×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Електрическо въздушно такси започна тестове в Ню Йорк
  • Мъж се е барикадирал в гараж "Земляне" в София
  • Заради риск от силен трус, Санторини въвежда извънредни мерки
  • Разбиха група джебчии в Стара Загора
  • Тръмп поиска уволнението на американския водещ Джими Кимъл заради шега по адрес на Мелания Тръмп
  • Ново заседание по делото срещу Кирил Петков и Божидар Божанов
  • Поредно заседание по делото „Дебора“
  • Остават броени дни преди началото на най-грандиозното спортно събитие у нас - Джиро д’Италия
  • Новото предложение за задължително обучение на шофьори, хванати с алкохол или наркотици, цели да намали повторните нарушения. Според Красимир Георгиев, обаче, мерките може да не са достатъчни за промяна на поведението на водачите.
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Дават 1 милион за вилата на Георги Калоянчев, жена му Валя не ще да продава


17 Април 2024, Сряда, 18:40 ч.
Автор: Флагман.бг

Апартаментът му в София, който се намира в една и съща кооперация заедно с този на Стоянка Мутафова, също струва поне толкова

Духът на големия актьор Георги Калоянчев все още витае в любимата му вила в квартал „Градоман“ в Банкя. Близките му са сложили на една от пристройките към къщата огромен плакат с неговия лик, а съпругата му Валя продължава да отхвърля оферта след оферта за тузарския имот.

Наскоро вдовицата на актьора пак се е преместила на чист въздух в „Градоман“, след като изкарала студените и неприветливи зимни месеци в столичния си апартамент, където живее синът ѝ Ивайло. Във вилата за нея се грижат другият ѝ наследник Явор и семейството му от ранна пролет до късна есен. Те вече са започнали да обработват градината си, където гледат и цветя, и зеленчуци домашно производство.

Вилата на покойния артист изглежда в добър вид. Каменната ограда е завършена, дворът е добре окосен и не тъне в бурени, а улицата отпред се поддържа чиста. Преди година тя най-сетне бе прекръстена на негово име, след като предложението прашасваше из кабинетите на общинската администрация. Столични бизнесмени предлагали за вилата на Калоянчев над 1 милион лева, но роднините му за нищо на света не били готови да се разделят с нея.

Софийският му апартамент, който се намира в една и съща кооперация заедно с този на Стоянка Мутафова, също струва поне толкова. Валя Калоянчева обаче била категорично против синовете ѝ да разпродават имането на баща си, пише "Ретро".

„Времето не лекува мъката ми по моя Георги. Поплаквам си всеки ден, говоря си със снимката му, поздравявам го сутрин и вечер. Сякаш всичко си е, както е било. Подчиних живота си на него, простих му и изневерите, и всичко, но не съжалявам. Преди всеки ден ходех на гроба му, сега невинаги го правя, защото и аз не съм в първа младост. Но постоянно говоря за него с децата си. Не е малко, 59 години живяхме с него в добро и лошо", казва Валя.


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Мария АРНАУДОВА Шезлонгите изчезват на 251 плажа в Гърция Шезлонгите изчезват на 251 плажа в Гърция 28/04/2026, Вторник 16:00 0
Тервел ИЛИЕВ Едва на 37 години почина бивш футболист Едва на 37 години почина бивш футболист 28/04/2026, Вторник 14:21 0
Светлозария КИДЕРОВА Меркел похарчила 65 000 евро за гримьор и фризьор Меркел похарчила 65 000 евро за гримьор и фризьор 28/04/2026, Вторник 13:40 0
9
Коментара по темата
9.
777
20.04.2024 12:48:50
0
0
Има ли удобна тоалетна с душ за подмиване или трябва да се мандахерца човек от една стая в друга за да си оплакне тръцулника след като свърши работата?!
8.
5
19.04.2024 11:33:50
2
2
Не брат ми, 100 хектара са 247 акра.
7.
Бай Колю
19.04.2024 11:28:02
1
5
Сто хектара са си десет хиляди ара.
6.
Men
18.04.2024 19:19:13
5
4
Ma che commento!!LA GENTE STUPIDA. LASCIA QUESTO GRANDE ARTISTA IN PACE...IN TANTO, NON AVETE ALTRO BUONO.
5.
3
18.04.2024 16:36:37
1
4
Е как колко, 100 хектара са 100 хектара брат ми
4.
Мария
18.04.2024 09:32:20
7
7
Много да говориш и нищо да не кажеш.
3.
До 1
18.04.2024 08:44:31
2
13
Алоооо, имаш ли представа колко кв.м. са 100 хектара земя ????
2.
Тупано
18.04.2024 08:06:47
5
21
Статия ала лаф да става.
1.
Харпун Харпарцуцумян
17.04.2024 19:24:06
29
7
Taq baraka sas 100 хектара земя струва 1/10 от 1 милион леви
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
76-годишна общинска съветничка изби рибата със секси фотошоп 76-годишна общинска съветничка изби рибата със секси фотошоп Дамата, която не се отличава с особена активност в местния парламент, този път успя да привлече вниманието – и то не с политическа инициатива, а с комичен фотошоп колаж, който предизвика бурни реакции в социалните мрежи Бойко Борисов пред елита на ГЕРБ: Който не желае да остане - може да напусне още сега Бойко Борисов пред елита на ГЕРБ: Който не желае да остане - може да напусне още сега Не критикувайте Живко Тодоров, той ми е като син, в партията е от 24-годишен, казал лидерът на ГЕРБ  Нови разкрития на фосили от челюсти разкриват съществуване на митичния кракен Нови разкрития на фосили от челюсти разкриват съществуване на митичния кракен 18-метров октопод е съперничел с мозазаврите и вероятно е бил върховен хищник в древните океани Българският водещ на Джиро ДИталия Георг Киряков във Ф Студио за възможността да излезе пред стотици милиони Българският водещ на Джиро ДИталия Георг Киряков във Ф Студио за възможността да излезе пред стотици милиони Това звучи толкова грандиозно, че предпочитам да не го мисля, споделя талантливият актьор  Храната на бедните вече е лукс: Килограм картофи удари 5.50 евро в Бургас Храната на бедните вече е лукс: Килограм картофи удари 5.50 евро в Бургас Вижте част от историята на подземна грудка която през XV век беше екзотика, а сега се отново се превръща в символ на охолен живот Софийският университет рискува да спре специализирани обучения заради липса на кадри  Софийският университет рискува да спре специализирани обучения заради липса на кадри  Доклад разкрива критични проблеми с обучението по фармацевтика и медицина в СУ, които заплашват бъдещето на специализациите Малена и Тервел Замфирови станаха посланици на кампания срещу хазартната зависимост Малена и Тервел Замфирови станаха посланици на кампания срещу хазартната зависимост Сноубордистите се срещнаха със служебния премиер и здравния министър, за да подкрепят националната кампания срещу хазартната зависимост Бургас посреща младите звезди на класическата музика:  Младежки музикален фестивал „СОЛиСиМи“ 2026 с вдъхновяваща програма Бургас посреща младите звезди на класическата музика: Младежки музикален фестивал „СОЛиСиМи“ 2026 с вдъхновяваща програма Фестивалът се организира с подкрепата на Национален фонд Култура и предлага на публиката вълнуващи музикални изживявания Емил Дечев: Няма външна намеса нито на Околчица, нито в хижа "Петрохан" Емил Дечев: Няма външна намеса нито на Околчица, нито в хижа "Петрохан" Служебният министър на вътрешните работи коментира и заплахите срещу главсека на МВР Георги Кандев Едва на 37 години почина бивш футболист Едва на 37 години почина бивш футболист Загубихме не само човек от нашия клуб, а и приятел, съотборник и истински спартаклия, отбелязаха от Спартак Варна 
Новата битка на Тейлър Суифт за да защити гласа и образа си Новата битка на Тейлър Суифт за да защити гласа и образа си Извършвани чрез изкуствен интелект (ИИ), включително в създаването на фалшиви видеоклипове и аудиозаписи Яхта за 500 млн. долара, свързана с най-богатия човек в Русия, премина през Ормузкия проток Яхта за 500 млн. долара, свързана с най-богатия човек в Русия, премина през Ормузкия проток 142-метровата луксозна яхта „Nord“, свързвана с руския милиардер Алексей Мордашов, е плавала от Дубай към Мускат в Оман през уикенда Меркел похарчила 65 000 евро за гримьор и фризьор Меркел похарчила 65 000 евро за гримьор и фризьор Бившият канцлер Олаф Шолц пък е осъществил четири пътувания за над 6000 евро. Тръмп поиска уволнението на американския водещ Джими Кимъл заради шега към Мелания Тръмп Тръмп поиска уволнението на американския водещ Джими Кимъл заради шега към Мелания Тръмп Повод за реакцията е монолог на Кимъл от миналата седмица, в който той се пошегува, че първата дама „грее като бъдеща вдовица“ 2605 евро е средната заплата в Кипър, ръстът на доходите изпреварва инфлацията 2605 евро е средната заплата в Кипър, ръстът на доходите изпреварва инфлацията Средните доходи в Кипър нарастват с 4,9% през 2025 г., но чужденците получават значително по-малко 40% от браковете в България завършват с развод 40% от браковете в България завършват с развод Българите се развеждат два пъти по-често от румънците - данни на Евростат показват сериозна разлика в разводите между съседни държави Как Испания увеличава жилищата без да заема нова земя Как Испания увеличава жилищата без да заема нова земя Испания се обръща към градското уплътняване и преустройство, за да отговори на нуждите от нови жилища Електрическо въздушно такси започна тестове в Ню Йорк Електрическо въздушно такси започна тестове в Ню Йорк Първото електрическо въздушно такси на Joby Aviation извършва пробни полети между летище "Джон Ф. Кенеди" и Манхатън Нискотарифни авиокомпании намаляват полетите заради скъпото гориво Нискотарифни авиокомпании намаляват полетите заради скъпото гориво Затварянето на Ормузкия проток води до рязък скок в разходите за гориво и рискува увеличаване на цените на билетите Тръмп отхвърля иранското предложение за мир – липсва основният въпрос за ядрената програма Тръмп отхвърля иранското предложение за мир – липсва основният въпрос за ядрената програма САЩ и Иран остават в задънена улица, въпреки усилията за преодоляване на различията - Пакистан продължава да посредничи
Проф. Димитър ВАЦОВ, изследовател Проф. Димитър ВАЦОВ, изследовател Смесваха радиоактивно мляко с „чисто“, за да влезе в нормите – системна политика Виц на деня Виц на деня - Какви са ти отношенията с нея?
- Какви отношения бе? Женени сме...
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, ако замина в командировка, ти какво ще правиш?
- Ами, каквото и ти!
- Ааа, тогава няма да ходя!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Средна класа е когато банката ви отказва кредит, поради нисък доход, а държавата - помощи заради висок.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори