Тя вечно мрънка и е избухлива, шеф Ангелов я изгони
Стефани не скри и че е имала предубеждения към Симона, а причината за това бил не само външния й вид, а и поведението й – по-шумният й начин на изразяване и хаосът, който създава в „Кухнята на Ада”
Снощи поредният участник, който не получи „благословията” на шеф Виктор Ангелов, бе вечно мрънкащата и викаща Стефани. Майката на две деца показа, че мястото й не е в „Хелс Китчън” и Ангелов и подпечата билета на вкъщи.
Още докато беше в кулинарното предаване, Стефани беше една от най-недолюбваните участнички, заради буйния си нрав и избухливия си характер. Двете със съотборничката й Михаела не спираха да викат и да се карат с повод и без повод. Чак след излизането си от „Хелс Китчън” обаче Стефани осъзнава, че има проблем с избухливостта и иска „да работи” по него.
Едва след като се е видяла отстрани майката на две деца „разбрала, че има проблем” и съжалява за държанието си в „Кухнята на Ада”. Стефани признава още, че футболният запалянко Нинов, който напусна кулинарното предаване малко по-рано, е бил прав, когато е призовал нея и Михаела да спрат скандалите помежду си, защото и двете са майки.
Стефани разкри и защо трудно се е приспособила към женския отбор. Готвачката искала да наложи своите виждания за това как е трябвало да се случват нещата в „Хелс Китчън”, но не успяла. Стефани не скри и че е имала предубеждения към Симона, а причината за това бил не само външния й вид, а и поведението й – по-шумният й начин на изразяване и хаосът, който създава в „Кухнята на Ада”.
Какво време ни очаква утре - 19 февруари
Кога човек се определя като алкохолозависим - официалните критерии
"Божествена комедия" по Данте Алигиери - за първи път на театралната сцена в Бургас
Защо сушенето на мокри обувки на радиатора е една от най-големите грешки, които може да направим?
Почина "Перфектния злодей" на Холивуд
Мъж хакна сайт на хотел, нае луксозни стаи за 1 цент
Лора Христова и Милена Тодорова с подвиг в щафетата
Момата срещу Ергенът - ще пренапише ли нов формат правилата на любовните предавания
Голяма трагедия в София: Жена почина след удар от трамвай
Близки разкриха има ли си нов мъж Никол Кидман
Последователката на Калушев София Андреева: Можеха да изстрелят съзнанието си през фонтанелата, защо да се гърмят
Ако сред обкръжението ви има човек с подобни признаци, възможно е да сте попаднали на вещица
