Тя се възмути, че момичетата от Ергенът били меркантилни, но имала 60-годишен любовник
Възрастният приятел на Маги и подсигурявал луксозен живот, докато не си намерил по-млада от нея
Маги от „Ергенът“ е била гадже на 60-годишен мъж. Това разкри друга от участничките в риалити формата – Виктория Асенова. Поводът беше намекът на Маги към някои от момичетата в къщата, че търсят финансови облаги. „Как така сме материалистки?! Аз нямам 60-годишен бивш приятел! Аз съм материалистка, а ти с твоя бивш приятел?“, закова Цър-Пър, а другите момичета в компанията й се учудиха от информацията, която има.
„Така съм подочула, в моето тефтерче влизат някакви неща“, поясни още Вики.Дотук пикантната информация от миналото на Магдалена Томова обаче не свърши. „Той я е зарязал заради момиче на 23 години“, докладва още ергенката, а Надежда отсече: „Сега е много рязък прехода.
„Всъщност това е човека, който осигурява луксозния живот на Маги и е купил всички скъпи придобивки като бижута, обувки, чанти, дрехи, кола“, доразви клюката устатата Виктория. Тя не пропусна да отбележи, че е разочарована от Алек, който видимо не й обръща необходимото внимание.
От 10 години не ям след 18 ч. и никога няма да се върна към стария си живот! Ето как се трансформира тялото ми
Това е най-добрият вид чай за контрол на кръвната захар
Ако нищо не ви върви в живота, направете тези 3 неща
Азис отвърна на критиките: Глупави са тези, които не вярват, че съм се оженил
„Блокада на пътя на смъртта“: Спират движението край Телиш в памет на Сияна и всички жертви
Пак отписват Джокович в Мелбърн
Ледената кралица Линдзи Вон влезе в болница
Джокович със смайващи думи към Синер
Римляните използвали човешки изпражнения като лекарство?
Цената на цигарите скача
Друго си е да знаеш български - ето какво се случи с най-добрата дружка на Мони Николов в Новосибирск
Полезни храни против остеопороза

Просто трябва да сте меркантилни да гледате това предаване, а за участничките…. Ням какво да коментирам. Те са от този тип жени, които съм описал по-горе!