×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Шофьор с 3,34 промила алкохол удари паркирана кола в руенско село
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Петър Волгин ще е втори в евролистата на „Възраждане“


Петър Волгин ще е втори в евролистата на „Възраждане“
Водач на листата на партията ще е Станислав Стоянов (вторият от дясно наляво)
16 Април 2024, Вторник, 11:17 ч.
Автор: Флагман

Костадин Костадинов няма да е кандидат за Европейския парламент

Журналистът от БНР Петър Волгин влиза в евролистата на „Възраждане“ за изборите на 9 юни. Той седна рамо до рамо с председателя на партията Костадин Костадинов на пресконференция в БТА, на която бяха изброени кандидатите.

Волгин обаче няма да е водач, а ще е втори в листата. Първи ще е депутатът Станислав Стоянов. Той обясни, че "Възраждане" няма да се бори за излизане на България от Европейския съюз, а за по-изгодното членство на страната в него. 

Самият Костадин Костадинов не е сред 17-те кандидати на партията за Европарламента. 

От "Възраждане" предлагат и друг журналист в листата си за евровота. Това е Мариян Иванов, който е общински съветник от партията в Бургас. Иванов ще е девети в листата. 

Петър Волгин обясни, че се е съгласил да влезе в листата на "Възраждане", тъй като борбата му за свобода на словото само бидейки журналист се оказала недостатъчно ефективна. 

 


В категории: Политика


17
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Летни десерти без печене - лесни идеи Летни десерти без печене - лесни идеи 22/05/2026, Петък 20:20 0
Тервел ИЛИЕВ Щастлив период за една зодия в края на май Щастлив период за една зодия в края на май 22/05/2026, Петък 19:00 0
17
Коментара по темата
17.
Въпрос?
16.04.2024 21:35:59
0
2
На Мариян Иванов, бивш служител на БНР в Бургас, ще му правят ли ревизия от НАП в крайна сметка, да докаже как е накупил тия апартаменти с държавна заплата, или НЕ?
Или ще се води, че е тормоз и ще го пропуснат?
16.
Всички са
16.04.2024 19:50:14
0
3
Бок$ луци от 1989 насам!! Представящи се за ,,демократи" ...Първи бяха прясно боядисаните комунисти...Създадоха мутри и мафия да нарежат и направят на скрап всичко направено от бащите ни ,благодарение на ,,циганина" ...,,Иване ,признай си ..кажи...-бат Пешо президент" продадоха на безценица 45 г.труд на бащите ни!! После същите,, облякоха костюми с бели ризи".После пачки в леглото,частни митници...,,неразкрити поръчкови убийства" сливане на трите власти предвождани от ,, политическата " хидроинженери с имения и вецове,намагнитизирани бизнесмени...демографски кризи...агонизиращи пенсионери...и...и..и..идват СЪЩИ ...,,патриоти"...ат$ака,граничната мрежа,шкембе войвода....сега и за този за когото гласувах израждане...рева... всички популисти....МАЙ&НАТА ви на всички разбойници...ВИДЬОВДЕН ЩЕ ДОЙДЕ!!
15.
VELICHIE
16.04.2024 18:46:27
0
0
S polkovnika i Ivelin Mihailov
14.
VELICHIE
16.04.2024 18:44:59
0
1
S polkovnika i Ivelin Mihailov9cda4
13.
ами
16.04.2024 17:40:23
2
5
Каквото постигна Андрей Слабаков, който плюеши и се канеше на ЕС като каруцар , а то е една кръгла 0, толкова ще я свърши и Волгин сам и един. Всъщност, те вече биха отбой- няма да искат излизане от ЕС, а ...... може да допълните с каквото си искате оправдание. Лъснаха "великите" възрожденци!
12.
ХХ
16.04.2024 15:30:54
3
11
ХХ-ристин Късопышкин: Кой иска да пляска мой задник с маленкий пишчик?
11.
Жълтопаветен еврогейпарадчик
16.04.2024 14:19:45
10
12
Под всяка статия за Възраждане коментари от два трола по много пъти. Нзм в копейки , долари или евро ви плащат да трошите едни и същи глупости на опорка
10.
ХХ
16.04.2024 13:38:20
20
7
Прав е
Трябва всячески да се пляскат през ръцете психопати като белгийския либерал Ги Ферховстад!
9.
АЛООООООООООО
16.04.2024 13:18:51
16
19
Къде е референдОма???

600 000 гласа от които 200 000 се оказаха невалидни...да питам ли за личните данни на останалите 400 000 бахахахаха

Късопишов да се самообеси.
8.
оффф...
16.04.2024 12:20:02
10
27
От всички възможни кандидати, само за тези на изкукалите оставачи от Възраждане виждам статии
7.
Хахо
16.04.2024 12:17:00
9
29
Най-после бат Петьо ще може спокойно да декларира доходи в евро, няма да му се налага да обръща рублите....
6.
Возрожденци
16.04.2024 12:14:23
9
27
Браво! Много народ направихте да пасат трева.
5.
ALT
16.04.2024 11:59:20
3
32
Книга "Преди да се родя и след това" от Ивайло Петров:
- Ако искаш да затвориш устата на един човек, дай му да яде.
4.
RE-1
16.04.2024 11:53:35
9
30
Дойдохме си на 5-те лева.
В края на краищата става думаза пари.
3.
Сту
16.04.2024 11:53:02
25
53
Жалкариии, анти ЕС, ама ще зареже всичко, за да отиде евродепутат да взима заплатите там, щото нали са против.
Те и против ваксините бяха, ама ваксинирани, и против еврото бяха ама сметките им се оказаха в евро. Смешници...
2.
me
16.04.2024 11:36:16
33
18
Браво!
1.
Уникален дебил
16.04.2024 11:29:22
18
43
Е тоя набеден журналиZт
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ще има ли сделка с Тръмп за самолетите на летището в София, разузнаването проверява опасни ли са Ще има ли сделка с Тръмп за самолетите на летището в София, разузнаването проверява опасни ли са Илияна Йотова вероятно няма да е кандидат на „Прогресивна България“, каза пък Ружа Райчева и обясни, че тя вече е загубила доверието на русофилите Пепи Еврото обявен пак за издирване, раздавал ли е команди на Борисов и министри от диванчето си Пепи Еврото обявен пак за издирване, раздавал ли е команди на Борисов и министри от диванчето си  Съпредседателят на „Демократична България“ Божидар Божанов разкри как през изпълнителната власт заповедите на съдържателят на „Осемте джуджета“ са стигали до Брюксел Министър Илин Димитров събира бизнеса и институциите в Съвет за реформи в  туризма Министър Илин Димитров събира бизнеса и институциите в Съвет за реформи в туризма Проблемите с визите, свързаността и кадрите ще се решават заедно със сектора Случаите на полово предавани болести в Европа скочиха с 300% Случаите на полово предавани болести в Европа скочиха с 300% Най-голям скок медиците наблюдават при случаите на гонорея и сифилис Във в.з. Червенка се готвят на протест заради разкопани улици (ВИДЕО) Във в.з. Червенка се готвят на протест заради разкопани улици (ВИДЕО) Близо 7 месеца продължава хаоса във вилната зона, срокът на ремонта няколко пъти се удължава и няма никакви индикации кога ще приключи България се топи - 1,3 милиона българи изчезват, младите намаляват, столетниците растат България се топи - 1,3 милиона българи изчезват, младите намаляват, столетниците растат НСИ прогнозира спад на населението под 5 милиона души, а коефициентът на възрастова зависимост се увеличава 3-годишно детенце получи инсулт след варицела 3-годишно детенце получи инсулт след варицела Родители масово пренебрегват възможните усложнения от шарката и не ваксинират Анкетата на Флагман: Бургас трябва да бъде домакин на Евровизия 2027! (ВИДЕО) Анкетата на Флагман: Бургас трябва да бъде домакин на Евровизия 2027! (ВИДЕО) Все повече хора застават зад идеята морският град да приеме най-голямото музикално събитие в Европа Kaufland празнува победата на Евровизия с 12% отстъпка за лоялните си клиенти Kaufland празнува победата на Евровизия с 12% отстъпка за лоялните си клиенти Специалното предложение важи до 24 май Мултимилионер дойде със скъпата си яхта на Южното Черноморие - първо в Царево, а после и в Созопол Мултимилионер дойде със скъпата си яхта на Южното Черноморие - първо в Царево, а после и в Созопол 40-метровият шедьовър на Benetti премина през залива на южния курорт и продължи към Созопол, впечатлявайки всички с дизайн и удобства
Назначиха новия кмет на Бирмингам с „Аллаху акбар“ Назначиха новия кмет на Бирмингам с „Аллаху акбар“ Мюсюлманският лорд мер на града, Закир Чодри, едва знае английски Нападнаха Рики Мартин със сълзотворен газ на концерт в Черна гора Нападнаха Рики Мартин със сълзотворен газ на концерт в Черна гора Сред публиката настъпи хаос Ердоган затвори водещ университет в Истанбул с над 20 000 студенти Ердоган затвори водещ университет в Истанбул с над 20 000 студенти Университетът е управляван от назначен от съда синдик от миналата година, след като управляващата го компания е замесена разследване за пране на пари и данъчни измами Част от оригиналното стълбище на Айфеловата кула бе продадена за 450 000 евро Част от оригиналното стълбище на Айфеловата кула бе продадена за 450 000 евро 14 стъпала, демонтирани през 80-те години, достигнаха рекордна цена на търг в Париж Четирима убити и 35 ранени при украинска атака срещу ученическо общежитие Четирима убити и 35 ранени при украинска атака срещу ученическо общежитие Според спасителните служби под развалините все още има над 10 ученици Рядко астрономическо явление в края на май обещава финансов късмет за четири зодии Рядко астрономическо явление в края на май обещава финансов късмет за четири зодии Две пълнолуния в рамките на един месец засилват интереса към астрологичните прогнози и темата за личните финанси 800 000 празни жилища в Гърция, правителството планира активиране чрез ремонти 800 000 празни жилища в Гърция, правителството планира активиране чрез ремонти Около 12% от жилищния фонд остава неизползван, а държавата цели да увеличи предлагането чрез обновяване на стари имоти Английска радиостанция по погрешка обяви смъртта на крал Чарлз III Английска радиостанция по погрешка обяви смъртта на крал Чарлз III Радио „Каролайн“ призна, че грешката е резултат от „компютърна повреда“ в основното им студио нa 19 май, която е задействала автоматизирана процедура, използвана при смърт на монарх КЗК разследва „Кауфланд“ и „Т-Маркет“ за натиск върху доставчици КЗК разследва „Кауфланд“ и „Т-Маркет“ за натиск върху доставчици Междинните данни от анализа, представени през декември м.г., показаха тежки структурни деформации на пазара на храни  Няма да повярвате колко милиона китайци карат електрически коли Няма да повярвате колко милиона китайци карат електрически коли 44 млн. автомобила са по китайските пътища
Бойко Борисов Бойко Борисов Никога не съм бил нито в “Джуджетата“, нито ги знам кои са, а в случая сега разбираме коя е Снежанка Виц на деня Виц на деня Във влака кондуктор пита блондинка, пътуваща с куче:
- За кучето платихте ли?
- Не! Подарък ми е за рождения ден.
Виц на деня Виц на деня Две жени разговарят:
- Ти какво работиш?
- В научен институт.
А като каква?
- Като любовница, но ми плащат като на професор.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Мамо, мамо, може ли и аз да скоча с бънджи?
- В никакъв случай! Животът ти започна, заради скъсана гума, но не трябва да свършва пак по тази причина!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори