Тя се сдоби с дупе-мечта и почти веднага го загуби
По време на пътуване до Канада започнали проблеми: задните й части станали болезнени и втвърдени
Известната комедийна актриса от Мексико с милионна аудитория в социалните мрежи, 40-годишната Йеред Ликона, се сблъскала с ужасни последици за задните си части след неуспешна козметична процедура, съобщава Daily Mirror Популярната звезда редовно се подлагала на различни процедури, включително инжекции за придаване обем на дупето. По-късно обаче по време на пътуване до Канада започнали проблеми: задните й части станали болезнени и втвърдени. Лекари открили, че тя страда от така наречения ASIA синдром поради разпръскване на полимерите, инжектирани в дупето, което довело до загуба на част от тъканта и необходимостта от ампутация.
Йеред твърди, че никога не се е съгласявала с използването на подобни материали. Между другото, актрисата не може да съди лекаря, защото не знае при коя процедура е поставен силиконът. Наложило се хирурзи да премахнат почти три четвърти от тъканта на дупето ѝ.
Прокуратурата подхваща атаката с дронове срещу контейнеровоза край Шабла
Жена с епилепсия почина, след като ChatGPT я посъветвал да спре лекарствата си
БТПП: Еднократният данък върху свръхпечалбите застрашава предвидимостта за бизнеса
Николай Димитров: Паметта на Светите братя Кирил и Методий е духовен ориентир за поколенията
Над 800 военни и полицаи издирват оцелели сред смазаните вагони в Испания
Небето над Москва почерня от дронове! 613 апарата атакуваха руската столица за една нощ
5 години и 6 месеца затвор за мъж от Добрич, хванат с половин килограм фентанил за над 30 000 евро
България остава последна в ЕС с еднакво ДДС! Предлагат данъкът да се връща на бедните
Сняг или дъжд в началото на ноември? Два водещи метеорологични модела дават различни прогнози за България
Тръмп готви нови удари срещу Иран, Пентагонът внезапно уволни главния военен стратег на САЩ
От руина до храм на изкуството: Галерия „Дечко Стоев“ в Поморие празнува 10 години
Трагедия край Монтана! Влак влачи 19-годишен младеж, той издъхна в болницата

ВОДИ ДО МНОГО ТЕЖКИ СЪСТОЯНИЯ И ПОСЛЕДИЦИ!