До началото на юни трябва да е готов Общият устройствен план на Царево
Кметът Марин Киров проведе работна среща с проектантите
В Община Царево се проведе работна среща с екипа на Националния център за териториално развитие, които по възлагане от Министерство на регионално развитие и благоустройство проектират ОУП на община Царево. Кметът Марин Киров посрещна в кабинета си проектантите, които заявиха, че са спазили заданието от Министерство на околна среда и водите, до началото на юни трябва да са предали готовия проект.
”Наясно сме с рестрикциите на всички защитени зони и местообитания. Нашата цел е баланс, имаме нужда от зони около населените места освен за икономическо развитие, но и за гробищни паркове, пречиствателни съоръжения и др.”, сподели от своя страна кметът Марин Киров.
До месец юни екипът трябва да е предал готов проект на ОУП на възложителя, а дотогава продължава работата и обмена на информация.
Европейската комисия удължава замразяването на ответните търговски мерки срещу САЩ
Почина виден български строител
Неутралният цвят на 2026 година, символизира баланс, нежност и позволение да се „изключим“
Какво се случва? Столицата на Гренландия остана на тъмно
Поверие за 25 януари може да промени живота ви - ще го спазите ли
Идва времето на Огнения кон, 3 зодии ще бъдат много щастливи - вижте дали сте от тях
Пиян български гражданин предизвика аварийно кацане на полет Лондон - София
Обир като от филм в дома на Емануела, отмъкнати са 70 000 евро и бижута
Празнува може би най-известният българин
Седмицата приключва с предупреждения за времето - какво предстои
Дневен хороскоп за 25 януари: Рибите блестят с чар, Везните да внимават с парите
Прогноза за времето в последната неделя на януари
