Дават под наем бистрото в Младежкия център в жк. „Меден рудник“, цената е 1810 лв.
Общината търси наемател за 10 години, ето какви са изискванията
Чрез провеждане на публичен търг с тайно наддаване Община Бургас дава под наем бистрото, намиращо се на партерния етаж на Младежкия международен център (ММЦ) в жк. „Меден рудник“. Това става ясно от докладната записка на кмета Димитър Николов, видя Флагман.бг.
Теренът е с площ 210 кв. м, и включва следните помещения: кухня с площ 50.00 кв. м, мокър бюфет с площ 10.00 кв.м и зала за хранене с площ 150.00 кв.м. Определената начална тръжна месечна наемна цена, изготвена от член на КНОБ, е в размер на 1810 лв., без ДДС.
Помещението е подходящо за „предоставяне на бар-кафе услуги“. По този начин Младежки международен център-Бургас ще се разгърне като атрактивно и привлекателно място, създаващо по-добри условия за участниците и посетителите на различни видове организирани в него събития, се посочва още в докладната.
Условията са новият наемател да съобрази работното време на заведението с това на Младежкия международен център. Интериорът на помещението също не трябва да се променя. А управителят на ММЦ-Бургас пък държи новият наемател на заведението да предлага 3-степенно меню за обяд и вечеря с топла храна, в което да има поне три различни варианта за избор (в това число опции за вегетарианци, вегани и т.н.), вкл. топли и студени напитки.
Младежкият международен център е изграден в зона „А“ на ж.р. Меден Рудник - зона с публични функции с висока обществена значимост за града. Разположен е в район, който е предпочитано място за живеене предимно от млади семейства с деца и е в непосредствена близост до училище и детска градина.
Сградата е основно предназначена за култура и изкуство, има и леглова база, което пък означава, че наемателят ще трябва да предлага и закуска и изобщо да работи, съобразено с нормите на Центъра.
Сноубордистката Малена ни вдъхнови преди зимната Олимпиада - форумът започва скоро
Знаете ли кой е най-тузарският град в света? Всеки 12-ти жител е милионер
Любослав Пенев отново у дома
Социолог с "бомба" за Радев и Борисов
Ренар попиля Диас за пропуска на зимата
Лидерът на Гренландия със смразяващи думи
Чарли Шийн изпепели 147 милиона долара - фалитът чука на вратата
Тези три зодии ще изживеят звездния си миг през февруари 2026
Корупция или крайна предпазливост? Съдия зазида 350 000 евро в дома си
Две съставки, които могат рязко да подобрят здравето ни
Маймуна с памперс шокира софиянци - как да реагирате при среща
Трима спипани с фалшиво евро, банкнотите са едри

Дъно