели маси


Кирил Петков не е чупил само чаши, но и цели маси
Гневът на Петков бил провокиран след една подобна почивка
19 Април 2024, Петък, 15:21 ч.
Автор: Флагман.бг

Разкритието дойде от бившия премиер акад. Николай Денков

Кирил Петков не е чупил само чаши, но и маси. Това разкри, навярно без да иска, бившият премиер Николай Денков в ново интервю. По думите му Петков потрошил цяла маса, защото Борисов започнал да говори лъжи „Всеки ден си беше борба. Тази идилия, която се опитват да ни пуснат като мъгла – как ние много сме се разбирали, е пълна глупост. Това е истината. Историята със счупената маса, която сте чули, аз бях там. Кирил Петков счупи масата в кабинета на Борисов, защото Борисов започна да говори някакви лъжи. Всеки ден се борехме, за да можем да вървим по пътя, който беше важен за нас“, разказа Денков.

Припомняме, че докато вървяха преговорите за ротация, Бойко Борисов обяви, че вече го е страх да говори лично с ПП-ДБ. Причината, която даде, бе, че те били много хора, „навиквали го“, а Кирил Петков трошал бутилки пред него, пише Safenews.bg.

По-късно стана ясно, че гневът на Кирил Петков може и да е бил в защита на Лена Бориславова.

След 25 юни 2023 трябваше да текат лидерските разговори между ПП-ДБ и ГЕРБ по сключването на споразумение, което да изглади противоречията между подкрепящите правителството партии. Ала Петков не бе в страната и всички чакаха да се върне. Жена му Линда бе тази, която издаде къде е съпредседателя на ПП. Тя сподели снимки от семейна почивка на гръцкия остров Лефкада. Знае се, че Лефкада е едно от местата наблизо за каране на любимия на Петков кайт-сърф.

В София от името на Петков се появява Лена Бориславова, разговор обаче не започва. Затова той се прибира на пожар в Гърция, а и е бесен. Борисов го посреща с въпрос защо и като каква е пратил на лидерска среща Лена Бориславова. Която до ден-днешен няма официална позиция в партията. Петков побеснява и чупи стъклена бутилка пред лидера на ГЕРБ. Останалите лидери гледат уплашени, а Асен Василев обявява, че спешно трябва да се срещне с украинската посланичка Олеся Илашчук и се изнася от стаята.

Какво още казва Денков в интервюто си?

Бившият премиер твърди, че руски интереси свързвали ГЕРБ и ДПС. Той коментира и договора с „Боташ“, който сочел същото и за президента Румен Радев.

„Това е действително изключително неприятен договор, виждал съм го. Не можех да кажа всичко, защото там част от нещата са поставени като търговска тайна, но сега около парламентарната комисия взеха да излизат фактите и те също показват, че българският интерес всъщност е предаден на една турска фирма и ние си плащаме за това, което е супер скандално“, каза бившият премиер.

По думите на Денков каза, че се знаело, че „така както през „Турски поток“ идва руски газ през България към други европейски държави, всъщност и по други линии може да влиза руски газ, включително и втечнен природен газ към Турция“.

„Много лесно могат да бъдат представени различни партиди по едни или по друг начин. Така че, не знам точно какви са били мотивите на президента, но резултатът е изключително лош за България“.

Според Денков имало и съмнения по отношение на контрабанда на руско гориво през България към Украйна

„Има информация за такива неща, там вече сигурно си струва да бъде разследвано и да се види кой и как е участвал“, каза още бившият премиер.

Той уточни, че руското гориво най-вероятно е смесвано с друго. За първи път той научил тази информация от украинския посланик в България, след това тя започнала да се проверява от ДАНС.


В категории: Политика


9
Коментара
Флагман.БГ Знаете ли какво е шакшука Знаете ли какво е шакшука 20/11/2025, Четвъртък 21:00 0
Флагман.БГ Синоптик: Снегът и зимата са близо Синоптик: Снегът и зимата са близо 20/11/2025, Четвъртък 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ Винисиус със сензационен трансфер Винисиус със сензационен трансфер 20/11/2025, Четвъртък 20:18 0
Флагман.БГ Мъж нападна екип на телевизия Мъж нападна екип на телевизия 20/11/2025, Четвъртък 19:18 0
Флагман.БГ Фатален инцидент до Пловдив Фатален инцидент до Пловдив 20/11/2025, Четвъртък 18:53 0
Флагман.БГ Лют екшън в Стара Загора Лют екшън в Стара Загора 20/11/2025, Четвъртък 18:35 0
Флагман.БГ Голямо признание за Гришо Голямо признание за Гришо 20/11/2025, Четвъртък 18:28 0
9
Коментара по темата
9.
петков
19.04.2024 18:36:03
5
5
Петков е пичага. Боко има страх и уплаха от него.
8.
Цв
19.04.2024 18:17:27
5
7
Кире, хиперактивния! Кристалите не прощават, май си поизпържил мозъчето!
7.
То
19.04.2024 17:58:41
5
8
голямо геройство се иска да счупиш стъклена бутилка в масата !
И Кирето не е "чупил маси" , а е счупил стъклото на някаква маса със стъклена бутилка !
Което и дете от 3-ти клас може да направи , но и то има достатъчно акъл да не го прави!
6.
Киро тъпото
19.04.2024 17:44:07
4
7
Се оказа батка,и той кат бат си Бою
5.
Aсен василев
19.04.2024 17:00:42
3
8
Аз коюко курци съм строшил от тях можеш 1 кей за яхти да направиш ако гисглобиш
4.
ХХ
19.04.2024 16:54:28
7
6
Денков е неадекватен про'с'так и не може да се мери на кутрето на Тиквата!
3.
Мими
19.04.2024 16:50:54
5
14
Кире вземи си нарисуваната женичка и еднопосочен за Канада, и Ленчето да не забравиш, там няма да те ядосват, пък и ти нас ще оставиш на мира
2.
Фактът,
19.04.2024 16:01:33
3
13
че някой има чужд паспорт не означава непременно че не е български боклук, отишъл да замърсява чужди земи... В Чикаго е пълно с такива! Затова и нормалните българи, желаещи да избягат от тукашните туземци, не се заселват в кварталите в Чикаго населени със същата паплач.
1.
оффф...
19.04.2024 15:31:25
7
10
Много съм доволен, че зелените ги напуснаха
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Извънредно! Автобус гори на пътя Айтос - Бургас Извънредно! Автобус гори на пътя Айтос - Бургас Пътниците са извозени безопасно Мафия, крещят хиляди на протест в защита на Благо Коцев Мафия, крещят хиляди на протест в защита на Благо Коцев Варненският кмет и Никола Барбутов са зад решетките 130 дни, а (НЕ)издирваният прокурорски син се излежаваше на плажа в Черноморец, каза Лена Бориславова Асен Василев: Мафията краде бъдещето ви, за да си захранва бухалките, да я спрем! Асен Василев: Мафията краде бъдещето ви, за да си захранва бухалките, да я спрем! Няма да се откажат тези хора, докато не ни пробутат германски данъци с български заплати, каза той Central Park Burgas предоставя възможност да се докоснете до най-великите български футболни екипи Central Park Burgas предоставя възможност да се докоснете до най-великите български футболни екипи Най-модерният комплекс на Балканите, в партньорство с Bulgarian Football Shirts, привлича посетители от цялата страна с уникална историческа изложба Чужденец предизвика тежка катастрофа в Бургаско Чужденец предизвика тежка катастрофа в Бургаско Колата на украинец се озова на тротоара Голямо признание за Гришо Голямо признание за Гришо Може да защити титлата си за спортсмен номер 1 в Тура Стресиран родител - стресирано дете: Експерти обясниха в Бургас как да бъдем по-добри родители Стресиран родител - стресирано дете: Експерти обясниха в Бургас как да бъдем по-добри родители Питали ли сте се някога отчитате ли сигналите на собствените си тела Ако има завод за рециклиране на батерии в Дебелт - много лошо за затворниците, местните и природата Ако има завод за рециклиране на батерии в Дебелт - много лошо за затворниците, местните и природата Дейностите му са свързани с освобождаване на прахови частици, токсични газове и потенциално опасни химикали, които лесно могат да попадат във въздуха, почвата и водата Спряха опит за отравяне на руски офицер с британска бира Спряха опит за отравяне на руски офицер с британска бира Обикновената бутилка бира се превръща в алегория на съвременната война: на пръв поглед банална, отвътре смъртоносна Бургас превръща Никулден в най-големия морски фест на зимата Бургас превръща Никулден в най-големия морски фест на зимата Ето каква е програмата за деня, в който всички край морето празнуват
Русия дава на Индия технологии за изтребители от пето поколение Русия дава на Индия технологии за изтребители от пето поколение Всички индийски искания са напълно приемливи, обявиха от Кремъл Кая Калас: Без нас никой мирен план на Тръмп и Путин няма да проработи Кая Калас: Без нас никой мирен план на Тръмп и Путин няма да проработи Не сме чули никакви отстъпки от Русия, каза естонката Винисиус със сензационен трансфер Винисиус със сензационен трансфер Ливърпул го иска Зеленски потвърди: Тръмп ми връчи мирен план с Русия Зеленски потвърди: Тръмп ми връчи мирен план с Русия Не е ясно дали Киев ще приеме Тръмп ще се срещне с новоизбрания кмет на Ню Йорк Тръмп ще се срещне с новоизбрания кмет на Ню Йорк Двамата ще обсъдят публичната сигурност, икономическата сигурност и дневния ред за достъпни жилища, за които над 1 млн. нюйоркчани гласуваха пред по-малко от две седмици, каза тя. Как дезинформацията в Telegram превърна украински тийнейджъри в инструмент за атаки Как дезинформацията в Telegram превърна украински тийнейджъри в инструмент за атаки Изключително трудно да се установи кой стои зад тези настъпления   Желанията ще се сбъднат на 4 зодии днес Желанията ще се сбъднат на 4 зодии днес Този ден ще отвори врати, които досега са изглеждали затворени или непроходими Тръмп ще позволи публикуването на досиетата "Епстийн" Тръмп ще позволи публикуването на досиетата "Епстийн" Двете камари на Конгреса на САЩ вече го одобриха Министърът на енергетиката в Украйна избяга от страната, поради корупционният скандал  Министърът на енергетиката в Украйна избяга от страната, поради корупционният скандал  След като на пленарното заседание парламентът гласуваха уволнението и заедно с това на министъра на правосъдието Герман Галушченко Киев губи редица градове, САЩ подготвя капитулацията на Украйна Киев губи редица градове, САЩ подготвя капитулацията на Украйна Агония за украинските защитници на Покровск и Мирноград
Асен ВАСИЛЕВ Асен ВАСИЛЕВ Да спрат парите за касички и бухалки, вместо да вдигат данъци и осигуровки Виц на деня Виц на деня - Скъпи, преди сватбата каза, че си ходил в Азия, Африка, Америка. А сега къде ще отидем с теб?
- Защо трябва да ходим някъде? Аз ще ти разкажа всичко!
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, от това деколте сутиенът ти се вижда!
- Ми, нека се вижда, двеста лева струва!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако мъж е на колене пред жена, значи и прави предложение. Ако жената е на колене пред мъжа, значи е приела предложението.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори