×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Започна изплащането на пенсиите за юни
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Меката на фолка си отива, НАП не пожали родния дом на чалгата и го запечатва


15 Април 2024, Понеделник, 17:25 ч.
Автор: Флагман.бг

Управители на фирмата с основен дял са семейство Митко и Мария Димитрови

Емблематичен ресторант за родния шоубизнес попада в черния списък на НАП-Пловдив за обекти, подлежащи на запечатване през месец април, показва проверка в сайта на институцията. Ресторант "Приказките" в град Харманли, който е дал трибуна на голяма част от поп фолк певците у нас, е част от листата на НАП вече 10 дни.

Информация за него е публикувана за първи път на 2 април 2024 година и това не е променено до последния публикуван списък на 12 април. Дружеството, което стопанисва заведението, е "Пайнер ООД". Фирмата е регистрирана през 1990 година и е със седалище гр. Димитровград.

Началният внесен капитал е в размер на 1,500,000 лева. Последната публична информация е към 2021 година, когато фирмата е разполагала с 110 служители, а оборотът е възлизал на 6,357,000 лв., пише Plovdiv24.bg. Управители на фирмата с основен дял са семейство Митко и Мария Димитрови, както и съдружничката им Венета Удал, която разполага едва с 7,50% дял.

От конкретния публичен списък гражданите могат да разберат къде НАП са установили нарушения на разпоредбите на ЗДДС и кой обект има предпоставка за прилагане на принудителна административна мярка "Запечатване на обект“. Тя може да бъде наложена за срок до 30 дни, независимо от предвидените в закона глоби или имуществени санкции.


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
2
Коментара
Емел МАХМУД Седмицата се усмихва на тези три зодии Седмицата се усмихва на тези три зодии 08/06/2026, Понеделник 13:40 0
Флагман.БГ 35% от имотните обяви у нас са фалшиви 35% от имотните обяви у нас са фалшиви 08/06/2026, Понеделник 13:20 0
2
Коментара по темата
2.
Ежко
18.04.2024 13:35:06
0
3
Алабализми. Искам да видя репортаж от запечатването. От една година няма такъв филм. Затова е в списъка от толкова време. Чака си наказателното да го плати и по живо по здраво. На Питко Майнъра му е през оная работа 2000-3000 лв.
1.
Прах при прахта
18.04.2024 00:58:10
1
4
Тор при тортА. Амин
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Извънредно във Флагман.бг: Полиция, УКОРС и парамедици щурмуваха „блока на ужасите“ в Бургас Извънредно във Флагман.бг: Полиция, УКОРС и парамедици щурмуваха „блока на ужасите“ в Бургас Спешна акция извежда майката на д-р Юлиян Киров от апартамента с над 30 кучета в ж.к. „Зорница“ По стъпките на Бойко Борисов! Държавният шериф Георги Кандев хвърли оставка. Насочва ли се към голямата политика? По стъпките на Бойко Борисов! Държавният шериф Георги Кандев хвърли оставка. Насочва ли се към голямата политика? Днес напускам МВР. Да избирам между поста и принципите си е невъзможно. Да обещавам действия, когато се налага да мълча - също, написа главният комисар  35% от имотните обяви у нас са фалшиви 35% от имотните обяви у нас са фалшиви Имотният пазар в България изобилства от фалшиви обяви и крадене на данни Мистериозна смърт на пазач в Приморско вдигна полицията на крак Мистериозна смърт на пазач в Приморско вдигна полицията на крак Криминалисти проверяват версията за фатален инфаркт, но искат категорично да изключат насилствена смърт Верижна катастрофа блокира трафика от кв. Сарафово към Бургас, четирима са в болница Верижна катастрофа блокира трафика от кв. Сарафово към Бургас, четирима са в болница В участъка се е образувала страшна тапа, шофирайте внимателно Финансист: Автоматичното увеличаване на заплатите води до инфлация Финансист: Автоматичното увеличаване на заплатите води до инфлация Въпреки че се краде, държавата продължава да съществува Петото издание на Robo Challenge Burgas събра млади таланти в роботиката и програмирането Петото издание на Robo Challenge Burgas събра млади таланти в роботиката и програмирането За нас е важно да подкрепяме талантите и да създаваме среда, която стимулира иновациите и инженерното мислене още от ученическа възраст, заяви проф. Сотиров Бургас става столица на световния аквабайк през юли 2026 Бургас става столица на световния аквабайк през юли 2026 От 8 до 12 юли плаж Didi Beach в „Сарафово“ ще се превърне в арена на скорост, адреналин и безкомпромисни битки по вода "Краля на дрогата" в Бургас Новак Купенов излезе от затвора и пак го спипаха с пико "Краля на дрогата" в Бургас Новак Купенов излезе от затвора и пак го спипаха с пико В края на 2025 г. Новак Купенов бе осъден на 6 месеца заради нарколабораторията, днес го грози нова присъда от 5 до 15 години Властите в Северна Македония забраняват на жена да напусне Кочани, за да се лекува у нас Властите в Северна Македония забраняват на жена да напусне Кочани, за да се лекува у нас МВнР се зае със случая на българската гражданка Ива Михайлова
Едната има 280 апартамента, друга наследява дебели пачки: това са трите най-богати дъщери Едната има 280 апартамента, друга наследява дебели пачки: това са трите най-богати дъщери Напълно различен стил на живот избира Джуна Джунович - дъщерята на модната дизайнерка Мелина и популярния певец Харис Джунович Задържаха двама за рухналата сграда в Гьорлиц – крали скрап и повредили тръба Задържаха двама за рухналата сграда в Гьорлиц – крали скрап и повредили тръба Под отломките загинаха две румънки и един българин БНТ държи на София за „Евровизия“: гони Фики и ще плаща стотици хиляди неустойки БНТ държи на София за „Евровизия“: гони Фики и ще плаща стотици хиляди неустойки Телевизията трябва да наеме фирма, която да подмени табелите, логата и всяко споменаване на „Арена 8888“ – източник от Женева Почина звезда от „Клетниците“ и „Граф Монте Кристо“ Почина звезда от „Клетниците“ и „Граф Монте Кристо“ След себе си Годфри оставя съпругата си – актрисата Аманда Уокър, както и син и дъщеря Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли стана боксьор Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли стана боксьор 17-годишният Нокс напомни на ролята на Брад Пит в "Боен клуб" с бойните си умения След съмнения за лекарска грешка: Публикуваха смъртния акт на Хълк Хоган След съмнения за лекарска грешка: Публикуваха смъртния акт на Хълк Хоган След кончината на кечиста започна разследване, след като дъщеря му се усъмни в причината за смъртта му Унгария спира издаването на работни визи на граждани от три държави Унгария спира издаването на работни визи на граждани от три държави Мадяр обеща да регулира притока на работници от страни извън ЕС Какви са цените за чадър и шезлонг в Гърция през това лято Какви са цените за чадър и шезлонг в Гърция през това лято От безплатни общински зони до луксозни плажове с висока минимална консумация - ето какво трябва да знаят българските туристи Почина бившата първа дама на Франция Бернадет Ширак Почина бившата първа дама на Франция Бернадет Ширак Съпругата на бившия френски президент Жак Ширак си отиде на 93-годишна възраст, а президентът Еманюел Макрон отдаде почит към паметта ѝ Парламентарните избори в Армения решават геополитическия курс между Русия и Запада Парламентарните избори в Армения решават геополитическия курс между Русия и Запада Вотът се превръща в решаващ тест за правителството на Никол Пашинян и бъдещето на мирния процес с Азербайджан
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Нека не забравяме - надолу няма дъно Виц на деня Виц на деня Жена звъни на майка си:
- Мамо, моят мъж пак ми се развика. Идвам при теб.
- Не, скъпа, той трябва да си плати за грешките. Аз идвам при теб.
Виц на деня Виц на деня Красива студентка обяснява на свой колега:
- Аз мога да ти кажа как взех изпитите, но се съмнявам, че при теб ще се получи...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Смехът е най-доброто лекарство, но не и при разстройство!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори