Разбиха нарколаборатория в центъра на Бургас, намерени са 150 грама пико и прекурсори
34-годишният криминално проявен и осъждан Александър Ф. е задържан
Разбиха нарколабораторията на криминално проявен и осъждан бургазлия. Акцията е била осъществена снощи, малко след 19 часа, когато служители от Второ Районно управление нахлули в квартирата на 34-годишния мъж, намираща се на ул. "Оборище" в морския град. По информация на Флагман.бг става въпрос за стария познайник на полицията Александър Ф.
При претърсването ченгетата намерили 4 полиетиленови плика и пласмасова бутилка, съдържащи бяло кристалообразно вещество - метамфетамин. Общото тегло на дрогата било около 150 гр. Иззети са множество прекурсори и материали, служещи за производство на високорисково наркотично вещество - пико.
Открита са и множество бутилки с течност със силна задушлива миризма на ацетон, стъклени колби, фунии, таблетки, червен фосфор, вентилатор и стъклен капак със засъхнало кристалообразно вещество, реагирало при направения полеви наркотест на метамфетамин.
Александър Ф. е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.


Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора
