Заради няколко чалгаджийки всички ни питат как може да сме толкова прости, избухна тази изпълнителка
Екстра Нина гневна на фолк елементи като Дебора
Мъртвопияната певица Дебора и дрогираната Диона накараха Екстра Нина да коментира случилото се. Според нея тяхното поведение е причина всички изпълнители да бъдат слагани под един знаменател. Така се поражда негативното отношение за техния тип музика.
"Аз един път само в живота си съм пила като ученичка. Никога не съм взимала наркотици. Не пуша цигари и не разбирам защо хората го правят" – коментира блондинката.
Постъпките на Дебора и Диона са една подигравка със собствения им живот, коментира Екстра Нина.
Певицата смята, че случаите с двете заловени попфолк изпълнителки влияят на целия бизнес.
"Всички питат как можем да сме толкова прости. Това не е приятно за никого в нашия бранш", категорична е тя. Припомняме, че преди по-малко от седмица Дебора бе спипана да шофира пияна. Кръвните проби показаха повече от 2 промила алкохол в кръвта, което означава, че певицата е погълнала обилното количество от половин литър твърд алкохол. Преди няколко месеца пък Диона подкара колата си под въздействието на наркотици. Всеизвестен факт е, че в лекия жанр се прекалява със забранените субстанции и алкохола. Това създава негативно отношение у хората.
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

НАЗНАЧЕНИ В КОРПОРАЦИЯ БЪЛГАРИЯ