Предупредих ПП-ДБ, че Борисов ще сложи скалпа им на колана си, каза Корнелия Нинова
ПП-ДБ опропастиха реформата. Те реставрираха модела ГЕРБ и върнаха Борисов във властта, смята лидерът на БСП
Корнелия Нинова очаква доста проблеми по време на изборите на 9 юни. Според нея времето на „Продължаваме промяната-Демократична България“ (ПП-ДБ) изтича и ще бъдат скалпирани от лидера на ГЕРБ Бойко Борисов.
„Категорично се разграничаваме от сглобката и играта на опозиция в момента. Това е липса на всякакъв морал. Системата на МВР е прогнила отвътре. Нямаме доверие, че ще се проведат честни избори. Очакваме проблеми - покриване на купен вот, корпоративен вот“, заяви лидерът на БСП в ефира на bTV.
„ПП-ДБ опропастиха реформата. Те реставрираха модела ГЕРБ и върнаха Борисов във властта. Имаше вариант да се направи надпратийно и експертно правителство. Казах им, че правят грешка. Борисов ще им свали скалпа и ще си го закачи на колана“, добави Нинова.
„Листата за изборите при нас се прави от 120 човека. Отрекох се от Таков и софийската структура, защото предадоха избирателите си, те се прегърнаха с модела Фандъкова. Най-лесно е да си затваряш очите. Не може да си позволим да лъжем хиляди хора, за да уредим хора в комисии. На 1 май ще поканим над 45 партии, граждански движения, неправителствени организации за обединение.Всички от Левицата до един са изгонени от Сергей Станишев. Каним ги да се върнат в редиците на БСП. Заповядайте, и ще работим заедно“, добави Нинова.
Писателка зарадва деца от Бургас с подаръци, представи им „Хикари и огненото кълбо“
Първи маратон по адаптирано плуване поставя началото на нова традиция в Несебър (СНИМКИ)
Константинос Аргирос за първи път в Бургас: Два часа гръцки хитове под звездите
Кание Уест влиза в Русия с два грандиозни концерта пред публика от 70 000 души
Съветник от „Български възход“ оглави „Прогресивна България“ в Камено
Николай Банев на 67 години - майка му Мария с емоционално писмо
Почина Добромир Кръстев-Кобрата, едно от познатите лица зад камерата в Бургас
Мътен въздух и мирис на изгоряло над България: Откъде идва димът
Владимир Кличко съкрушен след смъртта на Хейдън Пенетиър: Тя беше важна част от живота ми
Прокуратурата разследва смърт на бебе във Варна, втора майка разказа за сходна трагедия
Психиатър за „Кръв и чест“: Семейната празнота тласка младежи към неонацистки групи
Държавата ще плаща на хора да напуснат големите градове и да заживеят на село
