Съдът пак отложи гледането на мерките на Петя Банкова и Стефан Димитров
Софийската адвокатска колегия да определи резервен защитник на обвиняемата, определи САС
Делото по мерките на сочения за контрабандист Стефан Димитров и ексшефката на Агенция "Митници" Петя Банкова пак се отложи. То ще се гледа на 18 април в Софийския апелативен съд (САС)
Отлагането днес е отново по молба на адвокат Натина, ангажирана със защитата на Петя Б. Тя е депозирала болничен лист, съобщи пресцентърът на САС. За следващото заседание съдът поиска Софийската адвокатска колегия да определи резервен защитник, за да е гарантирано разглеждането на мерките на обвиняемите лица.
Припомняме, че миналата седмица заседанието беше отложено по същата причина, като от прокуратурата настояваха Банкова да остане с най-тежка мярка "задържане под стража". Заедно с нея на подсъдимата скамейка трябваше да се изправи и Стефан Димитров, той обаче се почувствал зле и бе откаран в лечебно заведение.
Утре повдигат обвинение на Живко Коцев за участие в контрабандния канал "Паскал"
Коя зодия ще се радва на голям късмет през март
Туризмът влиза в нова ера: TravelX 2026 показа как културата, AI и събитията се превръщат в двигател на икономиката
Салата "Мъжка мечта" - богата рецепта с пилешко, шунка и мариновани гъби
Какво изобщо прави в "Ергенът"? Скромна социална работничка от Бургас влезе в риалитито
Вреден навик убива автоматичната скоростна кутия
Краят на февруари носи голям късмет за 4 зодии
Тази котка е едно от най-потайните същества на планетата
Безработицата в България спадна през януари
Коя е най-забавната зодия и защо всички искат да са около нея
Футболната легенда Клод Макелеле се озова в България
Потребителската кошница поскъпна - вижте с колко
Пребиха чужденец на дербито ЦСКА - Левски, той осъди държавата

Още от "Алеково " време...
Само периодично каналите сменят "собствениците" си!
Ако е бъркала в кацата с меда следва да си понесе отговорността. Друг въпрос е дали няма и други, които са го правили, но на тях им е спестено обвинението.
Иначе госпожата в началото твърдеше, че не познава Димитрови, а се оказва, че доста си е говорила с тях... Явно има нещо гнило в Дания.