×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • САЩ превзеха ирански кораб край Ормузкия проток
  • Цените на петрола продължават да скачат
  • Рекордна активност в Германия и напрежение пред секциите в Испания
  • Висок риск от градушки в понеделник
  • При близо 100% обработени протоколи: "Прогресивна България" с убедителна победа в Бургас
  • Грешки в протоколите забавят обработката на вота в Кърджали
  • РИК-Бургас обработи рекордно бързо протоколите от всички 747 секции
  • България отбелязва 150 години от Априлското въстание
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Арестуваха българи за крупни измами в Гърция


16 Април 2024, Вторник, 14:40 ч.
Автор: Флагман.бг

Задържаните са обвинени за измами, надвишаващи 120 000 евро, управление на престъпна организация

След разпореждане на първоинстанционната прокуратура в Нафплио бяха оповестени данни за самоличността и снимки на членове на група от роми и българи измамници, които системно изнудвали граждани в цялата страна.

Според първоначалната информация от полицията общо 42 случая са регистрирани в Патра, Илия, Закинтос, Солун, Халкидики, Янина, Кардица, Лариса, островите Корфу, Родос и Крит.

Задържаните са обвинени за измами, надвишаващи 120 000 евро, управление на престъпна организация. 

Конкретната публикация, съгласно съответното прокурорско постановление, е насочена към необходимостта да се защити обществото от престъпната им дейност, да се улесни разследването за извършени и други престъпления от задържаните за сметка на голям брой други жертви.


В категории: Крими


14
Коментара
Емел МАХМУД Отиде си летописецът на прехода Джони Отиде си летописецът на прехода Джони 20/04/2026, Понеделник 13:56 0
Флагман.БГ Той е абсолютният рекордьор по преференции Той е абсолютният рекордьор по преференции 20/04/2026, Понеделник 13:38 0
Светлозария КИДЕРОВА Най-богатите държави в Европа до 2030 г.: къде се нарежда България Най-богатите държави в Европа до 2030 г.: къде се нарежда България 20/04/2026, Понеделник 13:00 0
14
Коментара по темата
14.
Jimi
16.04.2024 22:49:23
0
1
Тез мангали са за остров Трикири!!!! Чакам ги на почивка в моя хотел там!!! a
13.
Aaaaa
16.04.2024 19:34:24
0
7
Ма туй индийци ма.....
12.
Бай....
16.04.2024 16:52:57
2
10
То пък, гърците са чистокръвни елини ! Същите египетски и етиопски мангали !
11.
!!!
16.04.2024 16:45:51
0
13
Какво стана с големите им къщи,на тези "безработни българи"?Те /циганите/разбраха от демокрация,за тях не съществуват закони,съд ,проверки от НАП.Свободното пътуване е за тях ,кражбите ,измамите също.
10.
Black mamba
16.04.2024 16:43:40
0
5
Shumen let's goooooo!
9.
до 9
16.04.2024 16:34:56
4
2
На теб по граматиката ти личи, че не си инжИнер.
8.
Бъдещето на нацията
16.04.2024 16:17:55
0
14
Абе това е традиция,ве...
Набрали са си малко за харчлък.Иначе по лицата им личи ,че са лекари,инжинери,учители...
7.
Фара
16.04.2024 16:03:31
0
17
Еректоратът на ГЕРБ - ДПС
6.
хахаха
16.04.2024 15:52:34
0
13
ко е туй нящо дето мяса на онуй нящо
5.
индийски гражданин
16.04.2024 15:36:51
0
19
Правилно би било да пише:български граждани,граждани на Европейски съюз.
4.
мен
16.04.2024 15:34:44
1
26
за жалост се водят българи и така ни знае цяла европа
3.
българин
16.04.2024 15:04:34
0
38
как може на тези физиономии да напишеш, че са българи. и това го пишат журналисти. явно изобщо не правят разлика между български граждани и българи.
2.
1
16.04.2024 14:58:12
1
34
Това не са българи...
1.
Ашксум Малякасс
16.04.2024 14:46:08
0
17
Анъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
В операционната зала думите са излишни, там говори смирението и прецизността В операционната зала думите са излишни, там говори смирението и прецизността Операционната сестра не е просто асистент – тя е пазител на реда и сигурността в залата, казва Галина Вардева Инфарктни часове за партийните центали в Бургас, ето как се разпределят мандатите по системата "Хеър-Ниймайер" Инфарктни часове за партийните центали в Бургас, ето как се разпределят мандатите по системата "Хеър-Ниймайер" Има 12 сигурни мандата и още 2, които ще се въртят между партиите в следващите часове  Той е абсолютният рекордьор по преференции Той е абсолютният рекордьор по преференции Божидар Божанов пак отива в НС, макар да беше пети в листата Ученици от Математическата гимназия проследиха в реално време съдебно заседание в Апелативен съд-Бургас Ученици от Математическата гимназия проследиха в реално време съдебно заседание в Апелативен съд-Бургас Делото беше образувано по искане за възобновяване, подадено от жена, осъдена за подбудителство и съучастие в грабеж в село Кремен, община Сливен Най-богатите държави в Европа до 2030 г.: къде се нарежда България Най-богатите държави в Европа до 2030 г.: къде се нарежда България Сред петте най-големи икономики в Европа Германия заема най-високото място Марин Киров и екипът му инспектираха работата по ремонта на рибарско пристанище "Мичурин" Марин Киров и екипът му инспектираха работата по ремонта на рибарско пристанище "Мичурин" Изградени са вече новите бетонни нива на кейовите стени, халетата за ремонт на лодки, инвентарът и пазарът за риба Община Царево представя културната и фестивална програма за месец май Община Царево представя културната и фестивална програма за месец май Всяко събитие е част от празничния дух, който ще обхване града и ще предложи нещо за всеки вкус и възраст 26 гласа не достигнаха на Галя Василева, за да пренареди листата на ГЕРБ, 100 - на Атанас Пъчков 26 гласа не достигнаха на Галя Василева, за да пренареди листата на ГЕРБ, 100 - на Атанас Пъчков Очертава се интересна въртележка и в листата на ПП-ДБ, тъй като Божидар Божанов пренареди листата  Опашка пред БНБ за колекционерската монета, посветена на 150 г. от Априлското въстание Опашка пред БНБ за колекционерската монета, посветена на 150 г. от Априлското въстание Цената й при пускане в обращение е 144 евро (281,64 лева). Монетата е в тираж 5000 броя. При 91.68% обработени протоколи: „Прогресивна България” печели вота, ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ в спор за второто място При 91.68% обработени протоколи: „Прогресивна България” печели вота, ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ в спор за второто място Ето колко процента печелят формациите в 52-то НС 
Първи вълни цунами достигнаха източното крайбрежие на Япония Първи вълни цунами достигнаха източното крайбрежие на Япония Цунами с вълни до 3 м се очаква да засегне префектурите Хокайдо и Ивате Предупреждение за цунами в Япония, след силно земетресение Предупреждение за цунами в Япония, след силно земетресение Трусът с магнитуд 7,6 по Рихтер удари на 236 км източно от Хачинохе Цените на петрола продължават да скачат Цените на петрола продължават да скачат Фючърсите на суровия петрол Брент поскъпват на фона на напрежението между САЩ и Иран Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Властите подозират опит за изнудване, изтеглят партиди и в Чехия, и в Словакия Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Изключителна активност край Сена, българите извън страната показват засилен интерес и ангажираност в гласуването Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Изборният ден започна още снощи в Оукланд и Крайстчърч и ще приключи най-късно в западната част на Съединените щати Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Фондация „Брижит Бардо“, която стана граждански ищец по делото, поиска най-тежко наказание Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Черна гора привлича с комбинацията от морски климат, планински пейзажи и по-бавен ритъм на живот Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Очаква се четири различни предложения да стигнат до крайния потребител Почина един от най-великите реализатори в историята на баскетбола Оскар Шмид Почина един от най-великите реализатори в историята на баскетбола Оскар Шмид Баскетболната легенда си отиде на 68 години след дълга битка с мозъчен тумор
Иво СИРОМАХОВ Иво СИРОМАХОВ Само който е бил депутат, знае колко боли, когато вече не си депутат.
Виц на деня Виц на деня Депутат:
- Политика правим само предизборно, после правим само икономика.
Виц на деня Виц на деня - Интересувате ли се от политика?
- Разбира се!
- Активен или пасивен?
- В смисъл?
- В смисъл - депутат ли сте или просто гледате телевизия?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Интересно, но и озадачаващо е, че все повече психиатри коментират българската политика.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори